Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Białystok - jest tu kto?


Recommended Posts

Jestem patriotą lokalnym, a ku swemu zdziwieniu nie znalazłem silnej grupy pod wezwaniem z Białegostoku.

Zachęcam do stworzenia lokalnego klubu do wymiany wiadomości dobrych i złych - kogo warto zatrudnić, a kogo nie, jakie są ceny i możliwości rozsądnych okazji.

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie z odzewu. Ja jestem na etapie stanu surowego otwartego.

Jak na razie moge polecic kilka osób:

1. Architekt: Bagiński Wojciech i Danuta (małżeństwo) - dobry team. On jest doskonały we wnętrzach. Jesteśmy z projektu zadowoleni. Tel 744-95-32

2. Hydraulik: Zubrycki Ryszard - "złota rączka". Przy wysokim poziomie wód gruntowych zrobił nam przyłącze wodne i kanalizacyjne za połowę ceny podawanej przez innych. Fachowiec od lat robiący przyłącza - kiedyś w wodociągach, obecnie na własną rękę. Wszystkie referencje -dobre. Ludzie zadowoleni. My na razie też. Jedna wada: popija w czasie wolnym. W czasie robót był trzeźwy. Tel 604-102-204

3. Dekarz: Anrzej Truszkowski tel. 602-593-597. Ok. 35 lat, absolwent budownictwa. Rozsądny wykonawczo i cenowo. U mnie kładł dachówkę cementową. Na razie jestem zadowolony. Jak będzie dalej, zobaczę.

4. Domex: producent okien drewnianych. Na razie dopiero zamówiłem, ale bardzo fachowi, zwłaszcza szef d/s produkcji, dokładni i rzetelni (z obszernie zebranego wywiadu).

5. Mirpol - hurtownia materiałów budowlanych. Fachowa, terminowa, solidna obsługa, zwłaszcza pani Ewa Antoniuk.

 

Odradzam:

1. Trade-system - hurtownia przy Baranowickiej. Niesolidni. Czekałem na materiały. Murarze się denerwowali. Po moim telefonie dowiedziałem się, że na razie dostawy nie będzie, bo nie. Nikt się nie pofatygował, żeby o kłopotach z realizacją zamówienia powiadomić.

 

Na razie tyle. Jak mi coś jeszcze przyjdze do głowy to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeej Pozdrawiam Podlasiaków i Białostoczan

Ja buduję się w Łapach. :grin:

Próbowałam utworzyć grupę dyskudyjną ale nikt się nie zgłosił także przyłączam się do was.

Zgadzam się co do Trade system niesolidna firma u nas w Łapach jest filia i tak samo działają jak w Białymstoku chcieliśmy zamówić płyty OSB ale nas zwiedli 6 miesięy trwało załatwiane i znaleźliśmy w końcu firmę w Białymstoku solidna jak będziecie chcieli adres to polecam.

Mogę polecić baaaardzo doooobry tartak pod Białymstokiem o adres piszcie.

Proponuję częstrze odwiedziny na tym temacie bo nas grupy z zachodu wyprą Pozdrawiam EMEMS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years później...
  • 4 years później...
  • 3 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...