Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt bażant ii


rahab

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

 

witaj Aniu,

bardzo ładna ta Twoja kuchnia :) zastanawiałam się , jak sobie poradzisz z tymi dwoma oknami ( oryginalnym i tym dodanym po poszerzeniu salonu) ale wyszło genialnie- bardzo korzystny jest ten pas płytek i pochłaniacz pomiędzy nimi. ma to ręce i nogi! Meble śliczne ( wiesz, że dla mnie białe meble to nr 1 ;) ) , a i blat w kolorze ciepłego drewna jest piękny. Ja bym może pokombinowała i np.okleiła front szafki uchylnej nad mikrofalówką i front szuflady pod piekarnikiem połyskliwą okleiną w kobaltowoniebieskim kolorze, jak na glazurze nad płytą gazową. wtedy byłoby fajne nawiązanie do tego niebieskiego i też w formie pionowego słupa.

a mogę prosić o jakąś fotę salonu, bardzo interesuje mnie jaka jest przestrzeń po poszerzeniu domu..? ja pluję sobie w brodę, że nie wpadłam na to w czasie lania fundamentów, byłoby jeszcze przestronniej... choć Szanowny Mąż puka się w czoło i pyta: za mało ci miejsca i podłóg do mycia? ;)) pozdrawiam serdecznie. jagodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jagodzianko

Dziękuję bardzo za pochwały.Ja namietnie czytałam Twojego bloga i zazdroszcze Ci urządzania domku- tak jak chcesz.

Fajny domek Wam tworzysz.

Nam kasa juz sie skonczyła i musimy kombinowac z tego co mamy.

Meble w kuchni są nowe, ale lodowka i zmywarka została stara niestety. Jak padną wymienimy i tyle.

Musimy jeszcze zrobic zabudowe kominka- i on właśnie będzie w niebieskim granacie- tak jak płytki w kuchni.

pozdrawiam Cię również bardzo serdecznie

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. Myslę o czymś podobnym tzn. biała kuchnia i podobne ustawienie. Bardzo przestronnie i lekko wygląda. Czy przy takim ustawieniu w salonie jest dużo miejsca? JAk ja ustawiam meble w programie to mi się tak jako ciasno wydaje.

 

Super macie domki. Ja już sie nie mogę doczekać mojego Bażancika.

 

Dodaję link do mojego Bażanta

 

https://picasaweb.google.com/107425494075043586097/BudowaBazantII

 

Zmiany:

- podniesienie ścianki kolankowej

- powiększenie dolnej łazienki

- brak kominka a tym samym komina

- wentylacja mechaniczna

- cofnięcie wejść do pokoi na górze (powstały wnęki na zabudowę szaf)

- balustrada na tarasie górnym wymurowana

- wyprostowanie ścianki dzielącej pokoje na poddaszu

i to chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam, wszystkich wielbicieli Bażanta.

z przyjemnością dołączam do grona, po świeżo zakupionym projekcie Bażanta II.

ostatnio forum trochę zacichło, ale może ktoś się jeszcze odezwie. po datach Waszych wpisów wnioskuję że większość z Was już być może ukończyła swoje budowy i mieszka w bażancikach, tym bardziej posłuchałabym ciekawostek o faktycznym użytkowaniu przestrzeni w bażancie.

szczególnie fajnie byłoby gdyby na forum odezwał się RAHAB, bo my będziemy budować prawie po sąsiedzku...

pozdrawiam

BiR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam, wszystkich wielbicieli Bażanta.

z przyjemnością dołączam do grona, po świeżo zakupionym projekcie Bażanta II.

ostatnio forum trochę zacichło, ale może ktoś się jeszcze odezwie. po datach Waszych wpisów wnioskuję że większość z Was już być może ukończyła swoje budowy i mieszka w bażancikach, tym bardziej posłuchałabym ciekawostek o faktycznym użytkowaniu przestrzeni w bażancie.

szczególnie fajnie byłoby gdyby na forum odezwał się RAHAB, bo my będziemy budować prawie po sąsiedzku...

pozdrawiam

BiR

 

witam mozna sie spodkac i zobaczyc domek na wiosne leci juz wykonczeniowka i urzadzanie go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Coś tutaj cicho się zrobiło. Mogę sie pochwalić, że mieszkamy juz w naszym Bażancie. Cały miesiąc ale już. Tak na świeżo to będziemy zamykać kuchnię i myślę o ściance w miejscu kominka ( bo my nie mamy kominka) żeby zrobiło się bardziej przytulnie. Nie chciałam jej wcześniej bo bałam się że ograniczę przestrzeń ale zapewniam, że jest jej dostatek. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 5 weeks później...
W miejscu gdzie się pobudowałem brak jest gazu, kanalizacji, i wodociągu dlatego zrobiłem ogrzewanie CO na kocioł pelletowy a cała instalacja grzewcza to podłogówka, w kuchni czajnik elektryczny, kuchnia indukcyjna, swoja studnia, stacja uzdatniania wody, przydomowa oczyszczalnia ścieków. Myśleliśmy z żonką, że koszty utrzymania będą wysokie i tu miłe zaskoczenie. Zliczyliśmy rachunki z całego roku a był to pierwszy rok mieszkania i wyszło nam, że za prąd średnio w miesiącu 150 zł a ogółem utrzymanie budynku 400 zł na miesiąc to mniej niż płaciliśmy w bloku samego czynszu bez prądu i gazu za 54m2!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...