Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do Frankiego


Gość Marko

Recommended Posts

tak , tak redakcja jest typowym przykladem poprawnosci-smiesznosci. wycina to, co moglo by zaszkodzic i obrazic kogos kto...obraza innych, zostawiajac jego wypowiedzi- obraźliwe.

a potem wszyscy sa zdziwieni, ze panstwo nie moze sobie poradzic z lepperyzacja.skoro redakcja gazety budowlanej nie potrafi uczynic kategorycznych rozwiazan wobec kogos, kto terroryzuje grupe ludzi (o, przepraszam slowo terrorysta moze byc zle widziane-jest niepoprawne przeciez)

choc lubie redakcje, to tego nie pojmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zarejestrowałam niedawno i juz czuje sie tu dobrze ( to a propos pretensji anonimów , że działa tu klika tych co byli najpierwsi). A wszystkie watki poboczne i nie merytoryczne są tez fajne, bo odprężają , rozbawiają i pozwalają na chwile zapomnieć o kłopotach. Jest troche jak na czacie, ale mimo wszystko konkretniej.Tylko czasu troszke to zabiera( właśnie spojrzałam na zegarek !!!

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franki, trzymaj się po raz drugi.

Nieśmiałki (czyt. anonimy), jak się buduje dom to trzeba być pewnym siebie człowiekiem, który nie daje sobie w kasze dmuchać i wie co mówi . Przykładem tego są niektórzy forumowicze, co widać po wypowiedziach.

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: jk dnia 2002-04-07 22:37 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-04-07 22:31, jk wrote:

Nieśmiałki (czyt. anonimy), jak się buduje dom to trzeba być pewnym siebie człowiekiem, który nie daje sobie w kasze dmuchać i wie co mówi . Przykładem tego są niektórzy forumowicze, co widać po wypowiedziach.

 

Asiu - nie wiem o czym mówisz - podaj jakiś przykład wypowiedzi.

 

Czy Ty aby nie przesadziłaś z tą pewnością siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mery, wstawiam sie za Frankim , bo sie go czepiają , że sie wymądrza.

 

To do nieśmiałków to było apropos dyskusji o konieczności rejestrowania sie i tak dalej.

 

Jasne , że mam wątpliwości , tak jak o tych tynkach, ale piszę o tym wprost i proszę o radę , a nie sieję zamęt pod różnymi nickami i czepiam sie ludzi.

 

Na temat tynków ktoś mi rzeczowo odpowiedział

i chwała mu za to.

 

Apropos pewności siebie to chodziło mi o to, że trzeba ją mieć, a nie , że ja ją zawsze mam. Natomiast od Frankiego i od paru innych osób można sie jej nauczyć i to też dobrze.

 

Nadal twierdzę ,że z sukcesem budują sie ludzie o silnych osobowościach.

Natomiast Ci co lubią nawrzucać innym i to anonimowo są jak najgorszym przykładem.

pozdrawiam

Joanna Kuklińska

 

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: jk dnia 2002-04-08 21:24 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje wyjaśnienie całkowicie mnie uspokoiło - bo ja wcześniej zanim się zalogowałam, byłam (nieśmiałkiem) anonimem lecz nie ubliżałam nikomu i zawsze mam wątpliwości czy postępuję słusznie.

Twoja wypowiedź była skierowana jakby wprost do mnie, a nie czułam się winna tej sytuacji, dlatego porosiłam o wyjaśnienie.

Pozdrawiam równie gorąco

Mery64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz Joanno silne osobowości.Zgadzam się z Tobą w 99%.Mój ojciec to okropny maruda,przy tym pesymista no i czasami tchórz.Wybubudował dom swój ,prowadzi firmę budowlaną ,buduje innym ,no i oczywiście mnie.Fakt niezbity to jego fachowość i dokładność .Potrafi nie tylko robić ale i myśleć.Wypowiadać na forum może się każdy.Tylko po co te nic nie warte i do niczego nie prowadzące przepychanki.Nie można się dać zastraszyc i już,a głupotę może zazdrość trzeba ignorować.Jestem więc za tym,aby każdy!!!kto ma coś do powiedzenia ,mówił bo to naprawdę pomaga innym ,szczególnie tym poczatkującym.

pozdrówka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem Irka (Frankai) zupełnie niedawno. Dlaczego oceniacie go bez szczypty znajomości. Lubi pisać, a jeżeli ma cza to niech pisze. Przecież nie chodzi mu o zdobycie złotego medalu olimpijskiego. To równy Gość. Jeżeli chodzi o dowiadywanie się czegoś to można znalęźć właściwy dla siebie Chat ROOM. Pozdrawiam mniejgadulski Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...