Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wpadłem aby się zrelaksować.


Gość ged

Recommended Posts

Gaga2 - nie zawsze. U nas potomek wypadł w "sezonie", a mimo to udało mi się nie tylko nie wyjechać na delegację, ale nawet wziąć wolne!!! W karmieniu żonie nie pomagałem - miałem za mało mleka :wink: , ale już w innych rzeczach tak. Jak po nocach miał kolki, to brałem gościa do drugiego pokoju, żeby żona mogła trochę się przespać i zabawiałem gościa. Na zajmowaniu się dzieckiem ucierpiała budowa i komputer.

 

Luśka - czy Ty masz 18 lat, czy Twoje dzieci :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uciekłem z domu do biura. 5 urodziny Rafała. Teść, teściowa, nowe zabawki, tatusiu pobaw się zemnąąąąąąą. Bawiłem się i w "boba budowniczego" i w "porozmawiajmy o wszystkim" i we wszystko inne - od samego rana. Ale chłop musi mieć odrobinę samotności. Prawda ???

Ged

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: ged dnia 2002-10-19 19:44 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nic z tego najcudowniejszego ojca do dzieci to mam ja!! Nie wiem jak to się stało że taki mi sie trafił ,ale jak to mówią nad głupimi opaczność czuwa.

Posiadamy z 'ckim Dwójkę potwórków i wiecie co jak by tego mało było ich ojciec prowadzi jeszcze dodatkowo zajęcia ruchowe dla 60 innych potworków. Nie wiem jak on to robi ,ale zawsze z zajęć wraca wykończony ale szczęśliwy.

Pozdrawiam innych szczęśliwych posiadaczy(lub oczekujących)skarbków i przekazuję mądrą maksymę: małe dziecko-mały kłopot, duże-duży Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...