Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Niestety Balcerowicz musi odejść...


Gość pi0tr

Recommended Posts

witam

Niebawem nie będzie już prezesem NBP. Boję się iż mogą nastać ciężkie czasy dla złotówki bo jak z pewnością wielu z Was mam kredyt hipoteczny denominowany w CHF. :evil:

 

Wpisujcie najbardziej kuriozalne propozycje na nowego prezesa - moja to super spec od spraw bankowych ARTUR ZAWISZA (wykazał się już wyjątkową kompetencją podczas obrad komisji śledczej d.s. banków :)))))

:lol:

pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może..Balcerowicz musi zostać??, dla mnie to wspaniały człowiek, wykształcony,mądry, znający sie na finansach i najważniejsze na odpowiednim stanowisku. To właśnie dzięki niemu

Polska przeszła z systemu komunistycznego do wolnego rynku.

To właśnie dzięki Niemu dostaliśmy szansę od historii. Mamy dzisiaj pełne sklepy, wolne media, otwarte granice!!!!

Balcerowicz ma tu wielkie zasługi. To właśnie Leszek Balcerowicz jest twórcą stabilności gospodarczej Polski.

Nie jesteśmy zacofanymi idiotami, którym władza łże prosto w oczy, idiotami pod przywództwem Leppera, teraz Polacy mają własne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balcerowicz ma tu wielkie zasługi. To właśnie Leszek Balcerowicz jest twórcą stabilności gospodarczej Polski.

Ale nie ma własnego radia i milionów jego słuchaczek w mocherowych beretach. :(

Nie jesteśmy zacofanymi idiotami, którym władza łże prosto w oczy, idiotami pod przywództwem Leppera, teraz Polacy mają własne zdanie.

Czyzby?

To kto za nas głosował? :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nas?

Mamy TERAZ "PONOĆ" państwo demokratyczne, w którym każdy głosuje za siebie sam.... :) ja za lepperyzmem i kaczyzmem nie głosowałam, co mogę z dumą powiedzieć:)

A co do moherowych beretów....heheh myślę, że w przypadku Pana Balcerowicza byłby niezły ubaw gdyby takową rozgłośnię posiadał...

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za lepperyzmem i kaczyzmem nie głosowałam, co mogę z dumą powiedzieć:)

Ja również nie - na co mam dowody (przed wrzutem do urny, ku uciesze Czcigodnej Komisji Wyborczej - demonstracyjnie sfotografowałem swoje karty wyborcze. :D

Partii;

Posady

i

Stołki

nie było tam na pewno. 8)

W takim razie.....kto wybrał te bandę przygłupów? :o :o :o

 

Nie przyzna się. :wink:

 

Ale może niedługo dostanie drugą szansę ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim idolem jest skarłowaciały Gosiewski....i nie chodzi mi o jego fizjonomie, tej wszak sie nie wybiera....

mozg mu skarłowaciał....

 

fajnie mam kredyt w zetach..... :lol: chociaz tez nie wiem czy sie cieszyc....

 

 

ludki glosujta na Gosiewskiego!!!!

 

 

 

a tak na powaznie....ciezkie czasy ida, bo stołek dostanie jakiś pisowiec z przypadku....pewnie zawisza :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Maksymiuk? Zapominacie o tym wspaniałym bankowcu Samejbrony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...