Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Opolszczyzna czyli między Wrocławiem a Gliwicami


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rety, jestem na przerwie w szkole i mam malo czasu a duzo do pisania!

 

Nogarda, zapraszam do nas jak tylko masz czas. Tarnow OPOL. moj tel 0604 132 865. Mozna zobaczyc z bliska, jak ktos nie ogladal w styczniowym MURATORZE. Sasiad ma pompe ciepla i jest dealerem z najdluzszym stazem i doswiadczeniem w PL

 

Darek OPOLE kolo nas piekne dzialki na sprzedaz. Pod lasem! Dzwon do gminy, bo tam kilka osob prywatnie je dzierzy. Ale chca duzo bo super lokalizacja. Naprawde!

 

Rzucam pomysl na spotkanie klubowe u mnie. Niestety nie moge tu byc codziennie. Pasuje mi kazda sobota. ZAPRASZAM

 

Pozdrawiam

OLa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!- trochę mnie to zmartwiło ale w Klubie Budujących nie ma tzw. Grupy Opolskiej( a widzę że w taki sposób wpisują się ludzie z danego województwa ,)- może dlatego tak mało osób kontaktuje się z nami- może Szadam( chyba najbardziej doswiadczony w tej kwestii) stanie na wysokości zadania i zamiast stronki -opolszczyzna czyli między......założy nam odpowiedni Klub- może będzie więcej chętnych do wymiany " złotych myśli " Hej co Ty na to :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Hej Opole! Nareszcie znalazłam kogoś z Opola, ja jestem z samego miasta :D Budowę zamierzamy rozpocząć z mężem na wiosnę. Na razie to wszystko jest dla mnie nowe i nie bardzo umiem się w tym wszystkim połapać - myślę o samiej budowie... Mąż jest optymistą i wierzy,że musi się udać :D A ja narazie czytam forum i ucze się i uczę i uczę. Pozdrawiam gorąco!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 4 months później...
  • 7 years później...

Witam.

 

ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG FIRMY AQUAINVEST - MARCIN BUJAK Z OPATOWA, ZAJMUJĄCEJ SIĘ MIN. SPRZEDAŻĄ I UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ, ODWODNIENIA, WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO. FIRMA PO SPARTACZENIU ROBOTY OCZYWIŚCIE UNIKA ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYKONANIA POPRAWEK. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONÓW I UNIKA KONTAKTU.

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...