Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A FUJ ! (Forum Użytkowników Jawnych)


Gość Ogier

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

o co tyle krzyku, chcesz to pisz swoje dane, a nie to pseudo, wolny wybór! czuję się rzeczywiscie tak, jakby ktos pisał magisterke ze zjawiska "ników na forach internetowych", chyba nie bardzo mi to odpowiada, a tym bardziej nazywanie aktywnych forumowiczów z duuużą iloscią postów "pseudoforumowiczami", segragacja rasowa czy co? :-?

 

głupi ten wątek...podpisuję się pod tym jakiem Honorata Ogieniewska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to rozgrzewkę mamy za sobą :D

Ale wracając do meritum:

 

1. Nie nazywam nikogo pseudoforumowiczem, lecz pseudo-forumowiczem. Różnica jest zasadnicza; tak jak dajmy na to pomiędzy zwrotami "podręcznikiem" a "pod ręcznikiem" :)

 

2. Siedzenie na forum w godzinach pracy w biurze, skrycie przed szefem, będąc ukrytym pod pseudonimem; zamiast świadczenia w tym czasie na rzecz pracowadcy czynności wynikających z regulaminu pracy i zakresu obowiązków - to niestety okradanie swojego pracodawcy :evil:

 

Czyżbym był w błędzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to rozgrzewkę mamy za sobą :D

Ale wracając do meritum:

 

1. Nie nazywam nikogo pseudoforumowiczem, lecz pseudo-forumowiczem. Różnica jest zasadnicza; tak jak dajmy na to pomiędzy zwrotami "podręcznikiem" a "pod ręcznikiem" :)

 

2. Siedzenie na forum w godzinach pracy w biurze, skrycie przed szefem, będąc ukrytym pod pseudonimem; zamiast świadczenia w tym czasie na rzecz pracowadcy czynności wynikających z regulaminu pracy i zakresu obowiązków - to niestety okradanie swojego pracodawcy :evil:

 

Czyżbym był w błędzie ?

 

trzeba było napisać peudonimo-forumowiczem :D

 

a co do pktu drugiego: jeśli pracownik się wyrabia w czasie z tym co robi to czemu nie może od czasu do czasu na forum zajrzeć :-?

jedni piją kawę, inni idą na paierosa, a tu mamy przypadek zaglądania na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roznica żadna jak się pisze, bo sens ten sam, tzn. dokładnie chciałeś ująć ze forumowicze uzywający pseudo są poprostu gorsi, i nie w pełni forumowiczami, dlaczego nie rozumiem :o

 

co do tego, z jakiego miejsca kto pisze czy z domu czy z pracy, czy z kafejki, to nic nikomu do tego, wazne ze ty jak zakladam nei piszesz z pracy, lub pilnujesz swoich pracownikow, poprostu "wolnoć tomku w swoim domku", daj zyć innym i o sobie decydować, wolny kraj, wolny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorka!

Zalecam Ci więcej luzu i dystansu do otaczającej rzeczywistości :p

Sierjozna się taka zrobiłaś... Strach się bać ... :(

 

Polemika na tym wątku nie miałaby pewnie większego sensu, gdyby nie fakt, że jednak ogromna większość z forumowiczów pisze z pracy. I dla mnie jest to argument do ukrywania się pseudo-forumowiczów pod nick'ami.

Skąd można wiedzieć, czy szef nie zagląda tu czasami :o 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, a po co Tobie te imiona i nazwiska? Mnie jest wszystko jedno, czy osoba, która czytam i do któej piszę, albo któa się do mnie uśmiecha z minitora, to Roman, Tomasz, Aleksnader czy Krystyna. To jest jakiś człowiek i nie ma znaczenia, jak się nazywa, tylko co pisze.

Ps. Ja też się ujawniam, może nie bezpośrednio, ale nie robię tajemnicy z mojego imienia i nazwiska, nie ucieknę przed nimi. Nie podaję tylko adresu, z obawy przed wiadomo czym i kim. Pokazujemy nawet tu wnętrza własnych domów - to jest dopiero intymna sprawa... A nazwisko? Po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...