Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A FUJ ! (Forum Użytkowników Jawnych)


Gość Ogier

Recommended Posts

Kto mnie wołał, czego chciał? :lol: :lol: :lol:

Ja jestem "półjawny" - pierwsza litera to skrót od imienia, ale teraz trochę tego żałuję. Mnie się te nicki podobają. Zalety to między innymi:

1. Większa anonimowość.

2. Przedłużenie (wirtualne) młodości - taka trochę szkolna zabawa w ksywki. Czy koniecznie musimy być poważni?

3. Przy zachowaniu anonimowości, możliwość wyraźniejszego zaistnienia na forum, jeśli nick jest oryginalny / dowcipny, odpowiadający charakterowi jego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A tak na serio - to tak jak napisał jezier - szybko można by było się pogubić z tymi nazwiskami, a ksywka często jest krótka i można ją łatwo zapamietać. Poza tym przecież tak naprawdę kto chce to się ujawnić i poznać to są spotkania grupowe...było spotkanie ogólnopolskie... i frekwencja dopisywała :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Choć jestem od niedawna na forum, intryguje mnie jednak pytanie, dlaczego tak wielu forum-owiczów ukrywa się pod nick'ami i pseudonimami? 8)

Czy łatwiej wtedy się wypowidać?

Może to nieśmiałość, a może coś do ukrycia? :wink:

Pozdrawim

 

Witam. No i jakie wnioski, Romku ???? Sam wywołałeś, widzisz jaki jest odzew - jakie wnioski ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to jestem jawny ? czy nie? A do tego przecież jest adres e-mail. Co jeszcze podać, aby być bardziej jawnym? Nip? Pesel? telefon? A co będzie jak Kowalska wyjdzie za mąż i stanie się Malinowską? Która z nich będzie niejawna? Każde nasze imie i nazwisko jest takim samym nickiem. Raczej patrzmy na dotychczasowe dokonania na Forum (przynajmniej ja tak się staram robić) a nie "piętnujmy" tych co nie podają nazwisk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pseudo(nimowi), co byście powiedzieli, gdyby na forum automat nadawał Wam nick'i zgodnie z kolejnością rejestrowania się lub odwiedzin na portalu, tj.:

R1, R2, R3, ... takie pseuda dla zarejestrowanych;

G1, G2, G3, ... a takie dla gości.

Nie musielibyście zmyślać i wymyślać, no i kompleksy w spokoju uśpione... :) :D :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie wołał, czego chciał? :lol: :lol: :lol:

Ja jestem "półjawny" - pierwsza litera to skrót od imienia, ale teraz trochę tego żałuję. Mnie się te nicki podobają. Zalety to między innymi:

1. Większa anonimowość.

2. Przedłużenie (wirtualne) młodości - taka trochę szkolna zabawa w ksywki. Czy koniecznie musimy być poważni?

3. Przy zachowaniu anonimowości, możliwość wyraźniejszego zaistnienia na forum, jeśli nick jest oryginalny / dowcipny, odpowiadający charakterowi jego użytkownika.

 

 

Ja jestem jawna całkowicie :lol: , ale to przez "rozpęd". Nie wpadłam na to, że już potem nie będzie pola na nick do wpisania i przepadło. A podpisuję się pod powyższymi słowami obiema rękami.

Jawna jestem i czegoś mi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...