Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dzieci Forumowych


Gość Luśka

Recommended Posts

Okazuje się, że oprócz postępów w budowach co poniektórzy dbają także usilnie, żeby mieć dla kogo budować. Gratulacje dla wszystkich świeżo zaobrączkowanych oraz oczekujących następców i trzymam kciuki!!!! Proponuję założyć nowy wątek z aktualizacją, no i przede wszystkim z informacją o szczęśliwych rozwiązaniach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Oj, z tego co zauwazylem to np. na forum pomorskim sporo mlodych malzenstw i par przed ktorymi slub. Mi co prawda stuknely juz 4 latka w tym stanie, no ale ciagle czuje sie jak mlody zonkos :razz:

Przeciez to bylo tak niedawno... A co do budowania to moja 1,5-roczna coreczka jest jak w raju podczas zabawy w ogrodzie moich rodzicow, wiec mysle ze po przeprowadzce z bloku do wlasnego domku tez sie bedzie jej podobalo.

W zwiazku z tym ze to sieRpien i okres slubow zycze wszystkim wstepujacym w ta droge i tym ktorym sie rodzinka powieksza wszystkiego najlepszego, no i oczywiscie tych wymarzonych domkow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni, może godzin, a może za klika minut rodzina mi się powiększy. Żonkę odstawiłem do teściowej (250 km), a sam wróciłem popracować troszkę na jakiś mały, albo większy domek. Dziwne są terminy urodzin tych moich dzieci. Zawsze wypadają na dzień zero. To znaczy na najważniejsze dni w firmie: 1 września, 14 września, 14 października, 4 listopada. Tyle dzieci jeszcze nie mam, ale zgodnie z prawem Marfiego urodzą się dokładnie wtedy. Dni zero w ciągu roku jest 5. Firma jest sezonowa - wymuszony urlop mam od 15 marca do 1 września. Nic wtedy nie muzę robić. Mógłbym zająć się tą moją biedną żoną, a tu natura trafia z taka dokładnością w te moje terminy, że naprawdę w cuda zacznę wierzyć !!! Może to i dobrze ... ominie to słynne oczekiwanie, a dziecko zobaczę czyściutkie, odchowane ... parodniowe.

 

Ged

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: ged dnia 2002-08-25 04:36 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam pomocnika 5 lat. Bardzo chce pomagać. Jest na etapie nauki wbijania gwoździ. Bardzo nie lubi głosu elektronarzędzi. Zanim wejdzie do warsztatu kilka razy prosi "tata nie walcz". Teraz szykuje się pomocniczka - 70% w ocenie fachowców. Co będzie zobaczymy.

Ged

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nadszedł czas by sie przyznać, że moja zmniejszona aktywność forumowa jest spowodowana powiększaniem się rodziny. Z pewnościa zauważą to uczestnicy grupy Wrocławskiej gdy w końcu zorganizuję imprezkę na naszej działce.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego naj... innym osobom w podobnym do mojego stanie :wink:

Agnicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...