Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dzieci Forumowych


Gość Luśka

Recommended Posts

Zazdroszę tym, którzy mogą z dziećmi przebywać na budowie. Mój mąż buduje sam, w oddaleniu 8 km od miasta i ja z racji braku drugiego samochodu mogę go tylko zwizytować z rzadka, nadużywajac uprzejmości teścia. Mam 15-to miesiecznego synka i 10-cio letnią córkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Pragnę powiadomić wszystkich, że 31 października o godz. 14.50, do grona szacownych forumowiczów przystąpiła nasz córeczka Amelka (4,12 kg !!!, 54 cm) , która to przez ostatnich dziewięć miesięcy brała aktywny, choć zupełnie nieświadomy udział w organizacji budowy naszego domku.

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśka,

Dziękuję serdecznie za życzenia. Swoja drogą to miło, że ludziki nie tylko budują domki, ale również dbaja o ich "zawartość":wink:.

To nasza trzecia córeczka, tym samym mąż stracił ostatnią szansę na jakąś równowagę sił w domu. Nawet piesek, którego zamierzamy kupić po przeprowadzce ma być dziewczynką.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
Ja mam dwie miłe córeczki 6 i 12 lat.Powiem wam że bez przesady ale jednego pomocnika przy budowie nie muszę zatrudniać. Pomagają bardzo - szczególnie starsza. Nieraz muszę gonić aby nie przesadziła. Żona pracuje w banku praktycznie cały dzień. A my sobie jakoś radzimy. W związku z taką sytuacją musiałem zbudować altankę, huśtawkę, kupić duży basen dmuchany, kosiarkę do trawy itp. Cieszę się jednak bo mam stałe towarzystwo i jest naprawdę miło. Sam dużo robię przy budowie i fajnie jak ktoś jest obok. - pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Mój Misio za dwa miesiące skończy 2 lata. A domek dopiero będzie się budował w tym roku. Mamy jednak zamiar ponowić rozmnarzanie się. Do domku za rok, półtora mamy nadzieję wprowadzić się we czworo. Nie wiem czy to się uda, ale... Ciąża i budowa domu - podzielę się z wami wrażeniami. Zaplanowaliśmy dwa pokoje dziecinne. To na razie tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończył miesiąc mój poganiacz - Franek. Przez 8 miesięcy wycisnął ze mnie całą energię, ale zdążyłem z przeprowadzką. Ostatni miesiąc - już po przeprowadzce - byłem w stanie tylko wieszać lampy i obrazki. A teraz pozostały jedynie pieluchy :smile:

 

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: aziel dnia 2003-03-08 15:01 ]</font>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pragnę Was powiadomić szanowni Forumowicze, że jestem strasznie dumny z mojego starszego Kuby. Otóż wczoraj mój synek miał zabieg stomatologiczny w pełnym znieczuleniu. Uśpili mi dziecko i zreperowali 9 ząbków oraz usunęli jeden. A moja pociecha naprawdę była bardzo dzielna. Nie bał się tych wszystkich sprzętów ani maski z gazem, a po wybudzeniu w obcym środowisku nie płakał ani nie "wydziwiał". Co - jak na dziecko dotknięte autyzmem - rzeczywiście jest wielkim sukcesem. Jestem STRASZNIE URADOWANY i dlatego dzielę sie z Wami tą radosną wiadomością: Moje Dziecko Było Dzielne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam wszystkich budujących rodziców. Mam 3 letniego synka Pawła, który uwielbia jeździć na budowe w kasku Boba Budowniczego z wielką łopatką i grabiami i o czywiście buduje :wink:Ostatnio chodził po parterze naszego domku i wybierał pomieszczenie na swój pokój. Troszke był zdziwiony jak się dowiedział, że jego pokoik będzie na górze, której jeszcze nie ma więc zdecydował się zamieszkać w łazience :wink:

Największy kłopot mam z wytłumaczeniem mu, że kedyś zamieszkamy w nowym domku. Domek się owszem buduje i jest jego no ale co z naszym dotychczasowym domkiem (mieszkaniem)? Boję sie powiedzieć mu już teraz, że mieszkanie sprzedamy. Chyba nie przyjmie tej informacji do swiadomości. Doradzcie mi prosze drodzy Forumowi Rodzice jak postępować z takim maluchem, który jest bardzo przywiązany do dotychczasowego miejsca i kiepsko znosi wszelkie zmiany miejsca.

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Witam, pochwalę się a co :D

wczoraj 14 lutego w Walentynki od żonki otrzymałem najlepszy prezent: KACPERKA Całą ciążę marzyłem aby urodziła właśnie 14 lutego i optowałem aby w przypadku chłopca miał również na imię Marcin urzędnicy powariowaliby :lol: . Nadmienię że ja też urodziłem się 14 lutego.Na jego legitymację chodziłbym po bursach a on na mój dowód

kupowałby alkohol i fajki :lol: :lol: Jeśli dziewczynka to miała być Julcia. No ale jest chłopczyk i zostałem przegłosowany przez pierworodnego Bartusia(lat prawie 7) i żonę Kasię - stanęło na Kacperku. Bartuś jest "debeściak" Sprzedaż mieszkania przyjął bez mrugnięcia spytał tylko czy trzeba? Mówię że tak. "No to jak trzeba to trzeba" ot taka dziecięca filozofia hiihii. Ups nie dziecięca kilka dni temu przeprowadził ze mną poważną rozmowę podczas której zdołał mnie przekonać że "...tatko to jak widzisz ja już jestem młodzież" :wink:

Co do pomocy na budowie to robi co może. Największy wyczynem było wyburzenie 1,5 kg młotkiem ok 6 metrów kw ścianki działowej z czerwonej 6cm cegły. Kuł ok 6 godzin.

Jaki on był dumny z siebie 8) A spał z 16 godzin :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich co już zrobili oraz tych co robią :wink:

Równie serdecznie pozdrawiam wszystkie już mamy, za chwilę mamy oraz bardzo przyszłe mamy :)

DO DZIEŁA

Pozdrawiam Marcin

p.s. dorzuciłem fotki maleństwa na stronkę - zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...