Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dzieci Forumowych


Gość Luśka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jest !!! Urodziło się !!! Dziewczynka. 3.7/56 9-10 w skali kogoś tam. Ogłaszam konkurs na fajne imię. (-: muratorka, cegłówka, itp odpada :- ) Zwycięzca otrzyma jakąś nagrodę. (nie wiem jeszcze co, ale wymyśle - może rolkę papy, albo coś równie pożytecznego)

Ged

 

ps: Jescze jej nie widziałem :sad:( (podobno jest piękna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ged gratulacje!! Agnicha również!!

Z terminami to tak już jest. My znając nasze szczęście załapiemy się na Święta albo Nowy Rok :smile: A co do ilości "nowych" dzieci - w końcu podobno trzeba pobudować dom, spłodzić syna i posadzić drzewo. Z synem to nie wiem jak będzie ale pozostałe na 100% :smile:

W końcu będą warunki do powiększenia rodzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim !!! Właśnie Ją zobaczyłem. Podoba mi się. Dziwne odczucia. Mam syna. Zastanawiałem się jak będę reagował na nowe dziecko. Pierwsze wrażenie - takie coś obcego, ale po 3 minutach, gdy wziąłem Ją na ręce ... tak .. to było moje .. jak to pierwsze. Dziwna ta natura, przełącza pstryczek i już. Imienia jeszcze nie ma. Żona pokazała mi swoją listę. Dwa imiona pokrywały się z moimi, ale pojawiło się kilka innych. Syna ma na imię Rafał, pasuje do niego. Trudna sprawa...

Ged

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ged - gratulacje !!!

A co do imienia to moge tylko opowiedziec jak bylo w moim wypadku. Jak sie dwiedzielismy ze rodzinka nam sie powiekszy zaczelismy sprawdzac kalendarze i porownywac nasze propozycje. Bardzo szybko wyszlo nam imie dla dziewczynki - Weronika, co do chlopca nie moglismy sie na nic zdecydowac. Na poczatku USG wykazywalo ze moze byc ciaza mnoga - bliznieta, nie wykluczano duzego chlopca. SKonczylo sie na duzej dziewczynce, czyli Weronice :razz:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyłączam się do wątku. Kiedy zaczęłam śledzić Forum, byłam już z okrągłym brzuszkiem, 23 lutego urodziłam synka, 2 tygodnie temu wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim. Jest on naszym drugim dzieckiem, jego starsza siostra ma 6 lat. Pozdrawiam wszystkie dzieci forumowe ( te poczęte i narodzone ) oraz trzymam kciuki za przyszłe mamusie. Co do imienia dla córeczki Geda, to moim typem jest Alicja ( gratulacje!!!). B.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2003-04-29 11:16 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Imienia jeszcze nie ma. Nie było czasu. Jutro coś wymyślimy. Dla ciekawskich jest zdjęcie: http://www.skarlet.pl/dziecko.html Godzina 3.13 - nie wiadomo czy to noc czy ranek. Koniec pracy. Idę spać. Jest jakaś metoda aby przestawić dzień pracy na normalną porę ? Zaczynam po południu, kończę około 3 powinno być 7 - 15 (pogramuję). Mnie jest dobrze, ale ludzie się dziwią gdy wstaje o 11.

Ged

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-08-08 08:23, ewa wrote:

A ja wiem o jednym dziecku forumowym - ale może niech się tatuś sam ujawni :smile: A przy okazji - serdecznie gratuluję obojgu rodzicom.

 

DOPIERO TRAFIŁEM NA TEN WĄTEK :smile:

Jeśli Ewa napisała tego posta o mnie to się przyznaję. 1 sierpnia urodziła nam się córeczka i tak już od półtorej miesiąca żyjemy w trójkę.

Gratulacje dla wszystkich nowych mamuś i tatusiów!

Z tego co widzę to rodzą się same dziewczynki. Chyba nie grozi nam wizja świata z "Seksmisji"? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ged serdeczne gratulacje córeczkę masz śliczną.

Do tej pory tylko czytałem Formu, gdyż budowa domu dopiero rodzi się w naszych (żony i mojej) głowach. Ale dzisiaj trafiłem na ten wątek i wreszcie mogę coś powiedzieć od siebie.

18 sierpnia zostaliśmy rodzicami, Filipek urodził się o 8:25, ważył 3960/60 cm, 10 pkt.

Obecnie to już 7 tygodniowy gość.

Serdecznie pozdrawiam

Frodo

 

 

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Frodo dnia 2002-10-25 07:34 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...