Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziennik Dzieci Forumowych


Gość Luśka

Recommended Posts

Cześć,

właśnie zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nasza córeczka, która narodzi się lada chwila, nie zostanie w przyszłości murarzem (murarką :???:), cieślą, dekarzem??? Mówi się, że można coś wyssać z mlekiem matki, a co w przypadku tych jeszcze nienarodzonych?

Właśnie skończyliśmy budować mury. Dziewiąty miesiąc ciąży, mąż (tatuś) zapracowany (ktoś musi zarabiać na domek :smile:), ja wykonująca sto tysięcy telefonów dziennie, pilnująca budowy, negocjująca z kolejnymi ekipami. Zawsze jak umawiam się z jakimś specem, zastanawiam się czy jeszcze zdążę :smile:....

A może już dzisiaj powinnam zaklepać małej miejsce na Polibudzie???

Pozdrawiam wszystkich rodziców i nie tylko.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No czas się przyznać, że to mój synek (13 m-cy)sprawił, ze stałem sie uczestnikiem forum. Dopiero jego pojawienie się na świecie wzbudziło we mnie chęć budowania domu. I tak mam nadzieję że drugie urodziny wyprawimy mu w nowym domku. No a w prezencie może posieje się siostrę albo braciszka kto wie......? (oczywiście w nowej sypialni albo innym nowym pomieszczeniu :smile:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Jestem śpiochem do ntej potęgi. Mam natomiast nienormowany czas spania i czuwania. Żyje troszkę jak kosmonauta. Śpię wtedy kiedy mam czas, a pracuję kiedy muszę. Czasem kładę się o 12 w południe, rzadko o 15, najczęściej około 3. Najlepsze myślenie mam od 23 do 3. Gorzej gdy muszę wtedy o 6 wstać, ale około 10 znów zasypiam - do 14. Taka praca. Ale !!! urlop mam od 15 marca do 20 sierpnia. Oczywiście nic wtedy nie zarabiam :sad:

Ged

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora się chyba przyznać do swoich dzieci. Kuba - 10 lat, Wojtek - 19 miesięcy. Ale jak to małe bździo potrafi latać po domu!!!! Jeszcze nie był tylko na suficie. Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym rodzicom. W końcu wasze domy budujecie dla dzieci ( przynajmniej na kilkanaście lat). Gratuluję też tym co dzieci mają trochę większe. A tym co nie mają - życzę powodzenia w działaniu:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odra 1300, Riad, PDP11 ... PIV 2.4 Ghz

Z urlopem to nie kłopot, gorzej z zarobkami, ale to mój wybór, nie jest źle, da się nawet coś czasem zaoszczędzić (może na jaką chałupę).

Ewa zaczęła gaworzyć. Mama kojarzy się jej z mlekiem i kupkami, tata z zabawą. Kto ją lepiej rozśmiesza ? i kto lepiej masuje zakolkowane kiszki ? Mama nie może patrzeć jak to robię, ale pomaga.

Ged - tatuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-10-21 22:17, ged wrote:

Odra 1300, Riad, PDP11 ... PIV 2.4 Ghz

Z urlopem to nie kłopot, gorzej z zarobkami, ale to mój wybór, nie jest źle, da się nawet coś czasem zaoszczędzić (może na jaką chałupę).

 

 

No to życzę, żeby PIV2.4 Ghz pozwolił Ci zarobić na co najmniej taką powierzchnię domu, jakiej wymagała Odra 1300! Pozdrowionka dla Ewy i małżonki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też sie zgłaszam, bo moja młodsza- Majka urodzila sie 6-go sierpnia i od tego czasu niejednokrotnie była ze mną na forum (przyssana do cycusia...). A starsza, 2-letnia Dominika, to już roznosi naszą budowę w drobny pył (czyt. dosłownie: gdzie sie da roznosi piach robiąc ciasta, lody, kawke i co tam popadnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...