Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melduje się Mikołów...


Recommended Posts

Gość 80mariusz80
sprzedam pręty zbrojeniowe fi8, żebrowane - pozostałość po budowie; ok. 100 sztuk w odcinkach 12m [możliwość pocięcia]. Cena 2,80pln/1kg ; 1m pręta waży 0,395 kg.

.

****************** nieaktualne***************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 113
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
Gość 80mariusz80

U mnie budował Lat-Bud ---> http://www.latbud.com.pl; pomimo paru zgrzytów w ogólności jestem zadowolony. Ekipa ze średniej półki ciążąca lekko ku górnej półce ;) Odradzam zdecydowanie wiejskich murarzy z halangrami do pomocy którzy budują 100% taniej od innych (pan Papkala, Mikołów-Bujaków).

Szukam bramy garażowej, kogo możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Witam

Nie polecam kupowania działek w miejscowości MIKOŁÓW- PANIOWY .Jest tam gospodarstwo rolne i codziennie wieczorami jak i w dzień również tam śmierdzi.Zapach jest nie do zniesienia z tych obór.

Byłem u znajomych i to sam stwierdziłem że tak jest.

Szukam właśnie działki ale tej dzielnicy nie wybiorę będę szukał Borowa Wieś,Goj,Kamionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam

dolanczam do Was bo ja znalazlem dzialke w Orzeszu ale tez szukalem w trojkacie Mikolów, Laziska Paniowy i tak wyladowalem w Orzeszu. Znalezienie dzialki zajelo mi ponad 1,5 roku wiec wszystkim, ktorzy sa na etapie poszukiwan zycze cierpliwosci i wytrwalosci w poszukiwaniu bo jest warto. Na moim blogu w miare mozliwosci czasowych opisuje jak przebiegaly starania i proces krok po kroku moze komus sie przyda :) Teraz zebranie funduszyu na kolejny etap doprecyzowanie wymogow co do wymarzonego domu, zakup projektu no i start :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...