Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Melduje się Mikołów...


Recommended Posts

  • 5 months później...
  • Odpowiedzi 113
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Witam:

Chciałbym dołączyć do szacownego grona budowniczych z Mikołowa, ja tak po sąsiedzku - okolice Oświęcimia. Poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej na wiosnę 2010,oczywiście za rozsądne pieniądze. Czy może się ktoś pochwalić jakimiś namiarami (może być na priv), będę bardzo wdzięczny. My jesteśmy na etapie zasypanych fundamentów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Chciałbym dołączyć do szacownego grona budowniczych z Mikołowa, ja tak po sąsiedzku - okolice Oświęcimia. Poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej na wiosnę 2010,oczywiście za rozsądne pieniądze. Czy może się ktoś pochwalić jakimiś namiarami (może być na priv), będę bardzo wdzięczny. My jesteśmy na etapie zasypanych fundamentów.

Pozdrawiam

Negocjuje z dwoma ekipami "górali". W lutym moge odstąpić jedną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Czy jest tu ktoś z Rety?

Czy jest ktoś chętny na gaz ziemny, taki normalny z sieci PGNiG...?

Podnoszę, może mimo braku odzewu kogoś to zainteresuje.

 

PGNiG, Dział rozwoj rynku w Zabrzu opracował koncepcję gazyfikacji Rety - Konopnickiej, Przyjaźni, Reta, Jasna. Tematem interesuję się od ok 3 lat, prace się ślimaczyły, ale w końcu zapadły decyzje, powstały projekty, sprawa ruszyła. W międzyczasie wszytkie uzgodnienia, projekty, wizyta na działce gazowników z Tychów w celu zaplanowania miejsca na skrzynkę gazową itp itd - normalne przygotowania do inwestycji

PGNiG złożyło papiery w u Burmistrza w celu uzgodnienia, jednak strony się nie dogadały. Miasto, rzekomo w interesie mieszkańców zażyczyło sobie aby inwestor odtworzył ulice (które tubylcy wiedzą jakie są) poprzez ułożenie nawierzchni z kostki, tak, żeby przy indywidualnych przyłączach dało się ją rozbierać i układać na nowo.

Na to PGNiG nie chce się zgodzić, twierdząć że nie buduje dróg tylko dostarcza gaz. Póki co sytuacja patowa.

 

Gaz na Recie miał być do 30 czerwca 2009r, potem 30 IX i 31 stycznia tego roku. Jak jest - wiadomo.

Fajnie jest mieć dobre drogi, ale wydaje się, że miasto trochę przeszarżowało...

 

Jeśli komuś jeszcze prócz mnie zależy na przyłączu - proszę o kontakt na prv lub bezpośrednie lobbowanie w mieście. Może uda się coś wywalczyć przed wyborami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Gość 80mariusz80

Trafiłem tutaj pierwszy raz; cieszę się że grupa Mikołów istnieje.

Buduję się w powiecie mikołowskim./

Dawajcie ogłoszenia jak ktoś ma jakieś pozostałości po skończonych budowach, chętnie się zainteresuję towarami z drugiej ręki.

Pytanie: gdzie kupujecie stal i w jakich cenach? Szczerze powiem że biednie jest w mikołowskim znaleźć hurtownię stali zbrojeniowej która jeszcze by mogła zrobić strzemiona. W samym Mikołowie hurtownia budowlana Buster oferuję pręty ale nic nie ma na stanie [w zeszłym tygodniu], ale nie gnie; hurtownia hutnicza również jest pusta :/ W obu przypadkach dostawy pod koniec miesiąca. Na razie ratuję się Rybnikiem.

Czy ktoś już ma wieści na temat nowootwartego oddziału Lubaru w Łaziskach Górnych? Ma tam być docelowo betoniarnia i zbrojownia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80

@Andzia076

@Tlobo

W Ornontowicach jest firma "garażowa" gdzie mają lub robią płoty druciane, boczna do Dworcowej. Nie znam bliższych namiarów, może w necie coś znajdziecie.

Nie wiem jakie mają ceny, warto sprawdzić w takich drobnych garażach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej,

 

Witam serdecznie, wkrótce ruszam zaraz pod Mikołowem (WYRY).

Jeśli ktoś ma deski do szalunku to jestem zainteresowany. Porady co do ekipy albo składów budowlanych mile widziane.

 

Póki co jestem na etapie fundamentów, ekipy jakie udało mi się wyszukać niestety do najtańszych nie należą. Wszelkie polecenia mile widziane.

 

Pytanie: gdzie kupujecie stal i w jakich cenach?.

 

A byłeś w Tychach? Jest tam hurtowania stali zaraz przed hotelem aros na oświęcimskiej. Raczej nie mają problemu. Co do betoniarni, to także w Tychach jest i ma podobno dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...