Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa gminy Wiązowna -ku Gliniance :)


Recommended Posts

Cześć,

 

Miło jest mi się z Wami przywitać. Przed weekendem majowym rozpoczynam budowę w Malcanowie przy Granicznej.

Juz zdązyłem sobie oblecieć ELMASA, PRZEMARA, MARCON, poczytać do 5.00 rano forum wszelkie..... i im wiecej czytam, tym bardziej głowa mnie boli :o

Spiąć logistycznie wszystko w całość, porównać WSZYSTKIE ceny, wyciągnąć z gąszcza info interesujące mnie rzeczy.... uffff

Trzymajcie kciuki :D

 

Aha, szukam jeszcze hydraulika. Takiego z głową :D

Macie kogoś do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki Piątka za namiar,

Zapisane w kajeciku :D

 

Rzuce zapytanie jeszcze na grupie otwockiej, zawsze to lepiej wybierać wśród kilku poleconych :)

 

Czy Wy też topicie sie na dojazdach na działki?

Muszę szybko zamienić zimowe buty na wodery :-?

 

Może by tak przyjąć gruz na drogę??? zawsze to będzie nieco bardziej twardo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Miło jest mi się z Wami przywitać. Przed weekendem majowym rozpoczynam budowę w Malcanowie przy Granicznej.

 

Czołem! Powitac imiennika i sasiada ;)

Ja niedawno skonczylem budowanie w Malcanowie przy Podlesnej. Graniczna, Graniczna - gdzie to? Chyba niedaleko ode mnie ;) Sporo sie w tej okolicy buduje.

 

Jesli chodzi o Marcina Gorskiego to ja tez go polecam! Chlopak naprawde mily, rozsadny, zna sie na rzeczy i nie jest drogi. Jakbys mial jakies pytania, wal smialo!

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam forumowiczów z okolic :p

Mam nadzieję, że w niedługim czasie będę waszą sąsiadką bo działka jest w Malcanowie przy Podleśnej :D . Niestety jeszcze załatwiam "papierki" do pozwolenia na budowę, ale to już kwestia dni.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z okolic :p

Mam nadzieję, że w niedługim czasie będę waszą sąsiadką bo działka jest w Malcanowie przy Podleśnej :D . Niestety jeszcze załatwiam "papierki" do pozwolenia na budowę, ale to już kwestia dni.

 

W którym miejscu? Pytam, bo my też z Podleśnej ;)

Pozdrawiam

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Nareszcie dokumenty o pozwolenie zostały złżone (07.07.2009) :D

Wiem, że jeszcze sporo muszę czekać, ale to już jakoś zniosę. Teraz piach na działkę wożą, więc pomaleńku zaczyna się coś ruszać. Najgorzej, że "fundamenciarzy" brak :cry: i terminu zaklepać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dokumenty o pozwolenie zostały złżone (07.07.2009) :D

Wiem, że jeszcze sporo muszę czekać, ale to już jakoś zniosę. Teraz piach na działkę wożą, więc pomaleńku zaczyna się coś ruszać. Najgorzej, że "fundamenciarzy" brak :cry: i terminu zaklepać nie mogę.

 

No to jeszcze miesiac - dwa i zaczniecie? ;)

My juz zaczelismy - tuz obok V460. Mam nadzieje skonczyc z wiosna 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

muszę się tam do Was przejść jak będę w sobotę a na 100% w niedzielę i zobaczyć co zdziałaliście :lol:

Ja muszę w miarę szybko działać bo domek ma stanąć w październiku.

Pozostaje mi poganiać urzędników aby to pozwolenie dostać bieguśkiem.

 

Jedno co mnie bardzo zdziwiło i żadnego dokumentu tak szybko nie dostałam to odrolnienie działki. Dokumenty złożone razem z pozwoleniem na budowę a dziś Pani zadzwoniła, że pisemko jest do odbioru :D

 

Pozdrawiam

Arkadia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze miesiac - dwa i zaczniecie? ;)

My juz zaczelismy - tuz obok V460. Mam nadzieje skonczyc z wiosna 2010.

 

Jaka wiosna? Chlopie - na spokojnie mozesz sie zima wprowadzic ;)

I to bez zbytniego pospiechu, byleby wszystkim sprwnie zarzadzac.

 

Ja juz wiem, dlaczego w Polsce drogi buduje sie tyle czasu ;) Po prostu - trzeba sprawnie organizowac, byc punktualnym i wymagac tego od innych oraz planowac, planowac, planowac. Trzeba wierzyc, a nade wszystko - umiec sprawic by wykonawcy uwierzyli, ze sie da wszystko zaplanowac i zrobic zgodnie z terminarzem!

 

Naprawde - przekazac wiare poszczegolnym ekipom, ze ci przed nimi "nie nawala"... to bylo najtrudniejsze zadanie! Oni to przyznaja teraz i do tej pory sie smieja, ze nie wierzyli ;)

 

Oczywiscie ludzi nalezy traktowac jak ludzi! To jest warunek konieczny.

 

Pozdrowienia,

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę Wiązowna, korzystając z okazji chciałbym poinformować że mam w Waszej okolicy do sprzedania działkę .

 

Obecny stan to 4906 m2 + 805 drogi wewnętrznej (wymiary 24 m x 235 m) ale jestem w trakcie załatwiania podziału na 3 mniejsze działki ,Działka zlokalizowana w Malcanowie przy ul.Podleśnej wjazd od ul.Kotliny obok ogródków działkowych EDEN, dla tego podziały posiadam już warunki zagospodarowania terenu.

 

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to proszę o kontakt 0-509 257 757 Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie z "Podleśnej" :)

napiszcie ile czekaliście na pozwolenie, na budowę. Te 65 dni mnie troszkę przeraża :(

Podjadę na Komunardów może w piątek i spróbuję się czegoś dowiedzieć, w jakim terminie mi to wydadzą, ale czy to jest sens? od 07.07.2009 mało czasu minęło.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w was potrzebuje używane łóżko.

Czasem trzeba się przespać w nowo budowanym domu, a nie ma na czym.

Mam do sprzedania, bardzo tanio.

Łóżko można obejrzeć (i odebrać) po uprzednim uzgodnieniu w Dębem W (blisko urzędu Gminy)

Kontakt do mnie: tel. 0502-362-395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie z "Podleśnej" :)

napiszcie ile czekaliście na pozwolenie, na budowę. Te 65 dni mnie troszkę przeraża :(

Podjadę na Komunardów może w piątek i spróbuję się czegoś dowiedzieć, w jakim terminie mi to wydadzą, ale czy to jest sens? od 07.07.2009 mało czasu minęło.

 

Pozdrawiam

 

Ja co prawda nie z Podleśnej ;), ale Panów z Podleśnej jak najbardziej pozdrawiam ;)

 

@Arkadia67

Lepiej podjedź i się zorientuj co i jak. Do mnie po 50 dniach przyszło pismo, że nie mam wymaganego uzgodnienia zjazdu i musiałam zawieszać postępowanie. Finalnie pozwolenie na budowę miałam zatem po ok 70 dniach :(

 

Co do innych pytań (przedszkole w Gliniance, czy używane łóżko ;)), to zapraszam na forum Wiązowny - wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę hasło Wiązowna i forum znajdziecie :D

Mamy nawet tablicę ogłoszeń i nie trzeba się logować, żeby zamieszczać ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w was potrzebuje używane łóżko.

Czasem trzeba się przespać w nowo budowanym domu, a nie ma na czym.

Mam do sprzedania, bardzo tanio.

Łóżko można obejrzeć (i odebrać) po uprzednim uzgodnieniu w Dębem W (blisko urzędu Gminy)

Kontakt do mnie: tel. 0502-362-395

 

Oddam to łóżko za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...