Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa Jaworzno 2008r


coachu13

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

8 lat temu kupiłem kuchnię (w zasadzie to była zabudowa całego pomieszczenia kuchennego) w Darexie, wciąż się trzyma całkiem nieźle... 2lata temu meble do łazienki, też bez zastrzeżeń

 

http://www.darex.iaw.pl/?id=21929&location=f&msg=1&lang_id=PL

 

ps.pozdrawiam wszystkich budujących Jaworznian

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat temu kupiłem kuchnię (w zasadzie to była zabudowa całego pomieszczenia kuchennego) w Darexie, wciąż się trzyma całkiem nieźle... 2lata temu meble do łazienki, też bez zastrzeżeń

 

http://www.darex.iaw.pl/?id=21929&location=f&msg=1&lang_id=PL

 

ps.pozdrawiam wszystkich budujących Jaworznian

8)

 

Darex ma opinie że jest drogi, ale jak widać dobry.

Jest Jopek jeszcze na Warpiu (jak się od centrum do szczakowej jedzie). Też fajnie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozglądam się powoli za fachowcami od schodów i od kuchni. Możecie kogoś polecić.

 

Pozdrawiam i dzięki z góry

 

od schodów: http://www.miskowiec.pl z podłęża. u znajomych robił - ludzie zadowoleni, ale osobiście efektu nie widziałem. też do niego uderze.

 

budinese - jak te tynki? dogadałeś sie z nimi?

 

natomiast poszukuje: parkieciarza ! :-) ktoś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darex ma opinie że jest drogi, ale jak widać dobry.

Jest Jopek jeszcze na Warpiu (jak się od centrum do szczakowej jedzie). Też fajnie robią.

 

Z usług Jopka też korzystaliśmy, ale nie byliśmy zadowoleni, to było zanim zdecydowaliśmy się na Darex, który był faktycznie droższy... tak jak pisałem wcześniej było to już ładnych parę lat temu, nie wiem jak teraz wygląda sprawa

jakość/cena/terminowość etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darex ma opinie że jest drogi, ale jak widać dobry.

Jest Jopek jeszcze na Warpiu (jak się od centrum do szczakowej jedzie). Też fajnie robią.

 

Z usług Jopka też korzystaliśmy, ale nie byliśmy zadowoleni, to było zanim zdecydowaliśmy się na Darex, który był faktycznie droższy... tak jak pisałem wcześniej było to już ładnych parę lat temu, nie wiem jak teraz wygląda sprawa

jakość/cena/terminowość etc.

 

A nie byliście zadowoleni dlaczego? Też będę musiał powoli szukać kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś ma do sprzedania skrzynkę do podłączenia prądu budowlanego? Proszę o informację jaka to jest skrzynka (może jakieś zdjęcie) i jaka jest jej cena.

 

Pozdrawiam,

Anna

 

to jest coś takiego:

http://allegro.pl/item893564870_rozdzielnia_budowlana_skrzynka_rb_rozdzielnica.html

Do powieszenia na słupie, ścianie itp.

nowa ok. 400zł ale szukaj używanej. popularnie nazywa się to RB-etką.

spytaj elektryka który to będzie Ci robić, mają takie używki.

 

Koniecznie MUSI być wyposażona w różnicówkę!!! Elektryk niech nie zapomni też o uziemieniu tej rozdzielnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witajcie po zimie! (chyba już po :) )

Kogo polecacie do wykonania ogrzewania podłogowego

Potrzebny też fachowiec do instalacji elektrycznej i centr. odkurzacza, wod- kan, wylewki, tynki.

Na wiosnę ruszamy z instalacjami i wszelka pomoc i namiary na prawdziwych fachowców w okolicy Jaworzno, a bardziej Trzebinia- Chrzanów mile widziane. :)

Podzielcie się wiedzą o fachowcach z których pracy jesteście zadowoleni i możecie polecić z czystym sumieniem.

 

 

 

Pozdrawiam budujących w okolicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...