Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa Jaworzno 2008r


coachu13

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślę, że po zdjęciach z naszej budowy ciężko byłoby zgadnąć dokładną lokalizację bo budujemy w głębi podwórka pomiędzy dwoma ulicami. Mogę zdradzić, że jest to bardzo blisko naszego a'la stadionu :)

 

Spoko, szukając działki zwiedziłem dokładnie także tą okolicę, więc po domach w tle można się zorientować. Tym bardziej, że niedaleko Was mieszkają moi rodzice :-)

My robimy dopiero adaptację więc szacuję, że PNB uzyskamy w okolicy lipca/sierpnia (będziemy budować Wiktorię z ARCHON'u).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no, nic się nie ukryje :lol2: :p

 

Słuchajcie, mamy problem. Chyba będziemy musieli poszukać jakiejś innej ekipy do zrobienia samego stropu. Nasi budowlańcy krzyknęli stawkę z kosmosu - 95 zł za metr (robocizna) :sick: Wszyscy piszą, że za terrive cena max to 50 zł bo to dla takiej ekipy to 2 dni roboty - 1 dzień układają, w 2 dniu zalewają. Nie wiemy teraz co zrobić. Napiszcie proszę (jeśli macie wyceny) jakie macie podane stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymysteryy, ja niestety nie korzystałam nigdy z usług projektanta ogrodów więc nie mogę nikogo polecić. Znalazłam za to jedną firmę z Jaworzna http://www.ogrody-arkadia.pl/ ale nie mają zdjęć z realizacji.

 

Mam pytanie - gdzie mogę kupić piasek do zasypania fundamentów ? Zabrakło nam ziemi z wykopu i potrzebujemy dokupić kilka ton piasku do ubicia. Czy na Jeziorkach jeszcze sprzedają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymysteryy, ja niestety nie korzystałam nigdy z usług projektanta ogrodów więc nie mogę nikogo polecić. Znalazłam za to jedną firmę z Jaworzna http://www.ogrody-arkadia.pl/ ale nie mają zdjęć z realizacji.

 

Mam pytanie - gdzie mogę kupić piasek do zasypania fundamentów ? Zabrakło nam ziemi z wykopu i potrzebujemy dokupić kilka ton piasku do ubicia. Czy na Jeziorkach jeszcze sprzedają ?

w zeszłym sprzedawali .. więc pewnie teraz tez

kosztował cos ok 30zł/tone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile za transport ?

 

Transport trzeba sobie załatwić niestety we własnym zakresie.

Dowoziliśmy piasek 2 razy

Jeśli dobrze pamiętam to za 9 ton (jeden kurs) płaciliśmy 140 zł. Gościu z mniejszą ładownością (5 ton) liczył sobie 100 zł za kurs.

Jeśli potrzebujesz namiary to podam ci po południu na priv bo mąż ma trochę kontaktów zapisanych w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport trzeba sobie załatwić niestety we własnym zakresie.

Dowoziliśmy piasek 2 razy

Jeśli dobrze pamiętam to za 9 ton (jeden kurs) płaciliśmy 140 zł. Gościu z mniejszą ładownością (5 ton) liczył sobie 100 zł za kurs.

Jeśli potrzebujesz namiary to podam ci po południu na priv bo mąż ma trochę kontaktów zapisanych w telefonie.

bardziej potrzebuje kogoś co wozi ziemię w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli chodzi o ziemię to nie mam rozeznania.

 

Mam pytanie do tych z Was którzy już mają nad głową dach ;)

Ile płaciliście za m3 drewna na więźbę i gdzie kupowaliście ?

Próbuję rozeznać temat na forach, ale widzę że co miasto to inne ceny. Rozpiętości cenowe jakie znalazłam to 600 - 1200 zł za m3 :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Mam pytanie do tych z Was którzy już mają nad głową dach ;)

Ile płaciliście za m3 drewna na więźbę i gdzie kupowaliście ?

Próbuję rozeznać temat na forach, ale widzę że co miasto to inne ceny. Rozpiętości cenowe jakie znalazłam to 600 - 1200 zł za m3 :jawdrop:

Za 850 zeta na placu budowy to już jest dobra cena. Podam Ci na priv numer do gościa z gór. Teraz woził do Mikołowa już impregnowane za 860.

Drewno dość ładne, ale impregnacja to chyba pędzlowa była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...