Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Płock i okolice


mmr

Recommended Posts

na nowe galerie to szybko nie ma co liczyć :)

 

a faktem jest, że mało nas pisze i nie wielu odpisuje :p

 

u mnie powoli ruszyli, ciekawe jak będzie dalej - wszystko zależy od pogody

a ja myślalam ze ja otworza jakos teraz hmm... trudno

tommko nie zgodze sie z toba do konca ja bym to ujela tak malo nas pisze a jesli juz to NIKT nie odpisuje

to pochwal sie co juz zrobiłeś! moze dziennik założysz?jaki domek budujesz bo nie kojarzę czy pisałeś

 

spokojnie będę opisywał jak coś będzie widać :D

na razie to majstry biegają po błotku i wodzie w wykopie, hehehe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

malo nas pisze a jesli juz to NIKT nie odpisuje

 

A ja to NIKT????????????? :(

 

tak masz racje teraz już się odzywasz i mam nadzieje że tak pozostanie! chciałam tylko delikatnie poskarżyć się bo napisałam jakiś czas temu że u nas już strop zalany bo się cieszyłam że kolejny etap budowy się skończył a wszyscy mnie olali !! :(((( :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie wiesz, że strop trzeba olewać :o , czy polewać... jakoś tak :wink:

 

Bo strop to trza szalować a nie .. :D

 

Z innej bajki: co prawda właśnie zakopałem swoje ale jak to jest, że gdzie nie spytałem po znajomych budujących się w okolicach naszych pięknych to szambo (betonowe, szczelne też :lol: ) tylko z Radomia i okolic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Coś ucichli pod-Płocczanie .. :wink:

Podpowiedzcie jak z sukcesem przebrnąć przez formalne zakończenie bałaganu budowlanego - jaki papierek z czyją pieczątką do kogo zanieść ??

Aha - jak wygląda sprawa zameldowania w gm. Słupno? Co potrzeba?

 

Dzięki

 

o Witam starego znajomego ze zdjęcia poznaję ze się znamy :D

mam nadzieję ze Małżonka i Synek maja się dobrze :D

 

Wasz projekt domu mnie się bardzo podoba..

 

A może Panie P. wie Pan czy w Liszynie jakiś ładny kawałek ziemi na sprzedanie jest?

najlepiej pod lasem :roll:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St_ella wystarczy się przejechać... na co drugim płocie tabliczki o sprzedaży działek... widziałam jak zbłądziliśmy w te rejony...

 

erpatre jeszcze się nie meldowałam w Słupnie, ale to chyba standardowo... papiórek z odbiorem technicznym budynku i nadanie numerku, ale to z gminy od geodety... no i dowód :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam wszystkich budujących w Płocku i okolicach! :)

Dołączam do tej grupki, bo temat budowy dla mnie i męża zbliża się wielkimi krokami. W tym roku zaczynamy budowę Benedykta III (MG Projekt) w Borowiczkach.

Nas na początek czeka zrobienie podziału i przepisanie działki, a potem reszta papierologii i pierwsze wbicie łopaty :) Mam nadzieję, że płockie urzędy pomogą to szybko załatwić. A może ktoś z was już dzielił i/lub przepisywał działkę w Płocku? Macie jakieś spostrzeżenia?

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witajcie!- pragne do Was dołączyc. Jestem z Gąbina i zamierzam w tym roku zacząc.U mnie na działce trwaja prace wyruwnujaco sprzątające. Wycinka starego sadu i wyrownywanie terenu.Mam nadzieje ze w tym roku zaczne... Projekt "pod jarząbem" Archonu lub Virgo 2-DD.

pozdrowionka.Czy ktos jest moze z tej strony Wisły?

Martinez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witajcie. Ja również zamierzam się budować pod Płockiem. Niestety zapał mam coraz mniejszy. Od kilku miesięcy szukam działki i nie mogę znaleźć odpowiedniej :( Prawie się zdecydowałem na działkę w Cekanowie, ale niestety wjazd od południa trochę mnie odstrasza. Fajna działka jest w Liszynie, ale boję się powodzi. Najfajniejsze działki znalazłem w Dzierząznej. Tanie i ładnie położone, ale tam przeraża mnie odludzie. W lato i w dzień jest uroczo,ale przejechanie 3 km przez las nocą robi ponure wrażenie. Do tego brak autobusu, gmina Nowy Duninów biedna i niezbyt przyjazna. Chyba jestem zbyt wymagający , ale będę musiał podjąć jakąś decyzję. Ciężko jest wydać 150 czy 200 tys zł za kawałek ziemi, z którego nie jestem do końca zadowolony.

Może w waszym sąsiedztwie są jakieś fajne działki na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

hallo, czy ktoś tu jeszcze zagląda???

My zaczynamy stawiać ściany, i przed zimą chcemy zdążyć z dachem .

A dobrze by było aby zima nie nadeszła za szybko w tym roku....najlepiej w styczniu.

A jak sytuacja u innych płockich i pod płockich budowniczych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...