Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Płock i okolice


mmr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 187
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

grupa plock i okolice musi byc na pierwszej stronie taki jest cel :)

jesli chodzi o Twoj domek to powiem co bym w nim zmienila zlikwidowalabym pomieszczenie 13 tzn zamiast lazienki zrobilabym tam garderobe bo tam w 12 jest miejsce na szafe czy cos jest tam taka wneka to ja bym usunela i pomieszczenie 7 czyli toaleta zamienilaby mi sie na lazienke a co do powierzchni to kazdemu potrzebne co innego, moze poszukaj kogos kto zbudowal taki domek przejedz sie tam i zobaczysz czy Ci to odpowiada, ale z drugiej strony to trzy sypialnie to akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupa plock i okolice musi byc na pierwszej stronie taki jest cel :)

jesli chodzi o Twoj domek to powiem co bym w nim zmienila zlikwidowalabym pomieszczenie 13 tzn zamiast lazienki zrobilabym tam garderobe bo tam w 12 jest miejsce na szafe czy cos jest tam taka wneka to ja bym usunela i pomieszczenie 7 czyli toaleta zamienilaby mi sie na lazienke a co do powierzchni to kazdemu potrzebne co innego, moze poszukaj kogos kto zbudowal taki domek przejedz sie tam i zobaczysz czy Ci to odpowiada, ale z drugiej strony to trzy sypialnie to akurat

 

o matko ale pokręciłaś!!! aż zajrzę do projektu!

ok już wszystko jasne ja myślałam podobnie...nie potrzebne mi są 3 łazienki ale 2..

ale wiem jeszcze że rozsądne jest aby łazienki były obok siebie aby nie ciągnąć rur i tak kombinuję aby to wszystko było koło siebie...

 

no chciałabym kogoś znaleźć z takim domem... albo z parterówką podobnej wielkości...

 

ale jak zauważyłaś w płocku tylko my się budujemy :D

albo tylko my mamy internet...

 

(no Heath - który założył ten wątek) już się wybudował i nas olewa i tu nie zagląda

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

oj, cos kiepsko kiepsciutko w grupie plockiej .. nie rozumiem, przeciez w Plocku domy buduja na potege.. :roll:

proponuje zebysmy sie jakos zmobilizowali..!

ja osobiscie poszukuje nie drogiej (taniej :oops: ) ekipy do stanu surowego, czy ktos moze ma jakies sprawdzone namiary?

jak doswiadczenia z hurtowniami w Plocku, w ktorej udalo wam sie wynegocjowac najlepsze ceny?

czy moze ktos sciagal materialy gdzies od producenta albo w ogole z poza Plocka? jak to wyglada cenowo?

gdzie kupujecie drewno na wiezbe? gdzie dachowke? gdzie beton? gdzie stal? gdzie najtaniej? gdzie sciemniaja? etc. etc.

PROSZE PODZIELCIE SIE DOSWIADCZENIAMI!!!

 

:cry:

 

mam troche namiarow od tesciow, ale to bardziej na wykanczanie domu, jak sie jakos ten watek rozkreci i ktos bedzie zainteresowany to sluze pomoca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, cos kiepsko kiepsciutko w grupie plockiej .. nie rozumiem, przeciez w Plocku domy buduja na potege.. :roll:

proponuje zebysmy sie jakos zmobilizowali..!

ja osobiscie poszukuje nie drogiej (taniej :oops: ) ekipy do stanu surowego, czy ktos moze ma jakies sprawdzone namiary?

jak doswiadczenia z hurtowniami w Plocku, w ktorej udalo wam sie wynegocjowac najlepsze ceny?

czy moze ktos sciagal materialy gdzies od producenta albo w ogole z poza Plocka? jak to wyglada cenowo?

gdzie kupujecie drewno na wiezbe? gdzie dachowke? gdzie beton? gdzie stal? gdzie najtaniej? gdzie sciemniaja? etc. etc.

PROSZE PODZIELCIE SIE DOSWIADCZENIAMI!!!

 

:cry:

 

mam troche namiarow od tesciow, ale to bardziej na wykanczanie domu, jak sie jakos ten watek rozkreci i ktos bedzie zainteresowany to sluze pomoca..

 

Witam! ja tez nie rozumiem dlaczego nas tak malo, ale jestes kolejna osoba ktora tu trafila wiec moze sie jakos rozkreci :)

jesli chodzi o hurtownie to wiekszosc materialow bralismy z mbm w mankowie, podobno w mrowce oferuja tez dobre ceny ale nie wiem, osobiscie najnizsza oferte na towar dostalismy wlasnie w mbm i od tej pory tam bierzemy materialy, stal tez.

jesli chodzi o wiezbe to jestesmy jeszcze przed ale najprawdopodobnie bedziemy brac z poza plocka, dach bedzie kryty blaachodachowka ale jak sie dowiadywalismy w plocku to jedni oferowali nizsza cene za blache ale dowoz platny a inni blacha drozsza a dowoz gratis wiec jedno w drugie wchodzi ceny sa porownywalne jesli chodzi o beton to napisze innym razem bo nie chce w blad Cie wprowadzic ale to zalezy z ktorej strony plocka mieszkasz bo jesli od warszawy nie ma sensu brac betonu z maszewa bo licza za godzine dowozu a przez cale miasto trzeba sie przedrzec.

gdzie budujesz domek i kiedy zaczynasz? no i jaki projekt pochwal sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w grupie Płock i okolice . Ja tez zamierzm w przyszłym roku rozpocząć budowę koło Płocka. Pozdrowienia dla Wszystkich budujących.

to tez sie pochwal gdzie dokladnie i jaki domek

 

Cekanowo, projekt dom w pelargoniach Archonu , ale z pewnymi zmianami -dopasowujemy do własnych potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w sumie my nie z Płocka, a z Kutna, ale nie jest to bardzo duża odległość więc się do Was "przykleimy"

Budowę zaczynamy w marcu 2010 o ile pogoda pozwoli. Ekipa wybrana, umowa podpisana.

Na tą chwilę zbieram namiary (poszukuję elektryka i hydraulika) oraz kupuję materiał.

Budujemy Melodię z Krajobrazów.

Pozdrawiamy

Rataje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie było i widzę, że kilka osób przybyło :)

 

fajnie ja właśnie dziś startuje z mieszkanka z kartonami :p

 

jestem po zakupie działki i w trakcie kończenia załatwiania kwitologii wr...... :evil:

 

szlag mnie trafia na procedury urzędnicze, ale jestem dobrej myśli bo być może w przyszłym tygodniu złożę dokumenty o pozwolenie na budowę i ruszamy :)

 

majster też już jest umówiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlag mnie trafia na procedury urzędnicze, ale jestem dobrej myśli bo być może w przyszłym tygodniu złożę dokumenty o pozwolenie na budowę i ruszamy :)

 

Gdzie ruszacie????????????????? Ja czekałam na PNB prawie dwa miesiące, więc bez porządnych pleców to zima Was złapie :wink:

 

A tak w ogóle to zapisuję się do tej, mało licznej niestety grupy (jak mnie przyjmiecie :wink: ).

Budujemy chałupę w gm. Słupno więc się chyba nadam?

 

Na początek przestrzegę przed hurtownią ADMAR z Cekanowa (chyba?). Cen nie porównywałam, więc nie wiem jak to wygląda, ale panie obsługujące miłe TYLKO wtedy jak zamawiasz towar, później nie próbuj się pytać kiedy raczą dostarczyć bo odkładają słuchwakę :evil: :evil: :evil: :evil:

Towar z dostawą na ok. 10 dojechał po 16 i to już dwa razy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Admaru to nawet mi sie jeszcze nie udalo dodzwonic, tak tam biegna do telefonu :lol:

ja na razie zglebilem ceny stali i okazuje sie, ze najtaniej to maja w Centrostalu, potem w Budmacie (czego sie nie spodziewalem) a potem MBM Mankowo

ogolnie stal niestety podrozala i ponoc taniej nie bedzie, tak przynajmniej twierdza..

co Wy na to?

szukam tez bloczkow betonowych na fundament, czy ktos moze kupowal gdzies spoza Plocka prosto od producenta? na allegro reklamuje sie firma z Zakrzewa, czy ktos od nich cos kupowal? ceny bloczka 14-stki w plockich hurtowniach to ponad 4zl :cry: a u producentow 12-stka to ok 3 bodajze .. tylko jak to jest z ta jakoscia? Prosze niech ktos cos podpowie..

pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...