Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Płock i okolice


mmr

Recommended Posts

ojej! mamy Trzecia stronę!!

 

jak my pędzimy ;)

 

To zagadam i ja...

Zimno, mokro i ... z budowy d..a. O tyle mogę napisać :evil: .

 

Stelko... koło nas tereny bardziej rolnicze i raczej nie ma działek budowlanych, a rolę skupują okoliczni obszarnicy :wink: . Byłam natomiast wczoraj w okolicach Liszyna, szukałam tartaku, na większości płotów wisiały kartki sprzedam dzialki. Czy tanio nie wiem.... ale okolica urokliwa....

 

ale mi chodzi właśnie o 1 ha rolnej

 

a Liszyno piękne ale drogie :D

 

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

(...) Byłam natomiast wczoraj w okolicach Liszyna, szukałam tartaku, na większości płotów wisiały kartki sprzedam dzialki. Czy tanio nie wiem.... ale okolica urokliwa....

 

Tak to prawda, okolica urokliwa - łąki, lasy, Wisła blisko ( w sumie aż za blisko, przecież to formalnie teren zalewowy).

Ale jest jedna rzecz, która wymaga zaznaczenia choć mnie już nie wzrusza, bo nic nie poradzę oprócz doraźnej i skazanej na porażkę walki - K O M A R Y !!

Koleżka mój też szukał tu działki i zrezygnował jak kiedyś wysiadł z auta żeby obejrzeć ciekawe miejsce - atak krwiopijców zmusił go do ucieczki..

A tartak niewielki ale jest - p. Wróblewski ratował mi w zeszłym roku skórę jak zbrakło czegoś drzewiennego na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, okolica urokliwa - łąki, lasy, Wisła blisko ( w sumie aż za blisko, przecież to formalnie teren zalewowy).

Ale jest jedna rzecz, która wymaga zaznaczenia choć mnie już nie wzrusza, bo nic nie poradzę oprócz doraźnej i skazanej na porażkę walki - K O M A R Y !!

Koleżka mój też szukał tu działki i zrezygnował jak kiedyś wysiadł z auta żeby obejrzeć ciekawe miejsce - atak krwiopijców zmusił go do ucieczki..

 

A wielkiej wody się nie boicie :o :wink:

Domów tam jak mrówków :roll:

 

A komary to są wszędzie, u nas dodatkową atrakcją są końskie muchy, to chyba przez bliskość zwierząt... albo... nie wiem dlaczego :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu ... do Radzanowa to nawet blisko mamy :wink: :roll: .

 

Z betonem jest problem, bo w okolicach Płocka jest cholernie drogi. My braliśmy z Wixbudu.

Piasek, w Barcikowie 220 zeta za tatrę do nas, więc do Ciebie nie powinno być dużo drożej, lub u... chyba Kwiatkowskiego... wizytówki w Pik-u, jakoś tanio było, ale nie pamiętam dokładnie ile, nie chcę wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowe galerie to szybko nie ma co liczyć :)

 

a faktem jest, że mało nas pisze i nie wielu odpisuje :p

 

u mnie powoli ruszyli, ciekawe jak będzie dalej - wszystko zależy od pogody

a ja myślalam ze ja otworza jakos teraz hmm... trudno

tommko nie zgodze sie z toba do konca ja bym to ujela tak malo nas pisze a jesli juz to NIKT nie odpisuje

to pochwal sie co juz zrobiłeś! moze dziennik założysz?jaki domek budujesz bo nie kojarzę czy pisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja zamilłam na czas jakiś...

 

nie wiem co mam pisać u architekta jeszcze nie byłam nie dzwoniłam czekam.. czekam...czekam...

 

nie chodzi mi o ta blisko nomi czy starego championa jak wolisz ona mial chyba byc otwarta jako druga a w wisle to tez slyszalam ze kiepsko moja przyjaciółka tam pracuje

 

no ztymi galeriami to krucho... Wisłę otworzyli i tam taka mała porazka jest sklepów mnóstwo a ubrać sie nie ma gdzie :D

 

czekałąm na galerię MOSTY (czy magnolia czy jak ją zwał) koło ex Championa i nici... a miałabym tak bisko :(

 

wiec..chyba wybiorę sie na zakupy do Warszawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...