Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa w okolicach Trzebnicy /WROCŁAW?


Recommended Posts

Hej Andżelika!

Oczywiście nie omieszkam zatrąbić w sobotę jadąc do siebie na plac boju.

Trudno wyczuć czy jesteście u siebie bo ogólnie duży ruch panuje na Waszym małym osiedlu.

W piątek i sobotę lejemy strop :lol: :lol: :lol:

 

To fakt, u nas w domkach wiecznie sie ktoś kręci i coś się dzieje, no i duży ruch u nas panuje :-) Wszystko zbliża się do końca.

 

Pozostaje mi życzyc: CALKOWITEGO ZALANIA :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Coś pusto się zrobiło w okolicy Trzebnicy. Wygląda że tylko my czyli Andżelika i Bogela budujemy domki w tej części "Polszy".

 

Ale za to jakie piękne :oops:

Wczoraj zamówiliśmy drzwiwewnętrzne, niestety nie w Budusie. Sama zresztą nie wiem czy stety czy niestety ;-) Poza tym kufnia na podłodze zakafelkowana, salon się teraz kafelkuje, a kotlownia będzie się fugować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel Ci pięknieje w środku i pewnie nie możesz doczekać się przeprowadzki. Ja mam daleko do takiego stanu, bo dopiero w sobotę odbieram więźbę i zaczynamy z dachem. Z drugiej strony bardzo się cięszę że skończyły się problemy ze stropem i został już zalany betonem.

Wszystko jednak przed nami: przed Tobą wykończenie wnętrz, a u mnie skończenie budowy. Myślę że wiosną mibędzie łatwiej, czekam tylko na dach i zapominam w tym roku o Szczytkowicach.

Pozdrowianka mimo wszystko dla Wszystkich chcących zamieszkać w okolicy Trzebnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dopiero zrobiłam "kopma" bo całkiem mi się wszystko posypało.

Bardzo przepraszam Cię Tomaniu za te przesyłanie wiadomości które do Ciebie nie mogły dojść. Mam nadzieję że zakupiłeś brakujące gąsiorki i dach jest w całości.

Ja cały czas walczę ze stropem tzn. jego skończeniem gdyż bardzo chcę jeszcze w tym roku skończyć dach, ale???

Pozdrowionka też dla Andzeliki która chyba mieszka już w domku? :)

Ciekawa jestem też co u gruby budującej w okolicy Obornik Śląskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zrobiłam "kopma" bo całkiem mi się wszystko posypało.

Bardzo przepraszam Cię Tomaniu za te przesyłanie wiadomości które do Ciebie nie mogły dojść. Mam nadzieję że zakupiłeś brakujące gąsiorki i dach jest w całości.

Ja cały czas walczę ze stropem tzn. jego skończeniem gdyż bardzo chcę jeszcze w tym roku skończyć dach, ale???

Pozdrowionka też dla Andzeliki która chyba mieszka już w domku? :)

Ciekawa jestem też co u gruby budującej w okolicy Obornik Śląskich

 

Hej Bogela, my jeszcze nie mieszkamy, chociaz teoretycznie już byśmy mogli. Ale do końca miesiąca chcemy być we Wrocławiu, by pozałatwiać jeszcze wszystkie sprawy. Przyznam, że przydałby nam się bruk przed domem, albo jakaś kosteczka, ale niestety już pora nie jest dobra dla tych robót - przymrozki moga za dużo nabroić. A jak z kończeniem stropu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Ciekawe co słychać u koleżanki z Księgienic - Angeliki? W domku cały czas się chyba ktoś krząta, jadąc w sobotę widziałam spory ruch. Kiedy przeprowadza?

U mnie chwila na pocieszenie bo weszła ekipa cieścli którzy chcą pracować i widać to w rzeczywistości.

http://img160.imageshack.us/img160/1310/151207115655av1.jpg

http://img160.imageshack.us/img160/2323/151207120427iy8.jpg

Wczoraj malowali i frezowali końce krokwi które bęą widoczne/postanowiliśmy

zrobić nadbitkę a nie podbitkę dachu. Nie jestem w tym temacie zbytnio obeznana ale wiem że w naszej sytuacji te dopieszczone teraz przez cieśli kawałki będą widoczne i będę to przestawiać. Dziś zrobię zdjęcie z bliska bo właśnie się wybieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą choinkę bardzo dobrze widać z drogi. Cieszę się że już mieszkacie i bardzo jestem ciekawa jak sobie radzicie z rzeczywistością mieszkania z dala od sklepu do którego można zawsze wyskoczyć jak czegoś zabraknie czy z innymi sprawami?! praca, zakupy - dojazd?

Wiem że ze wszystkim można sobie poradzić ale teraz to jeden znak zapytania?

Gratuluję pierwszych Świąt u siebie w domku i życzę Ci wszystkiego co mogło by dać Ci szczęście mieszkania na nowym miejscu. Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodzinki życzy przyszła sąsiadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...