Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wielkopolski market budowlany: Kup, sprzedaj, zamień


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WITAM!

Poszukuję wspólnika do kupna stempli budowlanych okolice Poznania najlepiej do 30km.Cena za stempel 4,5zł dł.-3m .Problem polega na transporcie trzeba zrobić -100km z Konina do Poznania i to podraża towar ale i tak wychodzi taniej niż w Poznaniu. Jak by podzielił na dwóch lub więcej transport było by idealnie Jak jest ktoś zainteresowany współpracą zapraszam. PILNE!!

TEL: 606-328-674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
mam do sprzedaży ok 330 stempli budowlanych (uzywane raz, kupione nowe).

 

Większość w długościach 2,7m, część 3m - były przycinane pod strop.

 

Cena 6 zł za sztukę

 

Mam też parę kantówek do sprzedaży (połowa używana raz, połowa nieużywana) - nie liczyłem dokładnie ale będzie z 2,5 m3.

 

Odbiór własny Jerzykowo gmina Pobiedziska

 

pozdrawiam

 

NADAL AKTUALNE

 

przypominam sie z tą wiadomością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam siatkę na ogrodzenie tymczasowe budowy - siatka leśna - siatka autostradowa.

 

mam dwie rolki po 50 metrów i dwie po jakieś 20 metrów. 120 metrów jest na pewno, powiedzmy że 20 jest gratis bo mi się nie chce rozwijać i mierzyć.

 

Kupowałem po 4,26 za metr (wow znalazłem fakturę) oddam wszystko za 300 zł. mogę dowieźć na wschodnie tereny poznania lub odbiór pod Kostrzynem. Zdjęcia w dzienniku - to coś wokół mojego domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam siatkę na ogrodzenie tymczasowe budowy - siatka leśna - siatka autostradowa.

 

mam dwie rolki po 50 metrów i dwie po jakieś 20 metrów. 120 metrów jest na pewno, powiedzmy że 20 jest gratis bo mi się nie chce rozwijać i mierzyć.

 

Kupowałem po 4,26 za metr (wow znalazłem fakturę) oddam wszystko za 300 zł. mogę dowieźć na wschodnie tereny poznania lub odbiór pod Kostrzynem. Zdjęcia w dzienniku - to coś wokół mojego domu :)

 

witam - czy siatka nadal aktualna ??

Jeśli tak byłabym chętna.

Proszę o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...