Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wielkopolski market budowlany: Kup, sprzedaj, zamień


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zostało mi ok. 4 tys. sztuk cegły rozbiórkowej ze starego domu (lata 40-te) w Poznaniu, którą mogę tanio odstąpić. Cegła jest oczyszczona ale niezbyt równa, kolor od czerwonego do żółtego (nie nadaje się na ozdobny murek). Część wykorzystałem do wymurowania ściany garażu, z resztą nie mam co zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sprzedam budę budowlaną. Idelnie spisała się u mnie na budowie. Stan bardzo dobry. W środku nawet piecyk, gdzie można zapalić i nagrzać wodę.

 

Odbiór osobisty w Przeźmierowie.

 

Cena 550 zł

 

zainteresowanych proszę o kontakt na [email protected]

 

http://www.kubas.win.pl/budowlana.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pozostało mi ponad 1m3 desek szalunkowych, wiekszość już pozbijanych w gotowe szalunki, które zabezpieczały wylewanie naszego stropu.

Właśnie chciałem je pociąć na drewno do kominka ale może ktoś znajdzie lepszy dla nich użytek. Oddam całość za 200zł

Podkreślam że nie są to nowe deski - możliwe fotki na prv - odbiór z Kicina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało ostanie 45 szt stempli budowlanych, można użyć również jako słupki na ogrodzenie tymczasowe budowy. Cena 4.5zl za szt. Tel 605842612

 

Jestem zainteresowana tą oferta, czy ona jest nadal aktualna? Interesuje mnie miejsce odbioru?

Pozdrawiam. Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam budę na budowę: bardzo solidna, posiada dwa niezależne wejścia, w tym takie przez które wmieści się betoniarka. Na wyposażaniu dużo praktycznych szafek i schowków, mini biurko z szufladami, piec w którym można napalić w chłodne dni, podwójna podłoga pod którą można schować długie elementy, łaty murarskie itp. W budce są także dwa miejsca do spania lub drzemki. Unoszony dach zapewniający znośne warunki podczas upałów. Budka została zaadaptowana z nadwozia wojskowej radiostacji. Bardzo solidna. Możliwość wysłania fotek. Wszelkie pytania proszę kierować na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...