Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wielkopolski market budowlany: Kup, sprzedaj, zamień


Recommended Posts

Gość Gosc_gość

No właśnie i tu nasunął mi się pomysł, żeby ogłoszenia oznaczać czy aktualne czy nie.

 

Prośba do Wszystkich

 

W momencie, gdy towar oferowany jest już zarezerwowany lub sprzedany,

poprzez edycję posta ( opcja "Zmień") umieszczajcie napis NIEAKTUALNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na sprzedaż rolka doskonalej papy podkładowej termozgrzewalnej do izolacji poziomej, ław, fundamentów, chudego: JARRBIT V80 S40 - 10 m w rolce - za powiedzmy 40 zł odbiór z Mosiny (została właśnie po izolacji chudego).

Nadal czteropak piwa - belki do stropu teriva produkcja Konsbet Książ:

2 szt - 5,4m

2szt - 3,5

1 szt - 2,1 m

Odbiór własny z Mosiny.

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo, ale trzeba sobie zorganizować transport, używany wypoczynek: rozkładana sofę i 2 fotele. Moze komu na działkę się przydadzą lub jako mebelki tymczasowe? Odbiór ze Świerczewa.

Lepszej foty chwilowo nie posiadam:

http://www.empikfoto.pl/albumy31/15755/615799/thumbs/25256587_po_remoncie_09.05_3.jpg

Nieaktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Pilnie potrzebuję ziemię do wyrównania terenu, w okolicach Mosiny. Planuje wyrównac działkę o powierzchni 1400mkw. Proasze o "namiary", kontakt e-mail, pozdrawiam, Rafał K.

 

Agatka49 - Rafał K.

"WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi" (*)

Takie motto towarzyszy Ci od pierwszego postu na forum Muratora.

 

A to akurat za bardzo nie jest wątek z prośbami o namiary...

Jeśli chodzi o ziemię to akurat tydzień temu odbyła się w tym temacie najświeższa "namiarownia":

 

http://forum.muratordom.pl/grupa-budujaca-wielkopolska-2008-poznan-i-wielkopolska,t116185-2700.htm

 

(*) - Chociaż akurat wyszukiwarka Muratora jest do du..szy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam - Płyty kanałowe stropowe nieużywane składowowane ok 10 lat w dwóch wymiarach 296 cm x 119 cm - 9 szt 356 cm x 119 cm - 9 szt

cena 150 zł /szt (Nowe chodzą po 300-350 zł w betoniarni)

Przy zakupie całości zapewniem załadunek.

Płyty do odbioru własnego w Poznaniu; w przypadku zakupu całej ilości 18 szt. zapewniam załadunek dźwigiem gratis !!!!!!!!

 

NIEAKTUALNE/SPRZEDANE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może ktoś z Was jest na etapie instalacji systemu alarmowego. Wygrałem w konkursie zestaw, podczas już w domu miałem zainstalowany podobny, wiec staram się upłynnić nagrodę.

Chce sprzedać zestaw alarmowy SATEL, który w zasadzie jest podstawą większości instalacji, czyli:

• centralka alarmowa INTEGRA 64

• klawiatura / manipulator INT-KLCDR-BL

• sygnalizator zewnętrzny SP-4003

• sygnalizator wewnętrzny SPW-220

• obudowa OPU-3 P

• transformator TRAFO 60 VA

 

Chciałbym za to 1 150 pln czyli ponad 25% upustu od cennika (wartość cennikowa ok. 1 540 pln).

 

Poza tym mam jeszcze do sprzedania (też na -25% od cennika):

• moduł sterowania przez Internet ETHM-1

• 4 czujki GRAPHITE

• czujnik gazów usypiających DG-1 TCM 1szt.

• czujnik gazu LPG DG-1 LPG

 

Wszystkie elementy są nowe, nieużywane, oryginalnie zapakowane i z legalnego źródła. Gwarancja 1 rok za moim pośrednictwem. Nie mam możliwości wystawienia faktury. Do odbioru pod Poznaniem.

 

Zainteresowanych zapraszam na PRV.

 

Przepraszam za taką prywatę (nie zajmuje się tym komercyjnie. Proszę nie zadawać pytań o wycenę innych konfiguracji – nie znam się na tym i nie handluje tym sprzętem profesjonalnie. Wszystko mam do sprzedania wymieniłem.).

 

Pozdrawiam,

Domelus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...