Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wielkopolski market budowlany: Kup, sprzedaj, zamień


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 398
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

NIEAKTUALNE

Sprzedam zaplecze budowlane - skrzynia/paka metalowa z samochodu ciężarowego. Wymiary 2m x 3,2m, drzwi tylne zamykane na kłódki, drzwi boczne zamknięte od środka, podłoga drewniana. Odbiór osobisty z Pobiedzisk. Cena do uzgodnienia.

http://images50.fotosik.pl/144/e9f8bde986d9c2b5med.jpg

http://images49.fotosik.pl/144/32af95241e5cac73med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy! Projekt Willa Wiktoria z Archonu. Czas startu - teraz. Zatem jezeli mozecie polecić sprawdzone firmy i fachowców na początek to chetnie skorzystamy. Budowa to Potasze koło Owińsk a na początek potrzebujemy Kierownika budowy, ogrodzenie tymczasowe (233 mb z bramką) i namiary na firmę budowlaną od fundamentów. Kazda oferta i pomoc mile widziana. Pozdrawiamy Aga i Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Mam do sprzedania około 70 stempli budowlanych (ok. 2,8 m) oraz kilkanaście krótszych (ok. 2 m). Poza tym dwie rolki siatki tymczasowej (myśliwskiej) po 50 mb. Jedna nowa, nieużywana, druga zdemontowana z prowizorycznego ogrodzenia. Cena do dogadania. Gratis dorzucę dwa pęczki drutu wiązałkowego :lol: . W razie potrzeby mogę pomóc z transportem.

 

Stemple i siatka juz nieaktualne :-?

 

Został tylko drut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich

Częściowo mam już nagrane stemple, jednak potrzebuję jeszcze kilka sztuk, no i siatkę leśną/tymczasową. Jeśli ktoś miałby cos takiego w przystepnej cenie ( nie koniecznie od ręki, może za jakiś niedaleki czas ) to ja chętnie się piszę. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...