Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub użytkowników gazu płynnego...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pablo bzdety wypisujesz, przecież gaspol też daje przez licznik i nie jest na rynku od dzisiaj, zresztąteraz chyba wszystkie firmy sprzedają przez licznik, a NEN nie ma nic do nich ale jak mozecie wypisywać że jestescie super zadowoleni jak oni dopiro wchodzą na rynek, ja nie chciałbym byćich królikiem doświadczalnym, preferuję firmy, które mają już doświadczenie na rynku, a w tej branży takich nie brakuje.

Może wypunktujcie w czym nen jest lepszy od innych, pokażcie ich wzór umowy i wtedy każdy sobie sprawdzi, a nie wypisujeci bzdetów o waszy zadowoleniu przed sezonem grzewczym

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mat1: ze mna osobiscie podpisywal umowe czlowiek który pracował 3 lata w gaspolu i opowiadal o sztuczkach które robi Gaspol.

Nie mówie tu tylko o umowach na telemetrie ale i normalnych.

Firmy które są na rynku z okresloną usługa to cenią sie jak cholera (patrz cena za m3 w Gaspolu)

 

Zrozum ze te usługi tanieja i beda taniały. Za kilka lat bedzie pewnie spręzony gaz dostepny, kilka krotnie tanszy ale nie w Gaspolu który nie ma takiego kapitału jaj zachodnie koncerny typu Eurogaz lub VNG.

A moze i bedzie miał

 

Masz racje piszemy bzdety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozmawialem z przedstawicielem Gaspolu to umowilismy sie, ze bedziemy rozmawiac tylko o cenach brutto. No i dotrzymal slowa, ale tylko przy cenie promocyjnej i cenach konkurencji. Po zweryfikowaniu w internecie i tel. w Gaspolu mam obecnie bardzo niskie mniemanie o tej firmie.

Nie wiem, czy to sa te sztuczki, o ktorych pisal Pablo, ale to tez jest tez jedna z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz wiecej w tej sprawie nie dodam..... wyjdzie ze reklame prowadze

 

niech sobie kazdy umowy zbiera i czyta

ciekawe która firma da wczesniej do przeczytania :)

 

niech to bedzie odpowiedzia na posty ponizej :)

 

qrcze chcialem dobrze to wyszło ze kazdy niby ma taniej a zal tyłek sciska

 

z innej beczki teraz

 

ile kosztuje was z materiałem punkt gazowy w domu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już w innych watkach że mam butle z shella. Jestem jednak w o tyle dobrej sytuacji ze mogę w kazej chwili zerwać z nimi umowe więc przy kazdym zamawianiu gazu targuję się z nimi ile wlezie.

Czasem uda sie nawet 10gr na litrze urwać. A wogóle przymierzam sie do kupna własnej butli tak jak ma Cypek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mat1: jezeli uwazaz ze jestej fajny i dowcipny i to sie mylisz,

 

nie chcesz pisac na temat bo jestes madrala to sie wynos gdzie indziej

uzyj opcji szukaj ... sa watki w tym temacie

 

gogul : jak urwiesz 10gr to na butli to jest kupa forsy i opłaca sie targowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwolnienie z dzierżawy przez rok, potem 30 PLN/mieś.

gaz w cenie 1,65 PLN

projekt instalacji zewnetrznej - 400 PLN

przywiezienie i wykonanie instalacji - 900 PLN

rozłożenie opłaty za gaz w 3,4 ratach

bez limitu zużycia gazu

ceny brutto

 

ale wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem NEN-u i cena gazu 1,40 PLN a pozostałe warunki prawie takie same

rozliczanie przez telemetrię co miesiąc

 

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragongazu nie polecam, prawdopodobnie ceny za gaz mają kosmos w porównaniu do Shella i innych zło.........

Najlepiej podjechac tam gdzie butla stoi kilka lat i zapytać, mój znajomy z pracy ma i cenę na dziś oferują około 2,16 brutto, to prawdziwy kosmos w porównaniu z innym, aha i nie jest to cena na pierwsze napełnienie.

Jaga 70, a ty masz już od nich zbiornik, napisz ja cię wykasowali za instalację i dzierżawę

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna firma nie zagwarantuje ci ceny

cena jest taka jaka gospodarka; zmienna i kaprysna

Ja chce sie zwiazac z NEN i tez nie wiem jak bedzie kiedys

 

Nikt gwarancji nie da ze za rok nie bedziemy kupowac nie po 1,40zł

tylko 2 zł

:(

 

 

Jasne jasne - ale jeśli jest jakiś sredni poziom rynkowy to człowiek czuje sie w miare bezpiecznie w jego przedziale- jeśli wybierasz Progaz bo jest znacznie tańszy od konkurencji i nic ponadto nie przemawia za tym wyborem bo reszta to standard- to w przypadku gdy nie ma stabilnych podstaw w polityce czy strategii firmy dajacych przynajmniej nadzieje ze ktoś tam mysli dlugookresowo i za chwilę nie staną sie najdroższym dostawcą - to juz większy strach niz zwiazać sie z firmą bardziej przewidywalną. Chodzi mi wyłącznie o hasło przedstawicela ktory stwierdził - że ceny zależą od Prezesa - Toż to Białorusią trąci.

 

Witam - związałem się również z firmą N. EN. Nowa Energia - przedstawiciel wydaje się dosyć kompetentny. Wcześniej przez 3 lata pracował w Gaspolu zna rynek dobrze rynek gazu płynnego i można od niego się dużo dowiedzieć - zobaczymy?. Zalety - niska cena gazu, płatność za gaz co miesiąc, zbiorniki podziemne z opłatą za użytkowanie miesięczną 30,50 brutto bez względu na wielkość zbiornika i rodzaj zbiornika . Uważam, że można tą firmę brać pod uwagę bo mogą namieszać w dobrym tego słowa znaczeniu na naszym rynku. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...