Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub użytkowników gazu płynnego...


Recommended Posts

  • 8 months później...
  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakie obecnie są najlepsze oferty na gaz z butli do domku?

 

swiezo przerobilem temat

gaspol, progaz, orlen, dragongas

wybralem dragongas

umwa na rok, jako jedyni zalatwiaja wszystko lacznie z nstalacja wewnetrzna

nie ma limitow zakupow i rozkladaja platnosc na 12 rat

u innych albo limity jakies kosmiczne, albo umowa na iles tam lat albo trzeba wszystko zalatwiac w swoim zakresie albo maja tylko miesznke propan-butan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Zdecydowanie odradzam wybór ogrzewania gazem płynnym !!!! No chyba że nie ma juz innego wyboru. Ja przeszłem na wiosnę tego roku na ogrzewanie ziemnym i juz na samych kosztach podgrzewania CWU widzę wielka różnicę . Bajki o większej wydajności gazu płynnego miałyby sens gdyby nie róznica w cenach. W przypadku gazu płynnego w pełni sezonu grzewczego zedrą z was skórę !!!! Ceny osiagaja apogeum w miesiącach zimowych ( ja płaciłem około 9 zł za m3 z niejakiego PROGASU. ) I jeszcze jedno - nie dajcie się wmanewrować w "super promocje" i klauzule umowne o zapłacie na niewykorzystany gaz !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma mozliwosc wyboru to oczywiscie ziemny , ale ja mam do najblizszej rury chyba z kilkanascie km ;)

co do klauzul to tak jak pisalem trzeb rozmawiac ze wszsytkimi i dobrze ich sluchac ( kazdy nadaje na konkurencje i mozna sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziec ) - jak sie to posklada to wtedy wybor

no i nie pchac sie w placenie za zuzyty gaz wg wskazan czy telemetrii bo sie placi wg ceny dnia, ja place wg ceny z dnia napelnienia zbiornika ale w ratach bez odsetek rozlozone na 12 m-cy

a do tego solarki i kominek z pw - chyba jakos wydole z ogrzewaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam

Ja pierwszy raz na forum i to mój pierwszy post.

Muszę założyć piec gazowy na gaz płynny ale dopiero pod koniec zimy bo tak będę się przeprowadzać, koło marca kwietnia.

Mam dwoje małych dzieci więc raczej ogrzewanie się jeszcze wtedy przyda.

Czy to coś zmieni jak poczekac do kolejnej zimy. Kiedy lepiej podpisywać umowy po zimie czy przed kolejna zimą?

Ewentulanie jeszcze przeczekam ten okres zimowy u teściów, ale wiadomo to ostateczność!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja pierwszy raz na forum i to mój pierwszy post.

Muszę założyć piec gazowy na gaz płynny ale dopiero pod koniec zimy bo tak będę się przeprowadzać, koło marca kwietnia.

Mam dwoje małych dzieci więc raczej ogrzewanie się jeszcze wtedy przyda.

Czy to coś zmieni jak poczekac do kolejnej zimy. Kiedy lepiej podpisywać umowy po zimie czy przed kolejna zimą?

Ewentulanie jeszcze przeczekam ten okres zimowy u teściów, ale wiadomo to ostateczność!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ja mam umowę z NEN Nowa Energia i jestem zadowolona. Pewnie, że gaz ziemny jest tańszy, ale u mnie będzie dopiero za rok, a czymś grzac muszę. Grzeje od października 2008.

Ja też przymierzam się do NEN ciekawa jestem jakie warunki od nich dostałaś?

Ile kosztuje cię litr gazu lub m3?

Ile płaciłaś za butlę i instalację?

Płaciłaś za tankowanie czy masz telemetrię?

Jak masz jakieś ciekawe spostrzeżenia to się polecam.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Witam

Ja pierwszy raz na forum i to mój pierwszy post.

Muszę założyć piec gazowy na gaz płynny ale dopiero pod koniec zimy bo tak będę się przeprowadzać, koło marca kwietnia.

Mam dwoje małych dzieci więc raczej ogrzewanie się jeszcze wtedy przyda.

Czy to coś zmieni jak poczekac do kolejnej zimy. Kiedy lepiej podpisywać umowy po zimie czy przed kolejna zimą?

Ewentulanie jeszcze przeczekam ten okres zimowy u teściów, ale wiadomo to ostateczność!!!!

 

czy moglbys podzielic sie opinia czy zdecydowales sie na gaz plynny i jak Ci sie uzytkuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

 

Witaj, napisz kiedy montowałeś butle i jakie warunki umowy( na ile, jak cena gazu)? Będę wdzięczny za info.

 

Zastanawiam się czy opłaca się obecnie zerknać na ofertę Shell-a, Dragon-Gaz, czy Gaspol

 

Dopiero beda mi montowac, jestem na razie po podpisaniu umowy.

Umowa wiaze na 15 000L w kazdej chwili mozna zrezygnowac - zwrot otrzymanego rabatu proporcjonalnie do wykorzystania gazu. W gaspolu zwrot calkowiy...

Cena 1.31 zl/l nastepne tankowania tansze niz cena publikowana w rzepie

 

Gaspol nie byl w stanie dac mi tak dobrej ceny i nie chcieli zapisac w umowie ze cena bedzie nizsza niz w ich cenniku.

Dragon, shell, progaz - mieli duuzo wyzsze ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...