Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mrozy puściły - zbieramy ekipy...

 

Potrzebuję namiary na sprawdzonego fachowca od instalacji elektrycznych. Znacie kogoś godnego polecenia?

 

thomyk możesz podesłać swoją ofertę na priva pliz? Plus ewentualnie jakieś namiary do Twoich klientów? Będę wdzięczna.

 

Potrzebujemy też fachowców - sprawdzonych fachowców od elewacji, tynków zewnętrznych. Wszelkie kontakty mile widziane!!

 

Mam nadzieję, że tak wielkie mrozy już nie wrócą!!!!!!!!!!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno - chcemy zrobić podbitkę plastikową - polecacie może jakiegoś dobrego i jednocześnie w miarę przystępnego cenowo producenta/sklep? Pasuje, aby miał w miarę szeroką ofertę kolorów. Okna mamy mieć w kolorze dąb bagienny i nijak nie możemy dobrać do tego podbitki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :),

 

mam mały dylemat i proszę o pomoc...jaką wybrać membranę na dach...Dorken Delta Vent S, czy też Tyvek Pro? :bash:

 

Dodam że parametry podobne...Dorken Delta Vent S ma 3 warstwy, a z kolei Tyvek Pro polietylen + polipropylen(2 warstwy) i lepsze parametry... ;)

 

Pozdro for all

 

U mnie jest Dorken Delta Vent S sama wybierałam ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany nowoczesnym i energooszczędnym systemem grzewczym dla domu to zapraszam do kontaktu [email protected]

Informację do poczytania na temat systemu http://www.sztuka-ogrzewania.pl

 

Istnieje również (po wcześniejszym umówieniu) zobaczenia wykonanej instalacji, gdzie dodatkowo można porozmawiać z właścicielem inwestycji i wypytać się jak wyglądała współpraca. Oferujemy darmową wycenę więc nic Cię nie kosztuje sprawdzenie ile ten system kosztuje dla Twojego domu.

 

P.S. Powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...