Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

Targi odbywają się codziennie od 10 do 18 a w niedzielę trochę krócej bo do 17.

 

Nie znam kwoty jaką płaci się za wstęp ale posiadam bezpłatne zaproszenia dla 2 osób - 7 szt.

 

Gdyby ktoś chciał sobie takie odebrać to zapraszam na ul. Głowackiego 19. W sobotę właściciel będzie od 9 - 12.

Dziś nie wiem do której będę urzędował w biurze gdyż mogę być wezwany na targi. Prawdopodobnie do 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozwolę sobie gorąco polecić ekipę od okien z firmy Uni-Mar z Tarnowa. Co prawda ja miałam z Panami mało do czynienia, ale mój mąż - tj. główny negocjator, zamawiacz i organizator naszej budowy chwalił Panów (a ja mu wierzę!!) za fachowe doradztwo i świetną obsługę. Co do montażu wykonanego przez Panów - aż miło popatrzeć jak się starają i jacy są dokładni!!! A do tego bardzo sympatyczni. :)

Dyplom faktycznie się należał!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za tak miłą opinie. Moja praca stała się moją pasją, dlatego lubię wyzwania takie jak dom "mwp" :) Nie często spotyka się połączanie: drzwi HS, PSK oraz okien narożnych w jednym budynku :) mam sporo ładnych zdjęć tych konstrukcji, tylko nie mam w tej chwili jak zgrać z aparatu. Pewnie właściciele budynku sami się niedługo pochwalą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za tak miłą opinie. Moja praca stała się moją pasją, dlatego lubię wyzwania takie jak dom "mwp" :) Nie często spotyka się połączanie: drzwi HS, PSK oraz okien narożnych w jednym budynku :) mam sporo ładnych zdjęć tych konstrukcji, tylko nie mam w tej chwili jak zgrać z aparatu. Pewnie właściciele budynku sami się niedługo pochwalą.

 

Pozdrawiam

 

Ha - no cóż - wiem, że troszkę namieszaliśmy z tymi oknami... ;) Ja bym najchętniej całe dwie ściany przeszkliła... Jednak mój zapał został skutecznie ostudzony... I pewnie by były same HSy gdyby nieograniczony budżet... No ale cóz - prezentują się fajnie :)

A zdjęciami się pochwalimy - jak zrobimy elewację :)

I zgodnie z obietnicą - udostępnimy firmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli potrzebujecie SUPER EKIPY min. od ocieplenia zewnetrznego .... to polecam swoja .

Na SNIEZNOBIALA LISTE wpisuje PANA STANISLAWA WISNIEWSKIEGO 660 - 972 - 144 i Jego ekipe - Ocieplenie domu , tynk zewnetrzny , podbitka , gladzie , malowanie , tapety ..... fachowiec jakiego juz teraz trudno spotkac . Prace rozpoczynaja Panowie przed 7 rano .... koncza poznym wieczorem , pracuja 6 dni w tygodniu , po kazdym dniu pracy sprzataja teren budowy , zadnego alkoholu !!!!! . Sumienni , uczciwi ( sami moga zostac na budowie - bez dozoru ) , pomocni ( po material podjada do hurtowni jak zajdzie taka potrzeba ) . ..... mozecie powolac sie na EDYTE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tarnowskich inwestorów,

wraz z żoną postanowiliśmy wybudować sobie mały i ekonomiczny domek, wybór padł na dom energooszczędny Tokio z pracowni Lipińscy. Buduje ktoś może w Tarnowie ten lub inny domek energooszczędny ?

 

Pozdrawiam

 

Hejka :bye:

Projekt bardzo sympatyczny ... jak na nieduza powierzchnie domu salon 38,3 m2 !!!!!!!! wow !!! . Ja buduje energooszczedny dom ..... prawie pasywniak ( niestety prawie bo z uwagi na ograniczenia warunkow zabudowy nie moglam dac 40 cm. styro na elewacje )

Pozdrawiam :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :bye:

Projekt bardzo sympatyczny ... jak na nieduza powierzchnie domu salon 38,3 m2 !!!!!!!! wow !!! . Ja buduje energooszczedny dom ..... prawie pasywniak ( niestety prawie bo z uwagi na ograniczenia warunkow zabudowy nie moglam dac 40 cm. styro na elewacje )

Pozdrawiam :popcorn:

 

Ile styro na elewację ? Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś dawał 40cm :p Chyba Ci się cyferki pomyliły :) Gdzie budujesz, my działkę mamy w Zbylitowskiej Górze :) Co do salonu, jest duży, ale najprawdopodobniej będzie w nim jadalnia, no chyba, że zrobimy ją w pokoju na dole :)

 

PS: Ładny domek budujesz, ale jak dla nas za duży :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile styro na elewację ? Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś dawał 40cm :p Chyba Ci się cyferki pomyliły :) Gdzie budujesz, my działkę mamy w Zbylitowskiej Górze :) Co do salonu, jest duży, ale najprawdopodobniej będzie w nim jadalnia, no chyba, że zrobimy ją w pokoju na dole :)

 

PS: Ładny domek budujesz, ale jak dla nas za duży :)

 

Pozdrawiam

 

Jak chcesz wybudowac dom pasywny to tylko 40 cm. !!!!! :yes: ... dom duzy czy maly ....wazne zeby byl wygodny dla wlascicieli .... mnie male domki nie bardzo sie podobaja , lubie przestrzen ..... ale to przeciez rzecz gustu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 cm styropianu to już widziałem, 40 cm jeszcze nie :) Przy takim ociepleniu okna powinny być w warstwie ocieplenia a to na prawdę nie małe koszty ich montażu.

 

Budujac dom pasywny czy energooszczedny trzeba sie liczyc ze sporymi wydatkami .... montaz w warstwie ocieplenia kosztuje w granicach 5 - 10 tys. zl. ..... w zaleznosci od ilosci okien , ale Ty to przeciez wiesz CINEK :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wybudowac dom pasywny to tylko 40 cm. !!!!! :yes: ... dom duzy czy maly ....wazne zeby byl wygodny dla wlascicieli .... mnie male domki nie bardzo sie podobaja , lubie przestrzen ..... ale to przeciez rzecz gustu ....

 

Bzdura, kto ci powiedział, że 40cm musi być na ścianie domu pasywnego ? Ja chce energooszczędny w miarę możliwości jak najbardziej energooszczędny, ale nie pasywny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...