Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

Witajcie.

Ponawiam pytanie - poszukuję wykonawcy muru oporowego z kamienia układanego naturalnie (bez fug), dł. ok. 35 m, średnia wysokość ok. 1,3 m.

Termin rozpoczęcia realizacji: najlepiej 28.05 br.

Macie kogoś godnego polecenia??!! Będę wdzięczna. To sprawa pilna!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bzdura, kto ci powiedział, że 40cm musi być na ścianie domu pasywnego ? Ja chce energooszczędny w miarę możliwości jak najbardziej energooszczędny, ale nie pasywny :)

 

A czy ja napisalam , ze " musi byc " ..... kazdy daje taki materialna jaki go stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ponawiam pytanie - poszukuję wykonawcy muru oporowego z kamienia układanego naturalnie (bez fug), dł. ok. 35 m, średnia wysokość ok. 1,3 m.

Termin rozpoczęcia realizacji: najlepiej 28.05 br.

Macie kogoś godnego polecenia??!! Będę wdzięczna. To sprawa pilna!!!!

 

Poszukaj moze na " Szukaj Fachowca ..... " http://www.szukajfachowca.pl/ ...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tarnowianie!

Dawno tu nie pisałam bo nie było o czym. Teraz mały krok do przodu. Do starej działki dalej nie mamy dojazdu i nie zanosi się, że był w najbliższym czasie. Za to kupiliśmy działeczkę za Tarnowem (Pawęzów) i zaczynamy papierologię. Może za rok, najpóżniej za dwa lata wbiajmy łopatę. Ale się cieszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś coś takiego:

Jak dom pasywny to tylko 40cm styropianu, a to jest bzdura. Można dać mniej i też będzie pasywnie, użyć BK i dać mniej styro, będzie lepszy efekt jak przy 40 z pustakami.

 

To swietnie Arku , ze jestes tak zorientowany ...czekamy w takim razie na Twoj dziennik i jak widze to Forum nie jest Tobie zupelnie potrzebne to ono Ciebie potrzebuje ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie. Czy moglibysci mi Panstwo podac jakies namiary na firmy w Tarnowie i okolicach ktore sprzedaja okna uzywane? Potrzebuje 6 okien plastikowych w rozmiarze 120x90 lub zblizonym i jedno 120x180.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani, ja tez zaczynam swoja budowę a raczej chce zacząć ale nie mam ekipy budowlanej. Pozwolenie już mam od miesiąca. Budować będę MAJKĘ POLO z Archetonu. Działkę mam w Zbylitowskiej Górze. Czy mógłby mi ktoś polecić ekipę do budowy domu na razie na stan surowy? Będę wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy moglibysci mi Panstwo podac jakies namiary na firmy w Tarnowie i okolicach ktore sprzedaja okna uzywane? Potrzebuje 6 okien plastikowych w rozmiarze 120x90 lub zblizonym i jedno 120x180.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

 

Nie spotkałem sie ze sprzedażą okien używanych. Chyba próbowałbym na allegro albo jakimś lokalnym portalu ogłoszeniowym typu Tarnowiak.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam

Dawno mnie tu nie był, ale może pomożecie.

Czy ktoś z was wie gdzie w Krakowie, Tarnowie lub okolicy kupić takie elementy na słupki ogrodzeniowe i podmurówki? Chodzi o ten konkretny wzór

 

będę wdzięczna za pomoc jeśli ktoś widział je na jakimś składzie lub wie gdzie takie produkują.

 

 

http://images36.fotosik.pl/233/66ac8f08e1797af6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam

 

Potrzebuje ziemi tylko nie gliny i iłu coś co dobrze wodę przepuszcza. Widziałem, iż niektórzy chwalili się kontaktami odnośnie ziemi, jak wygląda sytuacja na chwilę obecną??

 

Jak chcesz to dam namiar na priv.

 

Najlepiej dogadać się z kierowcą który ma swój samochód i jeździ po budowach. Mam namiar do jednego uczciwego Pana. Mnie załatwił ziemię z rozbiórki stadionu Unii przed koncertem Sconpiorsów, 10 aut po 25 zł za 10 m3, i podsypkę z kawałkami granitu, chyba dawna podbudowa krakowskiej po 50 zł za auto, jakieś 12 aut.

 

Generalnie jak się nie śpieszy to najlepiej zadzwonić do niego i poczekać jak będzie coś takiego woził można naprawdę tanio coś załatwić. Dobra ziemia wierzchnia , jest po cirka 250 zł za 10 m3 i chyba każdy kierowca w Tarnowie wozi ją z odkrywki w Radłowie{wierzchnia warstwa pól uprawnych).

 

Jest też paru naciągaczy którzy za 250 zł wcisną ci jakiś syf więc uważaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... mam też niezłą ekipę do stanu surowego, właśnie kończą nam fundamenty :D,pojawi się dziennik niedługo, ale nam się z budową nie śpieszy.

 

Ekipa jest z Łoponia. Widziałem dom w który właśnie budowali pod Tarnowem {lipiec 2012}i są solidni.

 

pozdrawiam budujących w Tarnowie

 

Po więcej szczegółów pytajcie na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Bryggmol gdybyś mógł na priva wrzucić kontakt będę wdzięczny. Ja buduje w Skrzyszowie tam teraz kopią pod zbiornik, niestety do końca roku nie planują wywozić humusu, coś w przyszłym roku ale trzeba czekać. Mnie w zasadzie się nie śpieszy ale jak się prowadzi sprawę wielowątkowo to zawsze coś wyjdzie :))

 

A tak przy okazji nie wie ktoś gdzie leżą jakieś wolne środki pieniężne bo chętnie coś bym do domu przywiózł tak z 70 tyś na wykończenie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...