Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bo w lecie w czasie budowy nie ma czasu na pisanie na forum

 

Blad ... bo wlasnie w tym czasie najwiecej osob zaglada na forum . Sama buduje dom na odleglosc i internet oraz telefony to moj jedyny kontakt z budowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam,

 

Potrzebuje dowiedzieć się gdzie najtaniej mogę kupić piasek do zasypania fundamentów i w jakiej cenie.

Proszę o odp.

 

[email protected]

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

Co do taniego piasku to pisałem już tu chyba jak to wyglada.

 

Piasek do zasypania fundamentów \na teraz\ kupisz w większej ilości tylko na odkrywce, czyli na żwirowniach obecnie Radłów, Wierzchosławice itp. Dzwonisz do Pana który świadczy usługi przewozu a on ci to samo powie. Ewentualnie jak masz czas to poczekaj do wiosny, aż ruszą roboty drogowe. Często wymieniają drogowcy starą podsypkę na nową. Można kupić wtedy auto takiego piasku za 50/ 70 zł z dojazdem licząc za auto. Umawiasz się tylko z Panem świadczącym usługi transportowe, żeby przywiózł ci Taki piasek jak będzie okazja. Oni taką podsypkę wywożą i mają za to płacone, a ty dajesz im dorobić po prostu.

 

Normalnie kosztuje to chyba 150 zł za ok 10m3 na odkrywce. Ja miałem oba rodzaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Myślę, że budujących tarnowian zainteresują odbywające się od piątku do niedzieli (19.04 - 21.04) targi Dom i otoczenie w hali "Jaskółka". Wystawiamy się tam jako Vetrex.

 

Mam zamiar się wybrać na targi.

Byłam w zeszłym roku - mam nadzieję, że w tym będzie więcej stoisk z wykończeniówki i parę z kominkami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar się wybrać na targi.

Byłam w zeszłym roku - mam nadzieję, że w tym będzie więcej stoisk z wykończeniówki i parę z kominkami ;-)

 

Witam,

 

potrzebuje kogoś kto montuje centralne odkurzacze (tzn mam zakupioną instalację), ale nie mam nikogo kto by to zamontował PRAWIDŁOWO) :( Proszę was o informację, jeśli macie kogoś takiego - sprawa dość pilna :) na priva :D

 

Na targach byłem w tamtym roku...generalnie same banki :)

 

Pozdrawiam

PrzMag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na targach jest firma od odkurzaczy :p

 

w tym roku drugą wiodącą branżą po bankach są 4 firmy wykonujące ocieplenia poddaszy jakąś pianką rozprężną. W tamtym roku była 1 z tej dziedziny

 

Organizatorzy stwierdzają, że w Tarnowie najgorzej organizuje się targi. Mało chętnych przez co jest tyle banków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuje kogoś kto montuje centralne odkurzacze (tzn mam zakupioną instalację), ale nie mam nikogo kto by to zamontował PRAWIDŁOWO) :( Proszę was o informację, jeśli macie kogoś takiego - sprawa dość pilna :) na priva :D

 

Na targach byłem w tamtym roku...generalnie same banki :)

 

Pozdrawiam

PrzMag

 

Witaj! :)

 

U mnie w domu instalację centralnego odkurzacza wykonał mi hydraulik. Nie jest to bardzo skomplikowana instalacja. Jeśli chcesz mogę go zapytać czy zrobił by u Ciebie. Przypomnij mi tylko gdzie się budujesz.

 

Pozdrawiam

 

Bernadka

 

P.S

 

Po wpisie CINEK zrezygnowałam w tym roku z wizyty na targach. Byłam w zeszłym roku i na pierwszych targach tarnowskich również - zdecydowanie ciekawsze targi były te pierwsze. Rynek tarnowski ( i okolice ) nie jest łatwym rynkiem. Przedsiębiorcy to wiedzą i niechętne uczestniczą w targach ( ze względu na koszty) Jeśli nie ma ciekawych stoisk to ludzie rezygnują z wizyty i uznają to za stratę czasu. I koło się zamyka ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam już warunki zabudowy, a w nich kąty 30 - 45 stopni. Więc jak widać reguły nie ma, wygląda na to, że największy wpływ na to miała analiza sąsiednich budynków."

 

U nas tak samo 30-45 st., Mościce, okolice Czarnej Drogi. Marzył nam się płaski dach... w tej sytuacji zaprojektowalismy oczywiście 30 st. Projektowanie przeciągnęło nam się o 2 miesiące :(

Umowa z ekipą budowlaną podpisana, zabezpieczamy drzewka i czekamy na pozwolenie na budowę...(od 12 kwietnia)

Pozdrawiam wszystkich startujących tej wiosny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...