Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka Tarnowianie co taka cisza sezon budowlany w pelni a tu zero wpisow.Chcialam powiedziec ze nareszcie cos u mnie sie dzieje, w sobote bedzie zalewanie law oby jak najszybciej wyjsc z tej ziemi a potem to juz poleci mam nadzieje.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie śmiał pierwszego maila napisać w sezonie. No bo wiadomo, kto siedzi na forum ten nic nie robi :)

 

Zaraz zaraz

Kto siedzi na forum ten sie doksztalca .... zobacz o ktorej godzinie ja dokonuje wpisow :) i to po ciezkim dniu pracy .

Zobacz na grupe krakowska Ci to sie wspieraja ... Cos ta nasza tarnowska malokolezenska :( , albo dzialaja na privie i wymieniaja sie doswiadczeniami po cichu :):):?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowaliśmy się z mężem ze zaczynamy przymiarki do budowy domu. Na razie szukamy działki w okolicach Zbylitowskiej Góry (gdyby ktoś coś wiedział to proszę o info). Byłabym wdzięczna za podanie namiarów jakiejś dobrej firmy budowlanej, która wybudowałaby nam dom pod klucz lub ewentualnie w stanie surowym + geodeta+ kierownik budowy. Dzięki za info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowaliśmy się z mężem ze zaczynamy przymiarki do budowy domu. Na razie szukamy działki w okolicach Zbylitowskiej Góry (gdyby ktoś coś wiedział to proszę o info). Byłabym wdzięczna za podanie namiarów jakiejś dobrej firmy budowlanej, która wybudowałaby nam dom pod klucz lub ewentualnie w stanie surowym + geodeta+ kierownik budowy. Dzięki za info.

Witam

Jesli u mnie wszystko pojdzie dobrze z budowaniem .... (innej opcji nie biore pod uwage :) ) to bede mogla polecic swoich wykonawcow , jak do tej pory jest ok. ale to poczatki wiec trudno powiedziec .

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowaliśmy się z mężem ze zaczynamy przymiarki do budowy domu. Na razie szukamy działki w okolicach Zbylitowskiej Góry (gdyby ktoś coś wiedział to proszę o info). Byłabym wdzięczna za podanie namiarów jakiejś dobrej firmy budowlanej, która wybudowałaby nam dom pod klucz lub ewentualnie w stanie surowym + geodeta+ kierownik budowy. Dzięki za info.

 

Cześć

Jeśli jesteście zainteresowani działką w Zgłobicach to mogę wam dać namiary telefoniczne na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w niedalekiej przyszłości budował w Tarnowie dom który jest nieco mniejszy od znanego C114a i nawiązuje swoimi parametrami do projektu gotowego o który pytasz. Wzasadzie wersja C114 jest zbyt mała jak dla mnie poniewaz chcę zrobić dodatkowe schody na górę i wykorzystać poddasze. Wiąże się to ze zmianą kąta nachylenia połaci dachu do 26stopni aby uzyskać nieco przestrzeni uzytkowej. Nie wiem w której gminie chcesz budować swój dom ale najcześciej w warunkach zabudowy urzędnicy piszą 35-45 stopni kąt nachylenia połaci dachu a to wyklucza zupełnie domy parterowe z podaszem nieużytkowym. Ja we wniosku zaznaczyłem to wyrażnie i dostałem warunki zabudowy gdzie kąt nachylenia połaci dachu ma się zawierać w przedziale 20 -45 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł B -- dzięki za odpowiedź :) Będę budować w Dębicy. We wniosku o warunki zabudowy zaznaczyłam, że chcę dom z dachem 20 stopni. WIem jednak, e róznie to bywa, dlatego nie kupuję jeszcze projektu ale czekam :) Jeżeli będę musiała mieć kąt powyżej 30 stopni, wtedy pewnie zdecyduję sie na dom z poddaszem uzytkowym.

Niestety, nie działa mi link do strony, którą podałeś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielona i dopiero leże w łóżeczku i obraca głowę i chciałam się dowiedzieć ile kosztuje w tarnowie wykonanie mapy do celów projektowych proszę o szybką odp dzięki

Geodeta zrobil mi 5 mapek do celow projektowych za 500 zl. ale musze zaznaczyc , ze to znajomy znajomych .....

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...