Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

Witam :yes:

Niestety nie robie w domu podlogowki , ale mysle ze ktos z grupy chetnie Ci pomoze ...... sprawdz moze jeszcze na Malopolskiej Bialej i Czarnej liscie tam sa polecani sprawdzeni fachowcy , warto skorzystac z doswiadczen innych .

Pozdrawiam :D

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?t=52866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowaca od alarmów, którym ma doświdczenie w montażu kontraktonów wpuszczanych w oknach PCV. Sprawa dość pilna :)

Hejka Krzepa

Moge dac Ci namiary na mojego goscia od elektryki i elektroniki i innych bajerow , wiem ze zna sie rowniez na montazu kontraktonow ( z tym , ze ja rozmawialam z nim na ten temat jesli chodzi o okna z drewna ) byc moze da sobie rowniez rade z oknami PVC. Jesli chcesz przesle namiar na priva

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Prosiłbym szanownych budujących o podzielenie się doświadczeniami z tarnowskimi betoniarniami.

Chodzi mi czy są jakieś różnice w jakości betonu oraz jak to się kształtuje cenowo.

Dziękuję z góry za wszelkie wpisy na ten temat.

 

Pozdrawiam

 

:evil:

 

Mialam doswiadczenie z jedna ... przypadkowe ( niestety musialam lanie betonu dostosowac do warunkow pogodowych i padlo na betoniarnie ktora jako jedyna w tym dniu mogla dostarczyc beton :bash:) . Generalnie nie zaopatruje sie w Tarnowie rowniez beton biore z podtarnowskiej miejscowosci i dobrze mi z tym :D , a beton bardzo dobrej jakosci ( ocena kierownika i wykonawcy ) . Firma ktora sprzedaje to uczciwe , slowne chlopaki i nie sprzedaja towaru z tzw. KOSZTAMI UKRYTYMI

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja brałem z Krys maksa. generalnie cena z tych średnich. (z tego co pamiętam dobre ceny ma contraktror i eltar). natomiast krys-maks ma dobry beton - ponoć badają w laboratorium. Słowni, czasowi - generalnie wszystko ok. oczywiście bez zachwytu, bo i czym sie tu zachwycać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja brałem z Krys maksa. generalnie cena z tych średnich. (z tego co pamiętam dobre ceny ma contraktror i eltar). natomiast krys-maks ma dobry beton - ponoć badają w laboratorium. Słowni, czasowi - generalnie wszystko ok. oczywiście bez zachwytu, bo i czym sie tu zachwycać

No jak to czym ???

Przynajmniej tym , ze slowni i czasowi ...... to rzadkosc w tych czasach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

 

Mialam doswiadczenie z jedna ... przypadkowe ( niestety musialam lanie betonu dostosowac do warunkow pogodowych i padlo na betoniarnie ktora jako jedyna w tym dniu mogla dostarczyc beton :bash:) . Generalnie nie zaopatruje sie w Tarnowie rowniez beton biore z podtarnowskiej miejscowosci i dobrze mi z tym :D , a beton bardzo dobrej jakosci ( ocena kierownika i wykonawcy ) . Firma ktora sprzedaje to uczciwe , slowne chlopaki i nie sprzedaja towaru z tzw. KOSZTAMI UKRYTYMI

Pozdrawiam

 

Witam

Dziękuje za informacje.

Chciałem jeszcze zapytać czy ta "podtarnowska miejscowość "to wojnicz?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do magierkas:

 

A ty jesteś tamtejszy czy napływowy - chętnie bym kupiła jednak działkę w Zbylitowskiej Gorze bo tez się przymierzam do budowy domu ale idzie ciężko - albo mało kto chce sprzedać albo za taka kasę ze na sama myśl się odechciewa. Może ty znasz kogoś kto ma działkę i w rozsądnej cenie chciałby ja sprzedać jakieś 10 arów ale konkretnie w ZG najchętniej żeby było blisko szkoły ale to nie jest warunek. będę wdzięczna za info. Pozdrawiam

Dzięki na namiary na Zgłobicka działkę ale jednak poszukamy w ZG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do magierkas:

 

A ty jesteś tamtejszy czy napływowy - chętnie bym kupiła jednak działkę w Zbylitowskiej Gorze bo tez się przymierzam do budowy domu ale idzie ciężko - albo mało kto chce sprzedać albo za taka kasę ze na sama myśl się odechciewa. Może ty znasz kogoś kto ma działkę i w rozsądnej cenie chciałby ja sprzedać jakieś 10 arów ale konkretnie w ZG najchętniej żeby było blisko szkoły ale to nie jest warunek. będę wdzięczna za info. Pozdrawiam

Dzięki na namiary na Zgłobicka działkę ale jednak poszukamy w ZG.

 

ja jestem tutejszy

mam kolegę który pracuje w biurze nieruchomości u hebdy i on mi mowil ze byl u nich ktos kto chcial sprzedac dzialke w rejone ul Spacerowej a Wyszynskiego, może jest to nadal aktualne, sprawdz , masz tak jak chcesz blisko szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grupę :)

wiem ze jest już taki temat ale interesuje mnie ile czekaliście na pozwolenie na budowę w Tarnowie ?

 

Dwa miechy :bash: ... architektka nie zlozyla wszystkich papierow tak jak trzeba czego efektem byly dwie zwrotki z urzedu do poprawki .....

Jesli mozesz to sam dopilnuj swoich spraw tzn. zbierz potrzebne dokumenty ...... i zanies do urzedu . Ja niestety nie moglam bo buduje na odleglosc wiec sila rzeczy musialm zdac sie na architekta .

Pozdrawiam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces wydania PnB wygląda tak, iż co piątek zbiera się ZUD i rozpatruje złożone wnioski odrzuca lub zatwierdza potem "specjalne" Panie tworzą opisówkę i tak naprawę kwestia rozbija się o te Panie, które mogą zrobić to już lub potem. Nawet jeżeli masz źle dokumnety złożone to ile trzeba czekać aby ktoś to sprawdził ?? Na ZUD potem do "specjalnej" Pani i odpowiedz - jest nie tak jak powinno być 2 tygodnie to powinno trwać. Tylko nasi kochani urzędnicy jak mają do 30 dni wydać to zawsze wydają 30 dnia zgodnie z procedurą do 30 dni i nic im zarzucić nie można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

ostatnio urodził sie w mojej głowie pomysł zainstalowania centralnego odkurzacza. Czy ktoś przerabiał już ten temat i jest chętny podzielić się informacjami?. W sensie gdzie? za ile? jak to długo instalują? jaki sprzęt ? itp.

Wygodne to napewno jest ale sensu ekonomicznego raczej nie widze.

bede wdzieczny za wszelkie opinie

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...