Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cierpliwie czekam 4-ty tydzien, wiec jeszcze pewno poczekam. ale bardzo długo zeszło z projektem (robilem indywidualny) i z przylaczeniem prądu ( ok 8 m-cy). ale sie doczekałem !!!!

Wiec jesli zamierzasz zacząć na wiosne to załatwij papierki bo w życiu bym nie przypuszczał że tyle to czasu zajmie. szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
Gość Piotr Wlezień

Witam

Ja buduję w Łegu, ale dom z Bali dlatego siedziałem na forum Dom z bali.

A tak właściwie to szukam teraz ekipy do ocieplenia poddasza i tynków gipsowo kartonowych, może kogoś znacie kto robi to po uczciwej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Oferują na swojej stronie i na allegro w dobrej cenie pustaki SOLBET BK w konkurencyjnej cenie (7,4brutto) oraz zapewniaja, ze mogą opóźnić dostawę pustaków- na telefon- ale trzeba zaplacić wczesniej- dla mnie na rekę bo cena teraz z uwagi na zimę dobra a pustaki bede potrzebowal najwczesniej za cztery miesiące.

Proszę o wszelkie uwagi osoby które mialy zn imi do czynienia. Określają sie jako autoryzowany przedstawiciel SOLBET KOlbuszowa, niestety niestety Ci drudzy nie zamieszczają na www informacji o dystrybutorach autoryzowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

a-nita

a na swoje pnb czekałe prawie 60 dni ( po drodze dostałem do uzupełnienia informacje, które były już w projekcie, więc uzupełnienie architekta polegało na pogrubieniu czcionki :lol: )

wiec cierpliwości.

pozdro

.........

Edyta M

 

a co do kosztów adaptacji projektu to cena 15 tyś dotyczyła całego projektu indywidualnego a nie adaptacji już istniejącego.

ja robiłem indywidualny więc cen za adaptacje nie znam, ale możesz na forum poprzeglądać dzienniki budów (niektórzy zamieszczają koszty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...