Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

Witam na forum

 

a czy można otrzymać na priv namiary na tego tynkarza ?

Jeżeli dobry, to może go sprawdzę :)

Ja za kilka tygodni dopiero zaczynam, ale wkrótce w Tarnowie przybędzie nam jeszcze jeden domek

 

Witaj ;)

 

Moj tynkarz " dal ciala " ...... zadzwonil dwa tygodnie temu , ze mial wypadek iiiiiiiiiiiiiiiiii ( tak jakby sam pracowal ) ...... :bash:........ w zwiazku z tym szukam innej ekipy ..... bo byle kogo nie chce brac , a Ci dobrzy niestety maja terminy pozajmowane juz do konca wakacji ..... Szczerze to cos mi tutaj brzydko pachnie ta " nagla choroba " tynkarza ...... po prostu bierzesz ekipy polecane z FM i w DUPACH sie im przewala od nadmiaru klientow ...... w zwiazku z tym jak im nie pasuje budowa bo np. daleko to biora domy blizej swojego miejsca zamieszkania , a ty spadaj na drzewo ..... Ale NIE ZE MNA TE NUMERY BRUNNER !!!!!!! obsmaruje im dupska na czarnej liscie wykonawcow z malopolski ....... ku przestrodze innych ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Chciałam się Wam pochwalić

Dzisiaj odebrałam decyzję PnB jeszcze musi się tylko uprawomocnić i zaczynam :wiggle:

 

No to BERNI witaj w gronie " szczesliwcow " :bash:...... dobrze , ze mam to juz za soba ..... mam na mysli poczatki budowania .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berni Z GRATULACJE!!!! Ale Ci dobrze!! Nasi Panowie wczoraj powiedzieli, że do piątku chcę złożyć wniosek o pozwolenie na budowę, ale już dzisiaj się dowiedziałam, że będzie poślizg - do przyszłego tygodnia... :/

Nic to - ważne, że ekipa prawie dograna. Teraz trzeba się zdecydować na okna, podliczyć koszty i pięknie poprosić o kredyt... ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berni Z GRATULACJE!!!! Ale Ci dobrze!! Nasi Panowie wczoraj powiedzieli, że do piątku chcę złożyć wniosek o pozwolenie na budowę, ale już dzisiaj się dowiedziałam, że będzie poślizg - do przyszłego tygodnia... :/

Nic to - ważne, że ekipa prawie dograna. Teraz trzeba się zdecydować na okna, podliczyć koszty i pięknie poprosić o kredyt... ech...

 

 

Dziękuję ;-)

 

Lepiej sprawdź sobie wszystko po 10 razy, czy projektant zrobił zmiany według Twoich Waszych potrzeb. Ja dziś w nocy wypatrzyłam że mój domek usytuowany jest na mapce 4 m od granicy z sąsiadem, a miało być 4,5m :bash: jeden komin też jest nie tak jak trzeba - ale z kominem to już mam nadzieje, że będzie mniejszy problem - z drugiej strony tu nigdy nic nie jest pewne

 

pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,

 

Ha - wiem coś o tym. Takie nie zmienione zmiany mieliśmy cały czas podczas projektowania. Już miał być finito, a tu co raz odnajdywaliśmy braki... Ale nic to... Wszystko będziemy dogrywać z naszym inspektorem nadzoru. Miejmy nadzieję, że wszystko się uda! Musi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;-)

 

Lepiej sprawdź sobie wszystko po 10 razy, czy projektant zrobił zmiany według Twoich Waszych potrzeb. Ja dziś w nocy wypatrzyłam że mój domek usytuowany jest na mapce 4 m od granicy z sąsiadem, a miało być 4,5m :bash: jeden komin też jest nie tak jak trzeba - ale z kominem to już mam nadzieje, że będzie mniejszy problem - z drugiej strony tu nigdy nic nie jest pewne

 

pozdrawiam :hug:

 

Posprawdzajcie sobie wszystkie te elementy, które są istotne z punktu widzenia konieczności uzyskiwania nowego pozwolenia na budowę, pozostałe rzeczy nieistotne dla PnB - wierzcie mi - będziecie korygować jescze wielokrotnie, zastanawiać się, czy nie przesunąć ścianki, może wsunąć komin w ścianę, jeśli ekipa murarzy będzie mieć głowę na karku z pewnością coś podpowie, sensowny inspektor nadzoru czy też kierownik budowy jest na wagę złota ;)) U mnie elektrycy aktualnie bardzo roztropnie podpowiadają rozwiązania z innych branż (i to już tych wykonanych - ale lepiej jeszcze teraz coś uzupełnić niż wtedy, gdy będą tynki i wylewki...).

Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berni Z GRATULACJE!!!! Ale Ci dobrze!! Nasi Panowie wczoraj powiedzieli, że do piątku chcę złożyć wniosek o pozwolenie na budowę, ale już dzisiaj się dowiedziałam, że będzie poślizg - do przyszłego tygodnia... :/

Nic to - ważne, że ekipa prawie dograna. Teraz trzeba się zdecydować na okna, podliczyć koszty i pięknie poprosić o kredyt... ech...

 

Jeśli chodzi o temat okien - polecam Karolinę z Leonarda w Bochni. Kontakt ten był już polecany przez Edytę, ale ja również mogę z czystym sumieniem wskazać Karolinę jako profesjonalnego partnera w zakresie sprzedaży okien, drzwi, parapetów, rolet itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o temat okien - polecam Karolinę z Leonarda w Bochni. Kontakt ten był już polecany przez Edytę, ale ja również mogę z czystym sumieniem wskazać Karolinę jako profesjonalnego partnera w zakresie sprzedaży okien, drzwi, parapetów, rolet itp.

 

Dziękuję już ją dopisuje do mojej list :-)

 

 

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o temat okien - polecam Karolinę z Leonarda w Bochni. Kontakt ten był już polecany przez Edytę, ale ja również mogę z czystym sumieniem wskazać Karolinę jako profesjonalnego partnera w zakresie sprzedaży okien, drzwi, parapetów, rolet itp.

 

Wrzuc swoja opinie na malopolska biala i czarna liste wykonawcow ..... ;)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?52866-Małopolska-biała-i-czarna-lista-wykonawców./page104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...