Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

Berni do dachu nie bierz " byle kogo " Franek jest super fachowcem ... i na pewno nie wystawc Ciebie do wiatru . Ceny ma raczej srednie , ale warto zaplacic .... nic Ciebie nie obchodzi , sa samowystarczalni ... u mnie smazyli sobie kielbaski na ognisku , nie bylo zadnego pijanstwa i pracowali od switu do nocy .... :D

 

Tak wiem Edytko i dziękuje, podstawa to dobra ekipa na każdym etapie budowania ;-)

Na pewno porozmawiam z Panem Frankiem.

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas we wrześniu wchodzi ekipa :)

Wiec na razie cisza... oprócz tego, ze w głowie jeszcze się jakieś pomysły urodziły i chyba będą przeróbki we wnętrzach :)

 

Super, wrzesień już nie niebawem Mam nadzieję, że w tym roku będziemy mieć prawdziwą złotą polską jesień :-) czego wam i sobie życzę!!!!

 

Poprawki zdecydowanie lepiej nanosić teraz niż zmieniać jak już wszystko jest zrobione. Ale wiem już z doświadczenia,że dużo więcej "widać" gdy stoją mury.

Ja ciągle jeszcze myślę o zmianach. Dzisiaj zdecydowałam, że rezygnuje z jednej lukarni w pomieszczeniu nad garażem. I dach również muszę tam zmienić :-)

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do Pana Franka, ale niestety jest bardzo zajęty Wolny termin to połowa następnego roku i raczej nic mu się nie zwolni.

Dziękuję bardzo za pomoc :hug: i pozdrawiam

 

Szkoda .... bo to swietny dekarz ..... mam nadzieje , ze Twoj " Pan Daszkowy " rownie dobrze wykona swoja prace u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam do sprzedania POROTHERM 30 P+W z Winerbergera.

Całe palety nie rozpakowane. Zainteresowanych proszę o info na priv.

 

Pozdrawiam :hug:

 

Berni a nie mozesz zwrocic do skladu w ktorym kupowalas ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę o szacunkowe podanie zużycia prądu na budowie w okresie powiedzmy stan zero (ławy, ściany fundamentowe + chudziak). Ponieważ prądowcom zajęło ponad 8 miesięcy instalowanie przyłącza to przez pierwsze 5-6 dni na budowie miałem pożyczony prąd od sąsiada, który mi teraz śpiewa 340 zł. Dodam, że na budowie nie chodziła żadna betoniarka a sporadycznie wiertarka, piła do obcinania desek czy drutów. Pewnie chłopaki z 10 razy zagotowali wodę na herbatkę. Wydaje mi się, że uprzejmy sąsiad za dużo śpiewa stąd moje pytanie ile u Was zużyto kWh? Dzięki za ewentualne info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witjak sasiad chce nabic Ciebie w przyslowiowa butelke ......

Ja od 15 .04.2010 do 13. 09.2010 zaplacilam w sumie 188,15 zl. brutto w tym samego zuzycia pradu bylo na kwote 100 zl. reszta to oplaty manipulacyjne ....

- stan do polozenia wiezby

- kawki i herbatki Panow wykonawcow

- osuszanie terenu ( 2 pompy ktore dzialaly przez kilka dobrych dni wyciagajac wode z zalanych fundamentow )

 

" Zyczliwy " sasiad chce sobie po prostu zaplacic swoj rachunek Twoim kosztem ..... wiesz jak to mowia Dobry zwyczaj nie pozyczaj .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a przy okazji odkopanych fundamentów, wykonałbym drenaż opaskowy. .....a moze i odprowadzenie wody z rynien (jesli wiesz gdze będą schodzić rynny, oraz masz pomysł z zagospodarowaniem tej wody).

 

pozdrowienia

 

Drenaz dobra rzecz :rolleyes:...... kanalizacje deszczowa radze zrobic jednak po elewacji i przy wykonywaniu sciezek wokol domu ..... osadnik musi byc zabetonowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...