Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

a-nita

a na swoje pnb czekałe prawie 60 dni ( po drodze dostałem do uzupełnienia informacje, które były już w projekcie, więc uzupełnienie architekta polegało na pogrubieniu czcionki :lol: )

wiec cierpliwości.

pozdro

.........

Edyta M

 

a co do kosztów adaptacji projektu to cena 15 tyś dotyczyła całego projektu indywidualnego a nie adaptacji już istniejącego.

ja robiłem indywidualny więc cen za adaptacje nie znam, ale możesz na forum poprzeglądać dzienniki budów (niektórzy zamieszczają koszty).

 

 

 

:evil: :evil: :evil: no z tą cierpliwością to u mnie kiepsko :wink: :wink: :wink: mam budowlane ADHD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja tak przy okazji z innej beczki - z prośbą o pomoc do Grupy Tarnowskiej :lol: :lol: :lol: ,

wiem, że jestescie na podobnym etapie i być może macie podobna potrzebę do mojej ;) ale proszę : jesli ktos miałby namiar na gruz to chętnie przyjmę ;) mam "jedyne" 200 metrów drogi polnej do utwardzenia.... i spędza mi to sen z powiek :cry:

z góry dzięki dobrzy ludzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------------------------------------------------------------------------------

 

a ja tak przy okazji z innej beczki - z prośbą o pomoc do Grupy Tarnowskiej ,

wiem, że jestescie na podobnym etapie i być może macie podobna potrzebę do mojej ale proszę : jesli ktos miałby namiar na gruz to chętnie przyjmę mam "jedyne" 200 metrów drogi polnej do utwardzenia.... i spędza mi to sen z powiek

z góry dzięki dobrzy ludzie !

 

Nooo póki co to my budujemy a nie rozbieramy :D

 

ale proponuje kontakt z lejerem (ponoć nieraz spradają jakieś odpady). Lub tzw szlage (kamien który świetnie sie na drogi nadaje - w tym przypadku mógłbym jakis tel w poniedziałek zorganizować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo póki co to my budujemy a nie rozbieramy :D

 

ale proponuje kontakt z lejerem (ponoć nieraz spradają jakieś odpady). Lub tzw szlage (kamien który świetnie sie na drogi nadaje - w tym przypadku mógłbym jakis tel w poniedziałek zorganizować)

 

 

wiem, że budujecie ;) dlatego tak troche niesmiało pytam :oops:

bo może ktos miał podobny problem :) TT16 za namiary będę baaaardzo wdzięczna :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporą górkę gruzu na placu budowy, ale mam też... 220 metrów drogi polnej do utwardzenia. Niestety - gruzem się nie podzielę, ale mogę trochę powspółczuć :D

Gruszki z betonem rozjeździły mój trakt dokumentnie, wobec czego każdy gruz, dachówki, resztki piachu i żwiru są pożądane i niezbędne. A co zabraknie - Dunajec wspomoże.

Wątek tarnowskiej grupy budującej warto rozreklamować na poszczególnych, pojedynczych forach i tematach. Tarnowian jest sporo na Muratorze, tylko brakuje "dźwigni handlu", by się zjednoczyli. Częściej używajmy słowa "Tarnów" w swoich postach, a wyszukiwanie będzie łatwiejsze.

Pozdrawiam znad Dunajca wszystkich budujących z okolic Tarnowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporą górkę gruzu na placu budowy, ale mam też... 220 metrów drogi polnej do utwardzenia. Niestety - gruzem się nie podzielę, ale mogę trochę powspółczuć

 

no cóż, dobre i współczucie , chociaz drogi tym nie utwardzę :wink:

 

tez jestem za rozrastaniem się grupy tarnowskiej, a więc w odpowiedzi na apel propolis : Tarnów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na etapie kończenia dokumentów mam nadzieję że ten ostatni etap czyli pozwolenie pójdzie w miarę szybko.

 

Jestem na etapie kończenia kupowania matariałów na stan surowy zamknięty, a także mam już wyznaczoną ekipę do stanu surowego zamkniętego. Szukam teraz słupków na ogrodzenie i taniego dobrego drzewa na dach no i jeszcze dachówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję cudów, ale aktywność grupy tarnowskiej nie powala na kolana... :D

Jestem po hydraulice i kanalizie; tej chwili instaluję "elektrykę" , a zaraz potem alarm. Potem czekają tynki. Może ktoś ma namiary na grupę tynkarską, działającą w okolicach Tarnowa, sprawdzoną i pewną, a jednocześnie tanią (nadmiar szczęścia...). Podzielcie się inforrmacjami o cenach...

Potrzebuję tynków wapienno-piaskowych, w ilości około 800 metrów/, do tego wylewki - około 240 metrów (tylko wylewki, bez układania styro). Warunek nr 1 - jakość nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...