Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

U nie jak na razie przygotowywania do kolejnego etapu ( a w zasadzie dwóch) :cool:

1) do zalewania drugiego stropu

2) etap dachu I właśnie z tym etapem jest związane moje pytanie Co wybrać pełne deskowanie czy płyty OSB??? :(

 

 

U mnie sa dechy :rolleyes: .... jakos nigdy nie bralam pod uwage plyt OSB ..... ale to chyba rzecz gustu i kieszeni ;) . Najlepiej skonsultuj sprawe z dekarzami ..... ale dla Nich pewnie lepiej klasc plyty ( szybciej )

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

właśnie natrafiliśmy wertując forum na ten temat i jesteśmy z tego powodu happy ;)

 

W związku z trwającą budową mamy pytanie - czy możecie polecić z Tarnowa i okolic jakieś firmy/ekipy do robót instalacyjnych (wszystkie branże - woda, kanalizacja, c.o., gaz, elektryka) oraz robót wykończeniowych. W tej chwili jesteśmy na etapie krycia domu i wyboru okien - apropos może ktoś z Was może także polecić dobrego producenta okien (zastanawiamy się nad firmą PAGEN lub VIDOK - jak ich oceniacie)?

 

 

Za wszelkie sprawdzone namiary będziemy wdzięczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również jestem z Tarnowa. Wykonuje wokolicy instalacje elektrycze i alarmowe. Firma solidna zero problemów robie w Koszycach i w stronę Sącza też. Bardzo dobra jakość materiałów na wszystko fakturka vat i odbiór do ZE.

 

Zapraszam na stronę http://www.elektrotec.cba.pl lub tel. 508848609

 

Na stronie zdjęcia gotowych instalacji

 

Szybko i solidnie. Każda instalacja indywidualnie wyceniana wg potrzeb klienta.

Dla kilku zleceń mogę zejść z ceny o jakieś 500 zł więc można kilka domów umawiać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hejka,

Zostało mi kilka (5 lub 6) rolek Isover Super Mata gr. 18 cm, dla niezorientowanych najcieplejsza wełna Isovera w rolce (£=0,033). Oczywiście rolki nowiutkie, pełnowartościowe. Atrakcyjna cena. Odbiór osobisty lub możliwość dowozu w Tarnowie lub pobliżu.

Szczegóły na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Zostało mi kilka (5 lub 6) rolek Isover Super Mata gr. 18 cm, dla niezorientowanych najcieplejsza wełna Isovera w rolce (£=0,033). Oczywiście rolki nowiutkie, pełnowartościowe. Atrakcyjna cena. Odbiór osobisty lub możliwość dowozu w Tarnowie lub pobliżu.

Szczegóły na priv.

 

Dziekuje :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć

mwp Ty chcesz jeszcze w tym roku postawić cały dom?

Ja dziś dopiero byłam zgłosić rozpoczęcie budowy:)

Z góry przepraszam za wszystki moje "naiwne dziwne" pytania bo ja na temat budowy nie mam pojęcia

Pozdrawiam

 

Cóż - plany były takie, aby postawić pakę, przykryć i ewentualnie wstawić okna. I było to możliwe, gdybyśmy zaczęli budować w połowie września - tak jak planowaliśmy. Ale niestety wszystko się opóźniło, a teraz jeszcze się niemiłosiernie wlecze (nie będę wdawać się w szczegóły...) i raczej nie zdążymy. Oby fundamenty się udało przygotować na zimę, a reszta pewnie w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...