Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A propos hurtowni budowlanych to my większość materiałaów budowlanych kupowaliśmy z CegBud-u w Krzyżu ( nie wiem czy to ten sam skład o którym wspomina byggmol ). W naszym przypadku nie mamy się do czego przyczepić a bywało, że np. awaryjnie potrzebowaliśmy elementu komina i pan zdemontował nam go z ekspozycji. Jedyne ale, to to, że w soboty nie było transportu i bywało, że sami dowoźić materiały na budowę. (Chociaż podobno soboty bez transportu to norma również w innych składach budowlanych). W SUFIGSIE też byliśmy na początku, obsługa ok. jednak w CegBudzie mąż wynegocjował lepsze warunki.

 

P.S.

Miło, że się coś ruszyło w postach :) Jak złapię chwilę to napiszę więcej... Pozdrawiam ...

Jadę na budowę , u nas trwa drugi tydzień tynkowania :)

 

To, że ja się czepiałem nie oznacza, że ktoś inny może mieć pozytywne doświadczenia:), Mamy wolny rynek i to co mi spasowało komuś innemu może się nie podobać. :yes: i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

my budujemy w Zbylitowskiej Górze, troszkę budowa się opóźniła - problemy z dostępem do drogi... ehhh Na szczęście wszystko się dobrze skończyło, gmina przejęła odcinek prywatny drogi i zaczęliśmy :) Mam pytanie odnośnie ogrzewania, interesują mnie inwestorzy z Tarnowa, którzy ogrzewają domek pompą ciepła, jest ktoś taki tutaj ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...

Po okresie świąteczno-noworocznym + kilkudniowy wypad w górki czas wracać do spraw budowlanych :welcome: Z oknami zdążyliśmy przed świętami, 23-go grudnia panowie montowali tymczasowe drzwi wejściowe. Tuż po sylwestrze panowie z INTERPROF zainstalowali pancerze rolet :) a dziś montaż pierwszych parapetów wewnętrznych i drzwi "technicznych" czyli 2szt. drzwi do pracowni.

Jutro cd. instalacji wentyl. mechanicznej i spotkanie z drugim panem "od łazienki" i będzie trzeba zdecydować komu powierzyć ściany, podłogi, umywalki, wannę etc.

Tak więc trochę się dzieje, chociaż więcej w strefie załatwiania, dogrywania, negocjowania ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 7 months później...
  • 2 months później...
  • 3 months później...
  • 4 weeks później...
Witam serdecznie wszystkich,słuchajcie potrzebuję podpowiedzi;gdzie w Tarnowie,okolicach jest (jest ich sporo wiem)ale dobra,tania hurtownia skład budowlany,może market polecacie.Chcę robić instalację wodną z pp-gdzie to szukać,styropian,rury pex-al-pex do podłogówki,,farby,pianki montażowe,cementy,wsio do płytek włącznie.Gdyby ktoś coś wiedział byłbym wdzięczny.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...
Witam Wszystkich:)

 

Powoli przymierzam się do budowy domu. Poszukuję Ekip budowlanych z okolic Tarnowa od strony Wierzchosławic-tam powstanie budynek.

 

Poleci ktoś, kogoś?:)

 

Ekipę murarzy mogę polecić, do podpiecia wody też mam kogoś z głową, dach taż. Chcesz to pisz na priv zaraz ci numer do Mirka wyślę. Zostało mi trochę krowi z dachu :p reflektuje ktoś tak w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich,słuchajcie potrzebuję podpowiedzi;gdzie w Tarnowie,okolicach jest (jest ich sporo wiem)ale dobra,tania hurtownia skład budowlany,może market polecacie.Chcę robić instalację wodną z pp-gdzie to szukać,styropian,rury pex-al-pex do podłogówki,,farby,pianki montażowe,cementy,wsio do płytek włącznie.Gdyby ktoś coś wiedział byłbym wdzięczny.pozdrawiam.

 

Beton z hurtowni w Wojniczu w dobrej cenie ma murarz z okolic Wojnicza. dobrych ekip tam sporo, Oni załatwią beton ty masz to z głowy. Hurtownie w Tarnowie jest Sufigs niby wszyscy tam kupują, ale fachmani maja swoje hurtownie, tzn. Duże rabaty najłatwiej uzyskać przez ekipy. U mnie ekipa Od wylewek kupuje styro w Sufigsie po rabacie o Jakim ja mogę pomarzyć, więc najlepiej pytać ekipy o takie sprawy w trakcie ich wybierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...