Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


Recommended Posts

Koleżanki i Koledzy - czy macie może namiar na jakąś dobrą ( i niedrogą :lol: )ekipę do zrobienia fundamentów?

Niestety ja znam bardzo tanią a nawet najtańszą ekipę, poprostu fundamenty i resztę budujemy my sobie we dwoje- ja i mój mąż :wink:

A na serio to nie za łatwo teraz będzie z ekipą, gdy ruszyły budowy... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 879
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Koleżanki i Koledzy - czy macie może namiar na jakąś dobrą ( i niedrogą :lol: )ekipę do zrobienia fundamentów?

Niestety ja znam bardzo tanią a nawet najtańszą ekipę, poprostu fundamenty i resztę budujemy my sobie we dwoje- ja i mój mąż :wink:

A na serio to nie za łatwo teraz będzie z ekipą, gdy ruszyły budowy... 8)

 

my niestety nie mamy tyle czasu, żeby zając się fundamentami od a do z , dlatego potrzebujemy fachowców :D

 

no i udało się : ekipa już jest :D zapowiedzieli sie na poczatek czerwca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Z ukochanym małżonkiem rozpoczynamy budowę wiosną 2010. Obecnie zbieramy wszystkie papióry do pnb. Z ostatnich inwestycji zakupiliśmy bramę wjazdową (ogrodzenie z siatki już istnieje na działce). Planujemy jeszcze budowę mostka przez rów melioracyjny.

Szukamy również jakiejś sensownej ekipy na wiosnę co by nam postawiła dom w stanie surowym otwartym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie namiary na tanią blachę na garaż..może być z rozbiórki dachu :wink: Będę wdzięczna za namiary... Szkielet garażu stoi, a blacha 60m2 to w sumie koszt nowego blaszanego garażu. Bynajmniej w Brzesku nie za tania nowa blacha i to nie wspomnę jaki gatunek. To tymczasowy garaż, więc blacha może być jak wspomniałam z rozbiórki.

Pozdrawiam Was... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Czy słońce, czy deszcz, grupa tarnowska mało aktywna jest... :lol:

Witajcie Forumowicze!

Jakie u Was postępy robót? Opiszę pokrótce swoje dokonania, a jak się naumiem, to i jakowąś fotkę wrzucę za dwa lata :D

Budowa nasza jest na baaardzo dalekim południowym zachodzie od Tarnowa.

Rozpoczęliśmy roboty w marcu 2008 r. i na początek lipca 2009 mamy stan... no właśnie, jaki? Chyba nieco dalej niż surowy zamknięty?

Wykonane:

- pudło - przykryte, zabezpieczone na zimę - we wrześniu 2008

- zamontowane okna - styczeń 2009

- instalacja elektryczna, hydraulika, odkurzacz centralny, instalacja alarmowa, kanalizacja - kwiecień 09

- tynki wewnętrzne - maj 09

- wylewki - zaraz po tynkach

- drzwi wejściowe - czerwiec 09

obecnie "robią się" parapety i drzwi wewnętrzne, uruchamia się alarm.

 

Może jestem wyjątkiem, ale dotychczasowe WSZYSTKIE moje ekipy mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

 

Nasz projekt to Dom w Rudbekiach z Archonu

 

Pozdrawiamy, Asia i Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...