Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

co do kominka- to wybor jest ogromny- wkład mona dostac od niespełna 3 tys do 12

 

Jesli planujecie wentylacje mechaniczna z rekuperatorem, trzeba zwrocic uwage na to aby do wkladu kominkowego bylo podlaczenie powietrza tylko z zewnatrz.

Taki kominek nie moze pobierac powietrza z pomieszczenia.

 

I to jest ograniczenie co do wkladu, a co za tym idzie i do jego ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jaki kupujecie styropian i gdzie? Chciałam grafitowy 0,31 Austrotherm - jesienią ceny na allegro były na poziomie 170zł/m3... teraz ok. 200zł.. może macie jakąś dobrą hurtownię w Poznaniu. Wykonawca powiedział mi że yetico jest ok... ale trochę się obawiam bo z tymi styropianami to wielka loteria jak zdążyłam się zorientować.. nawet w ramach jednej firmy pojawiają się różne partie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupujecie styropian i gdzie? Chciałam grafitowy 0,31 Austrotherm - jesienią ceny na allegro były na poziomie 170zł/m3... teraz ok. 200zł.. może macie jakąś dobrą hurtownię w Poznaniu. Wykonawca powiedział mi że yetico jest ok... ale trochę się obawiam bo z tymi styropianami to wielka loteria jak zdążyłam się zorientować.. nawet w ramach jednej firmy pojawiają się różne partie.

 

Cześć.

 

Hurtowni jeszcze nie "przerabiałam", ale polecany jest też styro Genderka: http://www.genderka.pl/pl/galeria/8/styropian-eps-032-fasada-extra.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej okej.... już biję się w pierś, posypuję głowę popiołem, a jeśli trzeba, to i kwiaty w zębach przyniosę :)

Wklejam oryginalny tekst:

Cześć,

jeśli potrzebujesz gruz, to osobiście polecam 2 dostawców:

608 584 675 - p. Michał,

lub

604 264 267 - p. Bolek

 

Nie wiem jakie ceny mają obecnie, ale w ubiegłym roku były one bardzo... 'przyjazne'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupujecie styropian i gdzie? Chciałam grafitowy 0,31 Austrotherm - jesienią ceny na allegro były na poziomie 170zł/m3... teraz ok. 200zł.. może macie jakąś dobrą hurtownię w Poznaniu. Wykonawca powiedział mi że yetico jest ok... ale trochę się obawiam bo z tymi styropianami to wielka loteria jak zdążyłam się zorientować.. nawet w ramach jednej firmy pojawiają się różne partie.

 

ja Austrotherm kupowałem właśnie przez allegro http://allegro.pl/styropian-austrotherm-eps-031-fasada-premium-i1467926456.html bez problemów wszystko zgodnie z ustaleniami towar dobrej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze studni nie robiłam ale kiedyś spisałam już namiary na "studniarzy":

- p.Kaczmarek (Mosina) tel. 501 058 225

- Bartosz Pawłowski 697 695 939

- p.Świdurski 602 486 660

 

niski poziom wód gruntowych wcale nie musi oznaczac ze studnia wystarczy na 2 m... ja tez mam niski i wszyscy mowili mi ze i tak trzeba zejsc nizej bo woda jest bardzo zanieczyszczona na niskim poziomie (chcialam tylko wode do celow gosp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na kopaczy studni... Nie potrzebuję namiarów na speców przyjeżdżających z wielką wieżą wiertniczą, bo przy wysokim poziomie wody na działce wkopanie paru kręgów zaspokoi moje wodne potrzeby.

 

Jak ktoś ma, to niech da...

 

:bye:

 

u mnie przyjechał Cat i w chyba 3 godziny wkopał z 8 kręgów dalej już nie sięgał łyżką z tego co pamiętam to na jesień sąsiad Marcin przenosił swoją studnię też przy pomocy Cata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...