Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co do wylewek to można zadzwonić bezpośrednio do Lafarge i oni poszukają jakiegoś wykonawcę. Z tego co wiem to i tak te wylewki mogą robić tylko szklone przez nich firmy. A może ktoś chce wylewać posadzki w najbliższym terminie i do tego w rejonie Krzesin to może połączymy siły?

Co do firm to znalazłem takie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie firma kosbud opusciła bo u nas tynki robili z tygodniowym opóźnieniem ale na początku grudniu więc pewnie i zlecen była znacznie mniej niz teraz....

a posadzki anhydrytowe były wylewane tylko z dwudniowym opóźnieniem więc tragedii nie było :) jednak polecam kontakt z p. Gosią Kosmowską odnośnie anhydrytów bo jest konkretna i prosto z mostu powiedziała ze sie chłopaki nie wyrobią i przyjadą za dwa dni a nie tam jakieś ściemnianie

 

ps. w sobotę widziałam busa kosbudu przy arciszewskiego gdzie budują blok więc pewnie ta robota ich zatrzymała ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejti - ja się umawiałam miesiąc temu wstępnie na wylewki 12-15 września, a 2 tygodnie temu 20.08 był u mnie pan obejrzeć budowę i potwierdziliśmy termin na 12 września - więc zobaczymy jak będzie.... mi sie wydawało, że jest zaklepany, ale teraz już mam wątpliwości....

 

Tynki też chcę od nich brać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atika no moze mają więcej ekip od wylewek, w każdym razie ja się umówiłam na oględziny posadzki na środę - bo wtedy będzie podłogówka kładziona i na wylewki w piątek, więc jakby co to w poniedziałek się nie wpycham :no:

dzwoniłam do lafarge jak to jest z tymi ekipami od wylewek i powiedziano mi ze lafarge współpracuje z 4 firmami które robią im wylewki (min kosbud) i mogę też przez nich zamówić ekipę do wylewania, pan mi tez powiedział ze nie mają jakiś wielkich opóźnien i jakby mi zależało na czasie to się postarają szybko (ale nie sprecyzowaliśmy co to znaczy szybko ;-))

tynki mają niby wejść tydzień po wylaniu posadzki, no zobaczymy - w każdym razie myślę, że jak chcesz tynki jeszcze w tym roku to ostatni dzwonek na zamawianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejti - ja się z nimi umawiałam od razu na tynki na ok. 20 września.

Tobie powiedzieli, że po tygodniu można wejść na anhydryty ?? Mi coś Pan mówił, że muszą odczekać z 10 dni by nie wnosić cieżkiego sprzętu i rusztowania na posadzki... Ale może 8 dni starczy ?? :)

Ja musze jeszcze ich zamówić na normalne wylewki - do garażu, kotłowni i na tarasy.

 

edytuję:

 

Właśnie rozmawiałam z Panem Kosmowskim -

- potwierdzone anhydryty na 12.09 - zobaczymy - mam nadzieję że dojadą.

- potwierdzone zwykłe wylewki na 16 lub 17.09.

- tynki dogadane na 21-22.09 początek.

Oby wszystko się zgrało w czasie....

 

Kto wie jaka musi być wilgotność w pomieszczeniach by uznać, że tynki wyschły ?? I jak to wygląda z osuszaczami. Pewnie czeka nas wypożyczenie takowych, coby podsuszyć wnętrze, przed ociepleniem z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek dzięki za namiary :)

atika - no własnie rzecz w tym ze nam tez mówił ze bedzie gotowy i potem nagle 3 dni przed sie okazywalo ze jednak nie :/ no ale nie ma co wymyślać, moze akurat mielismy pecha, z tymi posadzkami to tez sie troche boje ze mi je porysują, kierbud mowi ze mamy na nie położyć folie i papier karbowany i bedzie ok ale i tak sie boje :/

a dzisiaj przyjechali panowie do podłogówki - mają skonczyc do czwartku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atika zrobione ale dzisiaj robili - podobno w piątek lafarge nie woził anhydrytu no i przyjechali dzisiaj, coś chyba namieszali, bo jak byli u mnie to dzwonił do mnie ich szef i sie pytał gdzie są bo inwestor na nich czeka, a oni ze w bolechówku i inwestor stoi obok, a on ze jak stoi obok jak do niego dzwoni, to pewnie byłaś Ty a oni przyjechali do mnie :hug:

teraz musze tylko na tynki ich jakoś zwabić :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można chodzić po 48h a prace budowlane po 7 dniach prowadzic, chyba na stronie lafarge jest troche napisane o tej wylewce

u nas przyjechali po 7 ale wyszli z samochodu koło 1030 :D koło 12 przyjechała grucha, do tego czasu zabezpieczali brzegi taśmą, tylko u nas było wszystko zrobione więc za dużo roboty nie było, wylewali do 1430 i fajrant :)

acha lali 170m2 tylko parter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...