Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

witam, odpowiadam z cytatem bo forum szwankuje i nie ma możliwości zamieszczenia postu, ale jakby w temacie:

 

jutro - piątek 28.12 wybieram się do stolicy, oczywiście Naszej - Poznania (swoją drogą czy w kraju Polska, gdzieś tak kochają swoją siedzibę województwa na prowincji jak u Nas?) ale bywam częściej więc i na późniejsze wpisy też liczę:

 

szukam sklepów w Poznaniu z wyposażeniem łazienki: płytki, baterie, kabiny, ceramika. Kilka znam, ale na pewno nie wszystkie. Interesują mnie 2 kategorie sklepów:

- tanie (może coś z Allegro),

- z dużym wyborem (porównanie).

 

Żebyście mnie dobrze zrozumieli - tanie to takie gdzie sprzedają Grohe i Hanse ale w cenie z Allegro, Ceneo itp. Jeśli wątek był już gdzieś to proszę o linka, nr stron. Niestety do jutra 150 kilku paru stron wpisów nie "przelecę".

 

tanio to masz na łazienlaplus, siedziba w Luboniu, możliwy odbiór osobisty, jeśli mają coś na stanie bez problemu można sobie obejrzeć produkt na magazynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję firmy do położenia kostki wokół domu, czy możecie kogoś sprawdzonego polecić?

Już wcześniej gdzieś pisałam o firmie Grzegorza Kowalskiego -http://brukipolskie.pl/ - może nie są najbardziej konkurencyjni kosztowo, ale bardzo profesjonalne podejście, terminowość i solidność to rekompensują. U nas położyli kostkę wokół domu i wjazd. Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
gdzie zamówić rolety rzymskie w Poznaniu? mam wycenę z leszna ( tansi o prawie 40% od Poznania) ale montaż i pomiar muszę wykonać samodzielnie i trochę sie obawiam.. chetnie skorzystam z firmy z Poznania lub okolic za rozsądną cenę.

a mozesz podać namiar do Leszna? Też szukam rolet ale w Poznaniu same drogie jakieś są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 1 month później...

Polecam firme do posadzek maszynowych POS-GLANC. Widzialem ich prace ,znam chlopakow i jako konkurencja mogę tylko ich polecić.Zrobia Wam twarda posadzke,nie oszukają na cemencie,dodaja kruszywo 2-8mm pod wytrzymalosc betonu na prace drewna klejonego,parkietu.Robia beton a nie kruche szlichty które pekaja.Niweluja wcześniej powierzchnie pod grubości styropianow.Na posadzkach nie ma co oszczedzac i brac firmy które robia tanio ,to swiadczy ze nie maja prac z polecenia.tel do POS-GLANC 607712339 lub 723338141

 

-film na youtube lub http://www.posadzkiwylewkimaszynowe.pl

Chlopaki działaj na terenie woj.wielkopolskiego i lodzkiego glownie

Z pelna odpowiedzialnoscia polecam bo wiem ze warto na nich postawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
A brałeś może okna z Chempo? Poleciłbyś ich? Wiem , że chempo to MS, ale Oni mają chyba kilka salonów w Poznaniu, a montażyści są w każdym Ci sami?

 

Tej firmy to zdecydowanie nie polecam. Ekipa montująca bardzo niesympatyczna. Poza tym po pół roku zepsuł nam się się silnik w rolecie i zgłosiliśmy reklamację. Po długiej "walce" z firmą mogliśmy albo pójść z nimi do sądu albo olać sprawę i zamówić inną firmę do naprawy zepsutej rolety. Nie kupujcie u nich bo będziecie mieli problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...