Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

Grupo Miła!

czy ktoś robił już może rekonesans i ma jakieś namiary na wykonawców wentylacji mechanicznej i/lub miejsca zakupu rekuperatora?

Będę bardzo wdzięczna...

 

Dla wszystkich poszukiwaczy Zaginionej Arki,... znaczy się Wykonawców Wentylacji Mechanicznej taki mały namiarek:

 

WOMAT

 

inż. Wojciech Kowalczyk

64-000 Kościan, ul. Balcera 22

tel. biuro 0 500 150 033

tel. kom. 0 509 213 868

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

paprotnik19 - witamy :) chociaż dość zaawansowani w budowie jestescie! mam pytanie - ile czekaliscie na wyschnięcie posadzek zanim zaczeliscie ocieplac i kłaść płyty?

 

Posadzki wyschły nam po dobrym miesiącu,ale robiliśmy je póżnym latem.Potem byly szpachlowane ściany,a dopiero teraz ocieplamy i montujemy gk.Firma na którą sie zdecydowaliśmy miała dośc długi okres oczekiwania na wolny termin,a poniewaz ogladalismy ich poprzednie prace,zdecydowaliśmy się na nich poczekać,zresztą czas tez nas zbytnio nie goni z zakończeniem budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki paprotnik19 za info - my tez teraz czekamy za firmą drugi tydzien, ale robią dobrze , poza tym pogoda taka nie bardzo bo nadal mrozy w nocy więc nie spieszymy sie teraz....

 

kejti30 - zwyczajowo namiary podaje sie na kogos sprawdzonego a ja goscia na oczy nie widzialam - a jak ci zle wykona to co? poczekaj troche a jak bede miala kuchnie dobrze zrobioną - albo chociaz z nim pogadam i zobacze ten projek to jak najbardziej podam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zdradzić gdzie kupowaliście klinkier na kominy? Interesuje mnie cegła-połówka. Dach kupuję w Dach-Budzie ale oni tam mają tylko całe cegły. Wiem,że najlepszy wybór jest w Bud-Marze ale i najdrożej. A gdzie jeszcze mogę go kupić?

 

W Dom-Bud Plusie, przy Obornickiej, w Suchym Lesie. Cegła połówkowa, Wienerberger, model Pomerania. Mam z niej wymurowane słupy podpierające zadaszenie tarasu i kominy - fotki na stronie 31 tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zdradzić gdzie kupowaliście klinkier na kominy? Interesuje mnie cegła-połówka. Dach kupuję w Dach-Budzie ale oni tam mają tylko całe cegły. Wiem,że najlepszy wybór jest w Bud-Marze ale i najdrożej. A gdzie jeszcze mogę go kupić?

Ja nie pomogę, bo kupowałam z bud-maru, zależało mi na ręcznie formowanej.

Słyszałam od moich dachowców, że duży wybór klinkieru CRH ma hurtownia Wesołek. Jakie ceny nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zdradzić gdzie kupowaliście klinkier na kominy? Interesuje mnie cegła-połówka. Dach kupuję w Dach-Budzie ale oni tam mają tylko całe cegły. Wiem,że najlepszy wybór jest w Bud-Marze ale i najdrożej. A gdzie jeszcze mogę go kupić?

 

My naszą cegłę,(którą wykonawca potnie na połówki aby uzyskać z niej płytki do obłozenia ściany) kupowaliśmy właśnie w budmarze.Fakt nie mają tanio ale faktycznie mają chyba największy wybór,a i z realizacją zamówienia nie bylo problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bud-Marze mają najlepszą ekspozycję i ... tylko to. Wszystko można obejrzeć, dotknąć.

Po wizycie w Baranowie rozbolał mnie brzuch. Na pytanie o rabat, pani tam sprzedająca podała mi kwotę, która była niższa od ceny katalogowej Wienerbergera aż o 2 grosze! Musiałem się mocno spinać, żeby nie parsknąć jej śmiechem w twarz. Podobnie było z wyceną dachówki. Za Robena chcieli krocie więcej niż zapłaciłem za Ruppa w Dach-Budzie. Polecam obejrzenie ekspozycji, zakupy odradzam, chyba, że ktoś śpi na kasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście BudMar ceny ma kosmiczne a obsługa jest fatalna. Można tylko pojechać i pooglądać na żywo a później poszukać gdzieś indziej i taniej.

Bud-Chem ma bardzo dobre ceny ale cegły połówkowe traktuje jako zakup produktów niestandardowych i musze zakupić całą paletę - czyli więcej niż potrzebuję.

Dobrą cenę dostałam też w sklepie AleBudowa...

 

Jeszcze nie zdecydowałam gdzie kupię ale wszystkim dziękuję za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...