Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

ja okrzystałam z usług architekta wnętrz, pani projektowała mi łazienkę, kuchnię, oświetlenie i podłogę w części otwartej. Jestem zadowolona, chociaż nie mam porównania, bo to był mój pierwszy kontakt z architektem. Jeśli chcesz podaj maila, to prześlę Ci wizualizacje, które pani architekt stworzyła.

 

 

Czy na chwile obecną masz nadal pozytywne zdanie o tej usłudze??? Jeśli tak poproszę o namiar:bye: a może i wizualizacje... [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja również skorzystałam z architekta wnetrz, i nie załuję.

polecić mogę biuro projektowe ABRYS, http://www.abrys.net/, panie projektowały kuchnie salon, łazienkę, hol i wiatrołap.

robią szczegółowe rysunki dla wykonawców- i jak na razie, wszystko sie zgadza, czasem 2-3 cm róznicy - ale to chyba normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monmark - rozszedł się namiar na p. Tomka od Ciebie przez mikiadę do mnie:)

Zobaczymy co nam zrobi:)

to widzisz, nawet nie pamiętałam, że jednak podałam namiar...a może toprzez panią architekt, bo ona też z nim współpracuje...ja widziałam jego prace, bez zastrzeżeń...ale wiesz póki człek nie sprawdzi na sobie... a kiedy Wam robi?Bo ja mam nadzieje, ze mi kuchnie zrobi na czerwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam wykonawcy mebli kuchennych i nie tylko. Czy kogoś możecie polecic???

dzięki z góry.

p.s. jakiej firmy drzwi wewnetrzne polecacie?

 

Cztery lata temu dużą szafę w sypialni wykonała nam firma Matmeble, Garby, ul. Opłotki 1, tel. 61 8173 184.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko na wymiar, szybko i sprawnie przeprowadzony montaż, na koniec posprzątali cały pokój. Wiem, że wykonują wszelkie meble na wymiar. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie to nie obawiałabym się tego że stolarz ma do wykonania dwie kuchnie..ale p.Tomek pracuje i chyba te kuchnie po godzinach robi:) więc czas ma ograniczony a ja już czasami doświadczam problemów z umówieniem się z nim na spotkanie.. mam nadzieje że realizacja pójdzie sprawnie i obawy okażą sie bezpodstawne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy ktoś z Was kupował okna jezierskiego - w salonie w Poznaniu na Głogowskiej ??

Jeśli tak - jakie wrażenia ze współpracy, jak ekipa montażowa ??

 

ja miałem wycenę z tego salonu na okna Jezierskiego, którą wykonał mi Marcin Pituła...

później byłem na 2h rozmowie z nim na temat okien i montażu, no i wywarł na mnie jak najlepsze wrażenie...

chociaż z drugiej strony to co się dzieje z firmą Jezierski: tutaj i tutaj zastanawiałbym się nad ich wyborem...

jeśli mają być okna na profilach Schuco ja wybiorę chyba HeKaPlast...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż z drugiej strony to co się dzieje z firmą Jezierski: tutaj i tutaj zastanawiałbym się nad ich wyborem...

jeśli mają być okna na profilach Schuco ja wybiorę chyba HeKaPlast...

 

No właśnie mnie to też trochę przeraża co się dzieje z jezierskim :(

Heka plast mam wycenione i różnica w cenie do jezierskiego 70 zł. (wliczony montaż, oczywiście na tych samych profilach, szybach - pakiet 3 szybowy, k szyb 0,5) wiec wychodzi na to samo i też sie zastanawiam.

Jeśli jezierski nadal będzie tak działał jak ostatnio też chyba stanie na HeKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wodociągowe robił mi znajomy mojego ojca więc nie pomogę, natomiast gazowe robi gazownia Twoja sprawa to pociągnąć rurkę od skrzynki do odbiorników gazu

 

No właśnie, czy to pociągnięcie rurki od skrzynki do domu wymaga jakiegoś projektu? Dzisiaj facet od przyłącza wodociągowego, zapytany o to przeze mnie, bredził coś o jakimś projekcie ... (to zawsze generuje koszty, jak ten głupawy projekcik przyłącza wodociągowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy to pociągnięcie rurki od skrzynki do domu wymaga jakiegoś projektu? Dzisiaj facet od przyłącza wodociągowego, zapytany o to przeze mnie, bredził coś o jakimś projekcie ... (to zawsze generuje koszty, jak ten głupawy projekcik przyłącza wodociągowego).

tak jak pisał Jarek projekt jest potrzebny zarówno w przypadku wody (jeżeli wodę ma dostarczać Aquanet) jak i gazu i do gazu osobne pozwolenie o ile nie było wydane razem z pozwoleniem na budowę domu cała procedura trwa kilka miesięcy gazownia nie spieszy się z montażem skrzynki (skrzynka jest w Twoim zakresie) np ja podpisałem umowę w czerwcu a przyłącze zrobili na początku grudnia tak więc warto to załatwiać z wyprzedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...