Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja tam swoich murarzy nie polecę.

Nie ma im nic konkretnego do zarzucenia, ale jednak pod koniec współpraca była coraz bardziej męcząca i z ulgą ich pożegnałam...

 

lion

pochwal się jak postępy?

 

mam wieńce wylane i wymurowane szczyty, także po pięterku już można śmigać :) teraz czekam na wejście cieśli no i od nowa latam za dachówkami, bo wszystkie oferty z hurtowni straciły już ważność; w międzyczasie na dole będą stawiać działówki;

po zimie w końcu jest co podziwiać, bo wszystko szybko rośnie w oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wieńce wylane i wymurowane szczyty, także po pięterku już można śmigać :) teraz czekam na wejście cieśli no i od nowa latam za dachówkami, bo wszystkie oferty z hurtowni straciły już ważność; w międzyczasie na dole będą stawiać działówki;

po zimie w końcu jest co podziwiać, bo wszystko szybko rośnie w oczach

 

Co do dachówek - to mam właśnie aktualizację Nelskampa - poprzednia oferta z październik - i całość tańsza o 60zł. :) potaniały o kilka groszy gąsiory i trochę kominki wentylacyjne. Sama dachówka podrożało o 4 grosze na m2 ;) Suma sumarum jest taniej.

 

To tak na pocieszenie. Ciekawe jak jest u innych producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek mi też sie nie wyświetlają

 

Atika moi murarze na razie ok, ale do końca jeszcze dużo zostało więc polecać jeszcze nie mogę

 

u nas dziś chudziak i przerwa do poniedziałku

 

Badałaś ubicie piasku ??

A kto u Ciebie buduje ?? ktoś z białej listy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atika: zbadaj te zagęszczenie gruntu, drogie to nie jest, a będziesz miała pewność, że jest ok

namiar na pana Witka był tu wiele razy podawany, dzwoń i się umów, facet jest bardzo elastyczny..

 

Ja będę badać - a namiar sama wklejałam bo lipka pytała - i dlatego Ją pytam czy zrobiła badanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipka71 już ci mówię, HEA waży 60kg/m a HEB: 83kg/m

transport niby w cenie, chyba że chciałbym auto z większym dźwigiem, który by te belki dał od razu na strop...

zwykły HDS w małych autach, tylko Ci to rozładuje, ale nie podniesie już na wysokość, a moja belka 5m będzie ważyć 300 kg :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też swojego murarza nie polecę...i to nie ze względu na jakość jego prac - bo do niej nie mamy zastrzeżeń, tylko ze względu na tempo. Jest dla mnie nie poważnym, jeśli ktoś przyjeżdża na budowę pracować, siedzi cały dzień krzyżówki rozwiązuje i w ciągu całego dnia przybija 4 deski...w głowie mi się nie mieści, żebym ja musiała kogoś do pracy motywować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...