Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiem, że ktoś z Was korzystał z usług pana Jacka Mazura (niestety jest tak późno, że ze zmęczenia nie mogę znaleźć odpowiedmniego postu:))

 

Czy możecie napisać jak wrażęnia ze współpracy?

Muszę podjąć ostateczną decyzję odnośnie instalatora i się waham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esiak - cena na genderkę bardzo dobra. Ja też słyszałam, że Genderka jest dobrym materiałem, o bardzo dobrych parametrach, a sporo tańszym od Termoorganiki Platinum.

 

Jeśli chciałabym kłaść wełnę to zawsze muszę tą z rolki + płyta ??

 

Lion - dzięki za cieślę - ale kładziemy gotowe wiązary. A na dekarza jakby co przyjmę - mam jednego wstępnie dogadanego, ale jeszcze nic pewnego.

Z kierbudem p. Zbyszkiem spotykamy się jutro, ale telefonicznie jesteśmy dogadani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atika: rolka + płyta to na ocieplenie dachu zazwyczaj się stosuje, rolka pomiędzy krokwie, płyta na...

 

Myślałam, że piszecie o wełnie na elewację.

 

Ja nie ocieplam dachu. Mam parterówkę. Nieużytkowe poddasze. Drewniany strop. Planuję na stropie rozrzucić ok. 40cm granulatu wełny. I zastanawiam sie czy dać jeszcze z 10cm pomiędzy podwieszany sufit z nidy a deski stropowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że piszecie o wełnie na elewację.

 

Ja nie ocieplam dachu. Mam parterówkę. Nieużytkowe poddasze. Drewniany strop. Planuję na stropie rozrzucić ok. 40cm granulatu wełny. I zastanawiam sie czy dać jeszcze z 10cm pomiędzy podwieszany sufit z nidy a deski stropowe.

a jaką masz grubość belek stropowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gendrekę cena dobra.

Wełny cena taka jak wszędzie.

A jak z transportem z Twojego źródła? gdzie to w ogóle jest?

 

no wlasnie jakie źródło? bo ja bede tez potrzebowac ale gdzies w okolicach sierpnia dopiero, a macie jakies namiary na hurotwnie ze styro? chodzi mi o dystrybutora termoorganiki, albo genderki wlasnie bo nie za bardzo moge znalezc :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jakie źródło? bo ja bede tez potrzebowac ale gdzies w okolicach sierpnia dopiero, a macie jakies namiary na hurotwnie ze styro? chodzi mi o dystrybutora termoorganiki, albo genderki wlasnie bo nie za bardzo moge znalezc :eek:

 

ja termoorganikę brałam od nadstagi, ale to była mała ilość na ocieplenie lukarn, więc nawet nie szukałam gdzie indziej.

też około sierpnia będę potrzebować termoorganikę na cały dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...