Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Z czystym sumieniem mogę polecić cieśli całą więźbę dachową oraz pełne odeskowanie plus płyta jak została mi po szalunkach stropu wykonali w......?

Łącznie 15 godzin pracy czyli dwa dni.

Przyjechała ekipa dziesięciu chłopa i nie wiedziałem nawet kiedy rozłożyli sprzęt a kiedy złożyli i wypłacałem kasiorkę :D Aż miło takich ludzi mieć na budowie.

 

Drugi fachowiec to dachówkarz weszli i nic nie poprawiali tylko zaczęli kłaść co trzeba na dach. Dokładni sumienni i pracowici. Ponadto dobrze żyją ze składem budowlanym " IWONA" gdzie mogę również polecić obsługę p. Przemek.

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o info na priv gdyż Panowie są skromni i prosili o zachowanie tej formy :wink: :D

Pozdrawiam

Paweł

 

Do grona polecanych dołącza 8)

Elektryk Pan Marek Ossendowski tel 500507507

 

Kolejna ekipa tym razem tynki cem-wap :D

Pan Darek Świderek 889265835.

W tydzień wnętrze budynku zaczęło wyglądać jak dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozwolę sobie zebrać w jednym miejscu i uaktualnić wszystkie godne polecenia kontakty:

 

1) badania geotechniczne - pan Mirosław Włodarczyk tel. 516-121-465 - bardzo rozsądne ceny i bardzo dobry kontakt

2) geodeta pan Wiesław Szczepaniak 512-208-144 - bardzo sympatyczny pan, ceny rozsądne i co istotne, posiada opinię dokładnego geodety

3) projektantka wnętrz pani Agnieszka Manios-Araszkiewicz 692-138-062 - bardzo dokładna i komunikatywna, pani kieruje się bardziej potrzebami klienta niż design'erskim wizjonerstwem

4) hydraulik - myślący, dokładny i znający swój fach, totalne zaprzeczenie hydraulika ze spółdzielni mieszkaniowej p. Roman Littman albo (Litmann) 661-676-560

4) elektryk (+ alarmy, instalacje TV, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, inteligentne budynki - generalnie wszystko co na "kabelku" wisi albo drogą radiową się porozumiewa) Rafał Kwaśniewski 512-019-292 (często nie odbiera telefonu ale oddzwania)

5) mury, ocieplenia - Marek Bednarek 669-563-473

6) hurtownia SELL-BUD ul. Rąbieńska - rozsądne ceny (można negocjować pr) i miła obsługa (dotyczy również magazynierów :) )

 

postaram sie uaktualnić dalej

 

pozdrawiam

paczek30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić:

 

1) geodeta pan Wiesław Szczepaniak 512-208-144 - bardzo sympatyczny pan, ceny rozsądne i co istotne, posiada opinię dokładnego geodety

 

Fakt, jest baaardzo dokładny, rzetelny i doświadczony. Pomiar dokładny co do milimetrów (przy wyznaczaniu domu), gdy nie zgodziło się o 1,5 cm mierzył i poprawiał,żeby było dokładniej.

Pracuje głównie w Aleksandrowie i okolicach ale dał się namówić na wizytę na południu Łodzi i to w długi weekend.

Ceny rozsądne a Pan jest miły i sympatyczny.

Polecam z czystym sumieniem.

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam po skończonej budowie mam do sprzedania około 110 szt. stempli budowlanych sosnowych o długości około 2,6 ÷ 2,7 m. po 3,5 za sztukę

 

Dodatkowo oddam OK. 20-25 ton GRUZU Budowlanego

Pozostałość po wyburzonym starym domu.Koszt załadunku i transportu we własnym zakresie.

 

Do odbioru w miejscowości Guzew koło Rzgowa powiat łódzki-wschodni

 

Tel. kontaktowy 606484895

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić firmę zajmującą się kompleksowym wykonawstwem instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacji itp na terenie woj. łódzkiego.

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to chętnie podzielę się swoim kontaktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do sprzedania deski, szalunki pozostałe po budowie

 

- pojedyncze deski calówki o szerokości 12-18cm (2,5-4m)

- zbite szalunki z desek calówek (2,5-4,5m, a może i 5m)

 

wszystkiego się uzbiera około 2-3m3

 

cena - znacznie niższa niż nowych desek z tartaku. Odbiór - granica zgierza i dąbrówki Wielkiej

 

+ 4 palety pustak leyer : 25P+W

 

tel. 600-700-914

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcę powiedzieć że to mój pierwszy post na tym forum choć dużo

korzystałem z niego jak się budowałem prawie trzy lata temu i wzamian

chcę wam polcić dobrego Wykonawce co u mnie stawiał budynek

i jest wart tego polecenia ja jestem z tego zadowolony i dlatego daje namiar

jeśl komuś się przyda może dzwonić pod numer

 

tel.724392678

Pozdrawim całe Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz mogę, z czystym sumieniem, polecić ekipę, która u mnie budowała stan surowy otwarty (wszystko oprócz krycia dachu).

p. Marian, 605-622-430

p. Stanisław 603-673-360

 

To są właściciele, sami pracuję na budowie i dozorują. Niezwykle dokładnie, fachowo, uczciwie. Z trzech ekip jakim dawałem projekt do wyceny, oni byli najtańsi. Teraz wiem, że można taniej, ale czy lepiej ? :roll:

 

Właściwie to zapomniałem dodać najważniejszy skład w moim budowlanym życiu :lol: ..

Skład budowlany Dziki ul. Rokicińska w Kraszewie 0-42 213-21-58. Dobre ceny na drewno, dobrej jakości. Co co pozostałych rzeczy można się dogadać. Polecam.

 

Pozdrawiam.

 

Toś ty z moich stron :D

U Dzikiego i my masę rzeczy zamawiamy, bo bliziutko jest. Faktycznie można się z nimi dogadać, choć nie obyło się bez małej wpadki z jedną dostawą, która miały być jednego dnia rano a były dopiero następnego. Generalnie nadal u nich zamawiamy a nasi budowlańcy jak czegoś braknie to jadą i biorą, a Dziki dopisuje do rachunku. Bardzo to wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Lista

 

1. Ziemię pomierzył, mapki wykonał i domek wytyczył: geodeta Piotr Kędziora, tel. 604327602

2. Grunt przebadał i opinię na temat warunków gruntowo-wodnych wydał: geolog, mgr Czesław Frankiewicz

(współpracuje z p. Iwanowskim, tel.503545989)

3. Projekt autorski domku wykonał: mgr inż. arch. Adam Niedośpiał, tel.507348895

4. Budowę nadzoruje: Inspektor nadzoru inwestorskiego, dr. inż. Domingos Sanca, tel. 509494173

5. Z domkiem z ziemi wyszedł i pod dach mury wyciągnął: "ARDES" Pabianice, Dariusz Wnętrzak, tel. 602866737

6. Daszek (kompleksowo: więżba, deski , papa, dachówka, kominy w struktonicie) wykonał: "ALBUD" Kurowice, Sebastian Dubla, tel.601351766 // kominy ocieplił i otynkował: Phillippe Lootens "Casa-Dom", pokrycie dachu wraz z montażem okien i struktonitu na kominach wykonała ekipa Piotra Frątczaka)

7. Dachówkę , okna dachowe i inne materiały do wykończenia dachu dostarczył: "Piątka"Dachy Rzgów, Michał Pawlicki, tel. 514470414

8. Instalacje kablowe wykonał:

9. Kable i inne materiały do instalacji elektrycznej dostarczył "El-Mot" Tuszyn, tel. 42 6143656

10. Okna wykonał i zamontował: PPHU inż. Mielczarek, Zduńska Wola, tel. 43 8234619, kom. 601802525

11. Tynki cementowowapienne Baumit wykonał: "JACK-BUD" Dariusz Świderek, tel.0889265835

12. Instalacje wod.-kan i co wykonuje: "WITPOL" Zelów, Jan Witaszewski, tel.44 6342256 (ekipa Stanisława Mikołajczyka)

13. Drzwi zewnętrzne dostarcza i montuje "DIERRE Łódź" Starowa Góra, tel.42 2279486

 

 

 

W miarę postępu prac na budowie lista będzie uzupełniana (w tym jednym okienku, coby Tablicy nie zaśmiecać)

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...