Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Witam,

 

potrzebuje kupić garaż blaszany, proszę o odpowiedzi (moze byc używany).

 

Pozwole sobie również polecić moich fachowców z których jestem w 100% zadowolony :

 

TYNKI GIPSOWE I POSADZKA Z MIXOKRETA (takiej roboty jeszcze niewidziałem) robili mi także poprawki po jakiejś niby "profesjonalnej firmie tynkarskiej"- POLECAM GORĄCO!!!- 502-302-670

 

p. Andrzej - Elektryk (kable położone równiutko) SUPER!- 781850505

 

p.Józef HYDRAULIK - troche trzeba przypilnowac ale materialy do dogadania- 507404842

 

Hurtownia materiałów z Piątku- ceny bardzo korzystne-negocjujcie - 607345993

 

Jezeli chodzi o tynki, ja spotkałam się z wykonawcą , obejżeliśmy Pana prace i podpisaliśmy umowę. Dziś wchodzą do nas więc napewno wrzucę fotki do swojego dziennika. Na temat ceny się nie wypowiadam, dla nas jest bardzo przystępna.Najlepiej o cenę zapytac samego wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam

zakończyłem właśnie stan surowy i nie mam dla was godnych polecenia "fachowców" . miałem samych partaczy:( murarz tak zap..... ze nie miał czasu patrzec w projekt...

jednak jesli chodzi o dostawce materiałów budowlanych to jak najbardziej polecam firme z Brzezin ABC-BUD . bardzo przystepne ceny i brak jakichkolwiek problemow.... dostawa na czas i z usmiechem:) materiały od A do Z maja tez beton z gruszki i z tego co pamiętam taniej wychodził w porównaniu z tym ER TRANS ze śląskiej... dla zainteresowanych podaje namiary na moim zdaniem the best firmę .... z tego co wiem maja tez filie koło łodzi w Andrespolu i koło piotrkowa tryb. ja zamawiałem wszystko w brzezinach tel. 46 874 18 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ często korzystałem z tego forum i wiem że to doskonałe źródło informacji dla budujących wpiszę kogo polecam, więc:

 

 

POLECAM:

 

Beton/ gruszka - WŁODAN

Bloczki fundamentowe - betoniarnia Aniołczyk w Warcie tel. 602 587 974 dobre bloczki, dobra cena

pustaki Porotherm - Centrobud Łowicz 46 837 93 20

Najlepsza cena na terriva – producent – betoniarnia Brużyca 45 95-070 Aleksandrów Łódzki

Kominy polecam Walichnowy tel. kom: 609 670 032 mail:[email protected] Firma Manex Trans – takie same jak Schiedla a tańsze

Jeśli dachówka to tylko Plus Dachy ul. Traktorowa, cenę na Creatona dostałem taką że nawet Hibet Rzgów nie przebił

Dekarz polecam Michał 513 222 153, naprawił to co popsuli murarze

Tynki wewnętrzne gipsowe Dariusz Rosiak 608 669 167

Styropian na podłogę i ocieplenie z zewnątrz – Swisspor przywożony bezpośrednio z fabryki powyżej 20m3 – Kontakt z dystrybutorem Zgierz Kochanowskiego 6 Tel.0-42 716 14 94

Wełna na ocieplenie poddasza polecam Rockwool Toprock między krokwie i Rockwool Rockmin pod krokwie. Super cenę miał Wodan ul. Puszkina Łódź

Elektryk polecam P. Tomaszewski 698 644 262 Najlepszy fachowiec na mojej budowie

 

Posadzki polecam wylewane z miksokreta 601 763 685

Drzwi zewnętrzne polecam Delta, bezposredni dystrybutor Firma Makra 2 z Przedzalnianej, najlepsza cena ale serwis w zasadzie NIE ISTNIEJE

Drzwi wewnętrzne – dobra cena Invado – dystrybutor Prymat ul. Duńska Łódź 795 577 701

Okna - plecam Oknoplast Kraków - dystrybutor ul. Kościuszki w Łodzi. Profil Veka, okucia Roto - wszystko działa bez zarzutu

Okna dachowe - polecam Velux - jeśli kogoś stać to bierzcie uchylno-obrotowe, nieco droższe od obrotowych a o niebo wygodniejsze

Najtańsze u dystrybutora w DACHY_METEO ul.Nadwiślańska 8105-410 Józefów tel.+48 22 872 00 13 (wszystko załatwiane przez internet, 100% profesjonalizmu)

 

 

NIE POLECAM:

Trans Bet Forszmanowicz - beton z gruszki marny, do tego oszukali na ilości

Murarze - 500 015 249 Odradzam, wiele błędów, syf na budowie, generalnie klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chwileczkę !!!!!!!!!!!!!!!!!

Tego człowieka to ja miałem chwalić na wszystkich odpustach ;-). No i ta kwestia zmobilizowała mnie do pierwszego (a raczej drugiego) wpisu na NOWYM FORUM.

 

Polecam Bogusia jeśli chodzi o wylewki z całego serca, ekipa super, szybko, sprawnie, bez żadnych potknięć.

Ale, Boguś montuje tez oczyszczalnie, a ta kwestia żadko jest tu podnoszona, zajmuje sie też odwodnieniami działek itd itp.

Wogóle facet ma "głowe na karku", zębów coprawda nie zjadł na budowaniu (no chyba ze ma sztuczne ;-)), ale doświadczenia ma zaje...biste.

Aha, no i pomaga w innych kwestiach, np przy odbiorze domu

 

Wszystkie te prace o których mowa wyżej, Bodzio wykonywał w moim domu, i było super. Bedzie można zobaczyc efekty w moim dzienniku (obiecałem że go uzupełnie), zrobie to oczywiście, jak tylko net mi ruszy , IPLUS nie da rady fotkom ;-(

 

 

 

 

 

 

TAK właśnie skończyłem wylewki i z czystym umieniem mogę polecić Bogusia 604 758675. Boguś robi czysto sprawnie i jest zajebiście niekłopotliwy

oby wszystkie ekipy takie były

 

Bogusiowi obiecałem ,że będę chwalił go na wszystkich odpustach ,tak że proszę dzwoniąc pozdrowić go od Bogusia

 

Zdecydowanie nie polecam swoich tynkarzy.Jak ktoś usłyszy nazwisko Grzesik to przed decyzją proszę dzwonić do mnie albo do mmada

Bogusia miałem u siebie. SUPER - też polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWROT VAT

Znalazłem kilka pytań w tej kwestii jeszcze wiec:

Moge polecic p.Grazyne 693725452

Szybko, tanio, solidnie. Temat pilotowany do końca (w sensie do wypłaty kasy), weryfikacja faktur, kserowanie itp.

Po sprawdzeniu prze US, to prawie po 6miesiącach było, naniosła poprawki i oddałem wniosek gotowy na czysto. No i po 21 dniach od decyzji dostałem kaske.

Cena ustalana indywidualnie, zależna od zakresu wykonanej usługi.

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam ekipę murarzy Pan Wojtek 601177493. Można negocjować ceny, zostawiają po sobie porządek. Są terminowi.

 

Tynki wewnętrzne, ręczne: też Wojtek (ale to inna osoba niż ta powyżej) tel. 501153413. Staranni i solidni, bardzo uczciwi.

 

Obydwie ekipy są z okolic Pabianic.

 

Mam do sprzedania stemple budowlane , drewniane około: 130 sztuk

Dugość Srednio około 3m

Odbiór Łódź (okolica ul. Rojna / Szczecińska)

Cena: 300 zł za całość

tel: 502765749

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kosę spalinową NAC 260B 1KM (żyłka + tarcza) + 2 lata gwarancji (paragon).

Zakupiona w czerwcu 2010. Używana jeden raz - skosiłem 1000m2 (spaliła 2l mieszanki). Według mnie rewelacyjna, żadnych problemów (poradziła sobie z chaszczami o wysokości 1,3m), stan jak nowa.

Sprzedaję, bo dostałem w prezencie kosiarkę i dwa sprzęty nie są mi potrzebne.

 

Dodatkowo dodaje maskę, 3l mieszanki, płyn do robienia mieszanki.

 

Cena oczywiście do ustalenia, a cena niższa niż na Allegro :)

http://topmarket.totu.pl/g/1476/500/14760023173.jpg

 

sailor_man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam barak budowlany- długość 5,20 m szerokość około 2 metrów. Solidna konstrukcja, sztaba żelazna zamykająca drzwi, można przyspawać kraty w oknach (kraty możemy dorzucić). Dom zbudowaliśmy na małym na odludziu, więc chcieliśmy coś stabilniejszego niż blaszany garaż. Wichry nic nie zrobiły naszej melaminie i spokojnie przechowywaliśmy tam wszystkie narzędzia, murarze wstawiali tam betoniarkę.

Cena do uzgodnienia. Możemy tez pomóc w załatwieniu transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

poszukuję sprawdzonej ekipy od wentylacji mechanicznej z rekuperacją. bardzo proszę o podpowiedzi.

 

Dziękuję,

Michał

 

mnie montowała na razie co prawda tylko GWC bo mam dopiero etap "0" skończony firma arebud z Wielunia. Z tego co wykonali obecnie to szybko, sprawnie ale co do samej rekuperacji nie mogę się jeszcze wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace idą do przodu a więc mogę juz spokojnie polecić fachowców, których juz przetestowaliśmy

 

1. Koparka + kruszywa Firma "Dzidziuś" - super sprzęt i obsługa. kopią, przesuwają, zasypują - wszystko sprawnie bez naciagactwa. Ma również żwir, piasek do zasypek, ziemie ogrodową i otoczaki - full serwis 605585646

 

2. Hydraulik Pan Tomek Kaczorowski - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Ekipa jest z Konina ale robią na naszym terenie. Szybko, rzetelnie i .... niedrogo. 602687578

 

3. Elektryk Pana JACEK - pierwsza liga. Każdy podziwia profesjonalizm z jakim położone są przewody (dowody w dzienniku]. Przystępne ceny, bez naciągacta za to profesjonalne doradztwo. - 604444774

 

4. Kierownik budowy Anna Kostakiewicz - doradzi, pomoże. Bardzo sympatyczna - 662204359

 

5. Cieśla Paweł - spec z konina ale pracuje w naszych rejonach. Ekipa dobrze zorganizowana, robią szybko i solidnie. U mnie nocowali aby skończyc przed dekarzem. 600143410

 

6. Dekarz Krzysztof Szczepański równiez z Konina ale pracuje wszędzie. Dachówki, blacha, gont. robi wszystko. Solinie i szybko. Baaardzo konkurencyjny cenowo 602687578

 

7. Beton WALENCIAK - beton dobry i na czas.

 

8. Geodeta GEOEXPERT -trzeba sie targować - 604327602

 

9. STAL Metalex - tania i dobra stal, daja spore rabaty

 

10. Mat. budowlane IWONA Aleksandrów i Pan PIOTR. Ceny konkurencyjne - dostosowują się ;-) Dowożą i odbierają nadwyżki

 

To na razie tyle.

 

 

Sprzedam

 

Blaszak w ideealnym stanie

Dzielnie służył przez ponad rok.

Wymiary 200 x 300 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grekier, moge polecic drzwi zewentrzne do kotlowni, mnie wyniosly 1000zl, ze wszystkim, sa grube, ocieplane plastrem miodu i byly niewymiarowe, w ciagu 4 dni mialam drzwi jest to firma MAG MAR tel. 042 633 05 61.

Drzwi zewentrzne lepsze moge polecic firme BUDREX ze Srocka kolo Piotrkowa, robia drewniane, bradzo grube, cieple i w cenie metalowych.

Bramy segmentowe firma Fil Bram, bardzo profesjonalnie, choc firma nie jest duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna sprawa w któej poszukuję porady (taki na razie etap że więcej szukam i pytam niż sam mogę poradzić- z czasem to się pewnie odwróci).

 

Szukam zatem firmy zajmującej się konstrukacjami metalowymi do wykonania stalowej antresoli. Ma to być antresola w stylo "loftu" czyli na metalowych surowych podporach, z prostymi schodami np w stylu fabrycznym.

 

Z góry dziękuję za porady

 

mvmetal polecam ze Rzgowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

mam do sprzedania sławojkę. Odbiór możliwy pod koniec lipca- okolice Nwosolnej . Cena - 150 zł.

 

POTENCJALNYCH ZAINTERESOWANYCH PROSIŁABYM O POZOSTAWIENIE NR TEL NA PRIVA -ODDZWONIĘ, ODPOWIEDZI NA FORUM NIE DOCIERAJĄ DO ADRESATA (PO TYCH ZMAINACH NA FORUM). ,

 

pozdrawiam

 

Małgośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Chciałam przestrzeć przed firmą hydrauliczną P.H.U. „HydroGaz” z ul. Jaracza w Łodzi (Pan Robert). Oferują niską ceną za robociznę, ale zawyżają znacznie na materiałach, porobili błędy w instalacji (trzeba było skuwać tynk bo zapomieli połączyć rur), nie rozliczyli się do końca za materiały a teraz nieodbierają telefonów, generalnie tragedia i szczerze ODRADZAM jakichkolwiek kontaktów z tą firmą i Panem Robertem.

 

Polecam natomiast dwie ekipy:

1) Elektryk - Pan Andrzej (503 981 114)

2) Ocieplenia i elewacje - Pan Antoni z Andrespola (693 317 734)

 

Szukam natomiast ekipy od studni, konkretnie chodzi o wykonanie studni chłonnej do wody z drenażu. Prośba o namiary, jesli ktoś ma sprawdzoną firmę/osobę.

 

Pozdrawiam,

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...