Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

Mam do sprzedania stemple budowlane długości 278-282cm (jest też kilka 300cm) w ilości około 450 sztuk.

Cena cena za 1 sztukę - 4 zł

Kupione na wiosnę były użyte 1 raz. W bardzo dobrym stanie.

Do odbioru osobistego w Łodzi - Wiskitno

Więcej informacji pod nr.: 691-698-776

 

Zdjęcia są tutaj:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1811084125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam 100sztuk Porotherm 30 P+W (300x248x238) - paleta + ok 30 pustaków luzem. Klasa wytrzymałości : 15.

Cena 2,5 zł za sztukę.

Pustaki sa oryginalne Wienerberger, jeszcze zapakowane w folię.

 

Odbiór osobisty: Łódź, Stoki (okolice Telefonicznej, Pomorskiej, Janosika)

Kontakt: 501 293 010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał ADorota

Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA

 

My także poprosimy, [email protected] z góry dziękuję

 

Ja również bardzo serdecznie poproszę na adresik : [email protected] pozdrawiam i wielkie dzieki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM - PO CZASIE

PRZESTRZEGAM przed Panem Tomasz Jędrasik 511 505 088 w trakcie prac jeszcze go polecałem, po zakończeniu prac hydraulicznych i CO gdy pojawiły się poblemy (przecieka np. woda z rury!!!, oraz konieczność dokupienia prycisku do zestwu podtynkowego) BRAK KONTAKTU!!! NIE ODBIRA TELEFONÓW. ODRADZAM. OSOBA BARDZO NIEPOWAŻNA. Nie wiem a jakim stanie jest pozostała częśc instalacji!!!. Na szczescie mam fakture za usługe więc oprzę się o wymiar sprawiedliwości

http://odradzam.2b3.eu/20110725171.jpg

http://odradzam.2b3.eu/20110725170.jpg

http://odradzam.2b3.eu/20110715152.jpg

http://odradzam.2b3.eu/20110715153.jpg

 

potwierdzam w 100%. Kotłownia zrobiona przez tego pana to jedna wielka porażka. Szukamy właśnie kolejnego hydraulika do poprawek. My faktury się nie doprosiliśmy, mimo że wyraźnie zaznaczaliśmy, że taką będziemy potrzebowali. Oszukał nas na materiałach, kotłownia to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam

Elektryk Andrzej Zapart - Gut Bud.

Najgorsza ekipa jaką miałem, ciężko mi sobie wyobrazić, że takie "podmioty" gospodarcze mają szanse istnieć. Powody do narzekań:

- Pan Andrzej nigdy nie przyjeżdza na czas o ile wogóle sie zjawia

- Jego ekipa w większości wypadków jest nietrzeźwa

- 90% gniazd jakie założyli było krzywe

- Po budowie jak przyszło co do czego okazało się, ze Pan Andrzej nie ma uprawnień potrzebnych do zmiany tarfy budowlanej na standardowa

 

Tragedia. Jak bardzo chcecie skorzystać zróbcie test: Umówcie się z Panem Andrzejem na konkretną godzinę. Gwarantuję ze sie spóźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Jacek Wucke.

Tak mu sie spieszylo ze nie zatrzymal sie kiedy zorientowal sie ze cegly pochodza z 2 roznych palet. Po prostu jest krzywo.

Co do ceny to cwaniaczek powiedzal ze 2.5 zl za cegle i 90 zl za mb fundamentu. Dopiero jak przyszlo co do czego okazalo sie ze fundament lany z gruchy, wiec drogo, do tego wszystkiego trzeba bylo doliczyc, czapki, zalanie slupkow itd. Poza tym wymagajacy jak jakiś artysta klinkieru. Uparł sie ze deski nie mogą być z odzysku szalunkowe, no dobra kupilismy nowe i co, zrobil wielką jopę i fundament wyplynal sobie znacznie poza obrys. Poza tym brama miala miec 4m a jest 3.8. Ogólnie fatalnie i w obyciu z tym gburem i prostakiem jak i w wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany zapytam Was o wykonawców schodów z drewna. Mam już kilka wycen i różnią się o 80%!

Czy 10 tys + 8% VAT za 16-naście stopni z podstopniami z buku bejcowanego, do tego jakieś 8 mb balustrady (drewno+ stal), z montażem to:

a) dużo

b) normalnie???

Z góry dziękujemy za pomoc: Bartek(7m),Julek(4l),Emilia(*),Cezary(34l)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I polecam firmę TOP DACH SYSTEM z Konstantynowa Łódzkiego, mam już brakujący 1 kominek wentylacyjny do mojej dachówki NESKAMP (dostępny był od ręki i do tego dostarczony w rekordowym czasie...)- czekam na jeszcze 2 szt w "dobrej cenie". Pozdrowienia dla Pana Bartka i prośba o dobra cenę na pozostałe 2 kominki do Pana Sebastiana:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna u Mielczarka w Zduńskiej Woli. Schüco czy jak sie to tam pisze ;)

Jesteśy baaardzo zadowoleni nie tylko z okien, równiez z montażu. Tynkarze i kierbudka bardzo chwalili.

Bardzo dokładnie wstawione. A okienka pierwsza klasa, oczywiście pakiet 3-szybowy. Koniecznie proś o "domykacz" do drzwi tarasowych ;)

 

Witam AGP-ON

Jesteśmy również zainteresowani oknami, które Państwo wybrali do swojego domu. Ukierunkowaliśmy się tez na okna Mielczarek Okna & Dzwi w Zduńskiej Woli, gdyż mają systemy schuco, które można zastosować do b. dużych okien.

Czytałem na formum, że jesteście bardzo zadowoleni z ich wyboru, czy mógłbym prosić o dodatkowe informacje nt. okien w tym systemie i z tej firmy, czy okna są rzeczywiście jakościowo dobre, jak spisują się w uzytkowaniu, czy firma jest słowna, co do terminu realizacji, a przede wszystkim jak wykonują montaż. Będe bardzo wdzięczny za maila zwrotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam AGP-ON

Jesteśmy również zainteresowani oknami, które Państwo wybrali do swojego domu. Ukierunkowaliśmy się tez na okna Mielczarek Okna & Dzwi w Zduńskiej Woli, gdyż mają systemy schuco, które można zastosować do b. dużych okien.

Czytałem na formum, że jesteście bardzo zadowoleni z ich wyboru, czy mógłbym prosić o dodatkowe informacje nt. okien w tym systemie i z tej firmy, czy okna są rzeczywiście jakościowo dobre, jak spisują się w uzytkowaniu, czy firma jest słowna, co do terminu realizacji, a przede wszystkim jak wykonują montaż. Będe bardzo wdzięczny za maila zwrotnego.

 

Spróbuj jeszcze w Okna Mróz. Też na schuco. U mnie wstawiali m.in. okna 3,2m na 2,3m. Jak zamawiałem w kwietniu to ceny były lepsze niż z Mielczarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...